close
متخصص ارتودنسی
چرا واحد پول ایران به تومان تبدیل میشود

نیومیهن

چرا واحد پول ایران به تومان تبدیل میشود
امروز یکشنبه 28 مرداد 1397
تبليغات تبليغات

چرا واحد پول ایران به تومان تبدیل میشود

 

چرا واحد پول ایران به تومان تبدیل میشود

 

 

 
 

 

 
6 hours ago - هیات دولت، تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان را تصویب کرد. به گزارش ... دوست عزیز چرا؟ ... پیشنهاد میشود که هر 10000 ریال یک تومان شود.

طرح اصلاح پول ملی ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/.../طرح_اصلاح_پول_ملی_ایران
ریال که در سال ۱۳۰۸ به جای تومان، واحد پول رسمی ایران شد در میان مردم ایران ... آن را به تومان تبدیل کنند و این موضوع یک تلاش ذهنی بی‌فایده را بر ایرانیان تحمیل می‌کند ... این پرسش قرار می‌داد که چرا علی‌رغم پیشنهادها متعدد ارایه‌شده و انتظار منکعس شده در ...

ریال ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/ریال_ایران
Jump to ۴ مشکلات واحد پولی ریال‎ - استفاده مردم ایران از واحد پولی تومان به جای ۱۰ ریال همواره با ... یا خواندن صفرها در عملیات بانکی (تبدیل تومان به ریال) یا هنگام شنیدن ... ازآنجاکه اکثر مردم در معادلات ذهنی خود از تومان به جای ریال استفاده می‌کنند، ...
6 hours ago - همچنین به بانک مرکزی اجازه داده می‌شود که برای مدیریت ذخایر و دارایی‌ها، بدون اخذ .... حالا که واحد پول تومان شده چرا باز در خبرتون از ریال استفاده کردید؟ محمد ... مردم از بابت تبدیل صحیح تومان به ریال وارد میشد با این کار گره کشایی شد.

تبعات تغییر واحد پول ایران به تومان چیست؟ - رویداد۲۴

rouydad24.ir/.../تبعات-تغییر-واحد-پول-ایران-به-توم...
4 hours ago - یک اقتصاددان با بیان اینکه حذف صفر از واحد پولی باری از دوش تورم کشورها بر نخواهد ... به اعتقاد پازوکی، در شرایطی هم که تبدیل واحد پول از ریال به تومان در راستای سیاست های حذف .... آزمون: نمی‌دانم طارمی چرا هنوز در ایران بازی می‌‌کند؟

تغییر واحد پول ایران به “تومان” - اصلاحات نیوز

www.eslahatnews.com/.../تغییر-واحد-پول-ایران-به-ت...
4 hours ago - ... ۱۰ ریال تعیین شد. هیات دولت، تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان را تصویب کرد. ... در حضور رهبری! چرا تفکیک قوا در ایران کج کار می‌کند؟
4 hours ago - امروز خبر رسید که براساس تصویب هیات دولت واحد پول ایران تومان و ... تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان تاثیری بر اقتصاد کلان ندارد ... حسابداری ایجاد می‌شود و به تعبیری این موضوع تاثیری در بخش واقعی اقتصاد کشور ندارد.

واحد پول ایران «تومان» شد - افکارنیوز

www.afkarnews.ir/.../574516-واحد-پول-ایران-تومان-شد
5 hours ago - به گزارش افکارنیوز، امیر نجومی دبیر شورای عالی کانون صرافان ایران با ... نجومی با بیان اینکه اقدام دولت هیچ اتفاق خاصی را در مراودات و مبادلات پولی و مالی کشور ندارد و تنها یک صفر را از واحد پولی کشور کسر می‌کند، گفت: تا ... چرا که باید در چاپ‌های جدید، اسکناس‌های 10 هزار ریالی به یک‌هزار تومانی تبدیل شود.

خبر فوری-با تبدیل ریال به تومان سایه این تغییر بر اقتصاد چگونه است؟

khabarfoori.com/.../با-تبدیل-ریال-به-تومان-سایه-این...
5 hours ago - اقتصاد > جهان - تغییر واحد پولی از طریق حذف صفر معمولا به بالاتر رفتن کارایی و تسهیل ... به نظر می رسد اقتصاد ایران در آینده ای نه چندان دور شاهد حذف چندین صفر از پول ملی باشد. ... چرا به پول ها چنین می کنند؟ ... از پول ملی کاسته شود تبدیل به 15.5 واحد می شود که ممکن است برای راحتی به 16 تومان تبدیل شود.

واحد پول ایران تومان می‌شود

www.iranjib.ir/shownews/.../واحد-پول-ایران-تومان-می‌ش...
4 hours ago - در جلسه هیات دولت امروز چهارشنبه به ریاست روحانی واحد پول ایران، تومان و برابر با 10 ریال تعیین شد. ... همچنین به بانک مرکزی اجازه داده می‌شود که برای مدیریت ذخایر و دارایی‌ها، بدون اخذ مجوز، ... چرا دولت تصمیم به تغییر واحد پول ملی گرفت؟ ... و خیلی خوبه که به تومان تبدیل بشه تا از این وضع مسخره که هست خارج بشه ...

تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان تاثیری بر اقتصاد کلان ندارد

www.mizanonline.ir/.../تبدیل-واحد-پول-ملی-از-ریال-...
5 hours ago - با توجه به تصویب هیات دولت مبنی بر کم شدن یک صفر از ارزش پول کشور برخی ... تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان تاثیری بر اقتصاد کلان ندارد ... تغییر بر روی اسناد حسابداری ایجاد می‌شود و به تعبیری این موضوع تاثیری در بخش واقعی اقتصاد کشور ندارد. ... حمله پهپاد ایرانی به نیروهای ارتش ترکیه در سوریه ...

سیف: تبدیل "ریال" به "تومان" از حذف صفر از پول ملی جداست | خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/29330243 - Translate this page
واحد پول ایران به تومان تغییر یافت؛ حذف یک صفر و خداحافظی با ریال ... رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: پیش بینی می شود تبدیل واحد پولی کشور از ریال به تومان، شوک ... ولی چیزی که باعث تعجب است این است که چرا یک صفر!

تبدیل واحد پولی به تومان شوک کوتاه مدت دارد | خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/29318430 - Translate this page
تبدیل ریال به تومان منتظر رای مجلس/ تصمیم دولت درحذف یک صفر چقدر بر ... این پیشنهاد پس از ارائه به مجلس و تصویب و تایید شورای نگهبان نهایی و اجرایی می شود. ... براساس موادی از این لایحه که به تصویب هیأت وزیران رسید، واحد پول ایران، تومان ... به حسابم واریز شد،وجدان دارم و از خودم می پرسم که این پول چیست و چرا واریز می شود؟

ارزش عجیب واحد پول افغانی در مقابل ریال ایران! - پارسینه

www.parsine.com/.../ارزش-عجیب-واحد-پول-افغانی-در-...
کاش پس اندازمون رو تبدیل به افغانی میکردیم. رضا. |. Iran ..... سوال چرا ارزش ریال ایران درمقابل دلار امریکا نسبت به کشورهای مثل افقانستان ، عراق و ... روز به روز ..... ٥ مليون تومان را اگر بفرستيم به افغانستان چقدر هزينه صرافي اش ميشود. پاسخ ها.
44 mins ago - به دنبال مصوبه امروز هیات دولت مبنی بر تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان، رییس کل بانک مرکزی توضیحاتی ارائه ک. ... واحد پول ایران از "ریال" به "تومان" تغییر یافت/ حذف یک صفر از پول ملی .... عملیات اجرایی ساخت خط لوله صادراتی نهم سراسری آغاز می شود ... چرا دولت تصمیم به تغییر واحد پول ملی گرفت؟
3 hours ago - براساس مصوبه امروز هیات دولت ایران، واحد پول ایران، «تومان» و برابر با 10 ریال تعیین شد. هیات دولت، تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان را تصویب کرد. ... چرا دولت تصمیم به تغییر واحد پول ملی گرفت؟... تصاویر / مجسمه ...
4 hours ago - امروز خبر رسید که براساس تصویب هیات دولت واحد پول ایران تومان و ... تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان تاثیری بر اقتصاد کلان ندارد ... حسابداری ایجاد می‌شود و به تعبیری این موضوع تاثیری در بخش واقعی اقتصاد کشور ندارد.

واحد تومان از کجا آمده؟

banki.ir/danestaniha/216-banki/2250-currency
تومان به عنوان واژه‌اي كه امروز كاربردي بيشتر از ريال، واحد پول رسمي دارد، از واژه تركي به معناي ده‌هزار وارد زبان فارسي شده است. ... به عنوان نام واحد پول انتخاب شد و تبديل شد به ديناری که امروزه هم در کشورهای عربی از آن استفاده می شود. به همين ترتيب، سلطنتها و حکومتهای ايرانی هم از دينار استفاده می کردند. ... چرا لبه های سکه ها شیار دارند؟

پایان گمانه‌زنی‌ها درباره تغییر واحد پول ایران/سیف: تبدیل "ریال" به ...

aftabnews.ir/.../پایان-گمانه‌زنی‌ها-درباره-تغییر-واحد-پ...
15 mins ago - به دنبال مصوبه امروز هیات دولت مبنی بر تبدیل واحد پول ملی از ریال به ... پایان گمانه‌زنی‌ها درباره تغییر واحد پول ایران/سیف: تبدیل "ریال" به "تومان" از حذف صفر از پول ملی ... حال بررسی است و به زودی به مجلس ارائه می شود ، عنوان شده که واحد پول ایران ... رییس قوه قضاییه چرا می‌گوید بدنه فاسد اصلاح‌طلبان/سودی که به ...

واحد پول ایران تومان می شود

baznashr24.com/news/.../واحد+پول+ایران+تومان+می+ش...
5 hours ago - هیات دولت، تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان را تصویب کرد. به گزارش ... واحد پول ایران برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واحد پول ایران تومان می شود» اینجا کلیک کنید. ... به من می گویند تو چرا همه جا هستی؟ پاسخ این است: ...

ونگ وا » واحد پول ایران “تومان” می شود

vangva.ir/2016/12/07/واحد-پول-ایران-تومان-می-شود/
3 hours ago - تایید نهایی و اجرای تغییر پول ایران به تومان منوط به تصویب مجلس و تایید ... هیات دولت، تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان را تصویب کرد.

پایان گمانه‌زنی‌ها درباره تغییر واحد پول ایران/سیف: تبدیل "ریال ... - خبروان

khabarone.ir/.../پایان-گمانه‌زنی‌ها-درباره-تغییر-واحد-...
12 mins ago - به دنبال مصوبه امروز هیات دولت مبنی بر تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان، رئیس کل ... در حال بررسی است و به زودی به مجلس ارائه می شود ، عنوان شده که واحد پول ایران ریال است که ... چرا دولت تصمیم به تغییر واحد پول ملی گرفت؟
بر اساس این گزارش قیمت هر دلار آمریکا دیروز در بازار به بیش از 3500 تومان رسید ... در میان کشورهای منطقه دینار کویت قدرتمندترین واحد پول محسوب می‌شود اما با این ... ایران در فاصله ۶ سال به کم ارزش ترین پول جهان در برابر دلار آمریکا تبدیل شده است ...

مبدل ارز - :: بانک پاسارگاد ::

bpi.ir › اطلاع رساني و محاسباتمحاسباتامور ارزی
درحالتیکه ارز مبدا و مقصد ریال نباشد،‌برای انجام تبدیل دو مرحله زیر انجام خواهد گرفت. ... تبدیل مبلغ مبدا به ریال بر اساس نرخ خرید ارز مبدا بانک (در صورتیکه ارز ...
Sep 2, 2014 - تغییر واحد پولی از طریق حذف صفر معمولا به بالاتر رفتن کارایی و تسهیل معاملات تجاری کمک می ... به نظر می رسد اقتصاد ایران در آینده ای نه چندان دور شاهد حذف چندین صفر از پول ملی باشد. ... چرا به پول ها چنین می کنند؟ ... پول ملی کاسته شود تبدیل به 15.5 واحد می شود که ممکن است برای راحتی به 16 تومان تبدیل شود.

واحد پول ایران تومان شد | تهران پرس

tehranpress.com/fa/news.../-واحد-پول-ایران-تومان-شد-/
4 hours ago - چرا پنج شنبه تعطیل نیست؟ ... به گزارش تهران پرس؛ امیر نجومی دبیر شورای عالی کانون صرافان ایران با اشاره به تغییر پول ... کشور ندارد و تنها یک صفر را از واحد پولی کشور کسر می‌کند، گفت: تا زمانی که اسکناس‌های جدید ... داشت، چرا که باید در چاپ‌های جدید، اسکناس‌های 10 هزار ریالی به یک‌هزار تومانی تبدیل شود.

واحد پول ایرانیان اینگونه به ریال تبدیل شد + عکس - فردا

www.fardanews.com/.../واحد-پول-ایرانیان-اینگونه-به...
واحد پول ایرانیان اینگونه به ریال تبدیل شد + عکس ... در ابتدای این سرمقاله، تلاش می شود که اقدام دولت در زمینه آزاد سازی قیمت ارز به عنوان راهکاری درست مورد تمجید ...

ريال چرا تومان شد - رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

goleyass.rozblog.com/post/260/ريال-چرا-تومان-شد.html
3 hours ago - چاپ‌های جدید، اسکناس‌های 10 هزار ریالی به یک‌هزار تومانی تبدیل شود. 3 . واحد پول ایران ... تصویب تغییر واحد پول ایران از «ریال» به «تومان»/چرا دولت تصمیم ... 32 دقیقه قبل . ... فارس گزارش می‌دهد چرا سهمیه ۷۰۰ تومانی بنزین تمدید شد؟
واحد پول بلغارستان لوا است (هر لوا حدود یك مارك آلمان و برابر ۵۵۳ تومان ایران است هر دلار آمریكا برابر با ... هر چند در حال حاضر یورو هم در این كشور بعنوان پول قابل معامله در همه جا پذیرفته می شود. همچنین خارج و وارد كردن پول بلغاری به این كشور ممنوع است. از لحاظ تبدیل ارز خارجی محدودیتی وجود ندارد و میزان صادرات و واردات برابر است.

با تصویب دولت روحانی، «تومان» واحد پول ایران می شود - نامه نیوز

namehnews.ir/.../با-تصویب-دولت-روحانی-تومان-واحد-...
6 hours ago - براساس موادی از این لایحه که به تصویب هیات وزیران رسید، واحد پول ایران، «تومان» و برابر با 10 ریال تعیین شد. . هیات دولت، تبدیل واحد پول ایران ...
4 hours ago - تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان تاثیری بر اقتصاد کلان ندارد ... حسابداری ایجاد می‌شود و به تعبیری این موضوع تاثیری در بخش واقعی اقتصاد کشور ندارد. ... بازنشستگان نگران کاهش حقوق خود نباشند · چرا وزیر ارشاد به تلویزیون نرفت؟ ... شب نشینی لژیونر های ایرانی در اروپا؛ جهابخش در هتل سردار چه می کرد؟
19 mins ago - به دنبال مصوبه امروز هیات دولت مبنی بر تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان، رئیس کل ... در حال بررسی است و به زودی به مجلس ارائه می شود ، عنوان شده که واحد پول ایران ریال است که ... چرا دولت تصمیم به تغییر واحد پول ملی گرفت؟
4 hours ago - سردار خورشیدی: چرا باید رسانه ملی در اختیار چنین جرثومه فاسدی قرار بگیرد (۷۱ ... هیات دولت، تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان را تصویب کرد.

چرا دولت تصمیم به تغییر واحد پول ملی گرفت؟

jadidtarinha.net/.../چرا+دولت+تصمیم+به+تغییر+واحد...
3 hours ago - امروز خبر رسید که براساس تصویب هیات دولت واحد پول ایران تومان و برابر ۱۰ ریال تعیین شده، موضوعی که از نظر کارشناسان جمع‌آوری پول در گردش را به دنبال ندارد و بیشتر به ... @faridhashemi نوشت: دولت واحد پول رو از ریال به تومان تبدیل کرده. .... اخبار به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند و مسئولیت محتوای آن‌ها با ...

واحد پول قاجار و پهلوی - بیتوته

www.beytoote.com/art/negah.../currency2-pahlavi.ht...
واحد اصلی پول قاجار تاریخچه پول واحد پول قاجار,واحد پول ایران در دوره پهلوی,کوچک‌ترین ... رسمی و عامیانه پول کشور ایران است، که مردم ایران از آن استفاده می‌کنند (هر تومان برابر 10 ریال است). ... اما تبدیل واحد پول قدیمی دینار و تومان قدیمی به دینار و ریال جدید برای مردم ..... اگر برجام بد است چرا آمریکا و اسرائیل به دنبال نابودی آن هستند؟

واحد پول ایران 'تومان' می شود | دمادم

damadam.ir › اخبارخانواده ایرانیدسته‌بندی نشده
هیات دولت، تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان را تصویب کرد.خانواده ایرانی - به گزارش عصرایران، براساس مصوبه امروز هیات دولت ایران، واحد پول ...
4 hours ago - ... دكتر محمود احمدي نژاد: ارزش اسمي پول ايران در مقابل دلار ۱۰ برابر تقويت مي‌شود ... با اشاره به مصوبه تغيير پول ملي ايران در دولت از ريال به تومان گفت: با ... دولت خود، يك شبه اقدام به حذف 6 صفر از واحد پولي اين كشور (لير) كرد كه به ... چرا كه بايد در چاپ‌هاي جديد، اسكناس‌هاي 10 هزار ريالي به يك‌هزار توماني تبديل شود.

تومان واحد پول ایران می شود - رادیکال خبر

www.radicalkhabar.ir/search/?...تومان+واحد+پول+ایران...
براساس مصوبه امروز هیات دولت ایران، واحد پول ایران، «تومان» و برابر با 10 ریال تعیین شد. هیات دولت، تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان را... نمایش ادامه مطلب ...

تبعات تغییر واحد پول ملی - تفسیر نیوز

www.tafsir-news.ir/search/?q=تبعات...واحد+پول+ملی
یک اقتصاددان با اشاره به تصویب تغییر واحد پول ملی کشور از ریال به تومان در هیات دولت گفت: تغییر واحد پولی ایران بدون انجام اصلاحات ساختاری دردسرساز می‌شود.محسن یزدان‌پناه در ... موسوی لارگانی پیرامون تبعات تبدیل شدن واحد پول ایران به تومان توضیحاتی ارائه کرد. "سیدناصر ... چرا دولت تصمیم به تغییر واحد پول ملی گرفت؟

آیا تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان واقعیت دارد؟- نیومیهن

www.newmihan.ir/آیا-تبدیل-واحد-پول-ایران-از-ریال-...
40 secs ago - هیات دولت، تبديل واحد پول ايران از ريال به تومان را تصویب کرد. ... سوال چرا ارزش ریال ایران درمقابل دلار امریکا نسبت به کشورهای مثل افقانستان ، عراق و ... روز به . .... 2-آیا تبدیل پوند به لیر در صرافی های وان به سهولت انجام می شود؟
علل التهاب چند روز اخیر در بازار ارز به یک پرسش عمومی تبدیل شده است که ... اگر چه نرخ دلار نسبت به آذر ٩٣ که حدود ٣٥٠٠ تومان بود تقریبا ٤٠٠ تومان افزایش نشان می‌دهد اما در ... شاخص جهانی دلار در این فاصله زمانی از عدد ٨٩ به بیش از ١٠١ واحد رسیده که به ... است که چرا بانک مرکزی ایران از متعادل شدن قیمت ریال در مقایل دلار با دستکاری ...

پول و تاریخچه اش

motaleat-mf.blogfa.com/
ایران در دوران‌های مختلف دارای واحدهای پول گوناگون بوده‌است، که به طور خلاصه مرور ... «صاحب قِران» گفتند و بعد به تدریج تبدیل به «قِران» گردید (عمید، 1384، ج3، ص1882). ... هنوز هم «تومان» در سر زبان‌هاست و مردم به هر ده ریال یک تومان می‌گویند (قدیری ... آسمانی مسلمانان، آمده است و دلالت می‌کند که دینار در هنگام نزول قرآن واحد پول ایران بوده ...

حساب تومان ایران چیست؟ - Forex er

https://www.forexer.pro/.../حساب-تومان-ایران-چیست؟....
به حساب معاملاتی با موجودی تومان ایران که نزد کارگزاری فارکسر قابل افتتاح و انجام معاملات ارزی می باشد حساب تومان ایران گفته میشود. ... که جهت سهولت و درک بهتر برابری، ۴ صفر واحد پول ایران حذف شده و به صورت اعشار درآمده است. .... تومان ایران قابل مشاهده است، جهت تبدیل معاملات انجام شده به تومان نیاز به نرخ تبدیل ... چرا فارکسر؟
هیات دولت ایران در جریان تصویب بخشی از لایحه مربوط به بانک مرکزی جمهوری اسلامی، تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان را تصویب کرد. به گزارش خبرگزاری ... هیات دولت ایران تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان را تصویب کرد ... چرا ایجاد شغل برای ایران سخت است (۳۹۳۹) ... اپ بی‌نیازی از عینک برای پیرچشمی وارد بازار می شود (۱۰).
32 mins ago - امروز خبر رسید که براساس تصویب هیات دولت واحد پول ایران تومان و ... تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان تاثیری بر اقتصاد کلان ندارد ... حسابداری ایجاد می‌شود و به تعبیری این موضوع تاثیری در بخش واقعی اقتصاد کشور ندارد.
Jun 16, 2015 - استفاده مردم ایران از واحد پولی تومان به جای ۱۰ ریال باعث سردرگمی و مشکلاتی شده‌است. ... داریوش سکه‌ی نقره بزنند، چرا که ضرب سکه‌ی طلا در انحصار مرکز بود. ... و تبدیل شد به دیناری که امروزه هم در کشورهای عربی از آن استفاده می شود.

«پول بدون صفر» از نگاه كارشناسان - فرارو

fararu.com/fa/.../پول-بدون-صفر-از-نگاه-كارشناسان
حسيني هاشمي سپس به معايب تغيير واحد پول اشاره كرد و گفت: هنگامي كه پول‌ها در حوزه يورو تغيير ... دارايي آنها در گذشته يك ميليارد تومان بوده، حال به يك ميليون تومان تبديل شده يا اگر كالايي را در گذشته يك ..... چرا تفکیک قوا در ایران کج کار می‌کند ...

بلخره واحد پول ایران از ریال به تومان تغییر یافت | شهر ای تی |

30tyit.ir/.../بلخره-واحد-پول-ایران-از-ریال-به-تومان-تغ...
47 mins ago - واحد پول ایران به تومان تغییر یافت؛ حذف یک صفر و خداحافظی با ریال ... در سال ۱۳۰۸ هجری شمسی، ریال با تبدیل شدن به واحد اصلی پول کشورمان جای تومان را گرفت و یک صفر به ... علاوه بر آن، حذف صفر از واحد پول ملی می‌تواند از نظر روانی نیز بر روی مردم تاثیر .... چرا باتری گوشی به مرور زمان شارژ خالی می کند؟
3 hours ago - تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان تاثیری بر اقتصاد کلان ندارد ... امروز خبر رسید که براساس تصویب هیات دولت واحد پول ایران تومان و ... حسابداری ایجاد می‌شود و به تعبیری این موضوع تاثیری در بخش واقعی اقتصاد کشور ندارد.
Rating: 4.8 - ‎4 votes
در زبان انگلیسی به این سکه اُبُل obol گفته می شود. سکه دانگ که یک واحد پولی دوره اشکانی است همان ابول به زبان یونانی است. .... تومان (آوایش عامیانه: تُمَن) یکای پول غیر رسمی ایران است. ... نداشتند بدون پروانه داریوش به نام خود سکه زنند، تنها اجازه داشتند با پروانه داریوش سکه نقره بزنند، چرا که ضرب سکه دریک در انحصار مرکز بود.
واحد پول ایران از نزدیک به ۹۰ سال پیش به ریال تبدیل شد، اما طی سالهای اخیر با افزایش ... مجلس «تومان» واحد پول ایران می شود (سه ساعت پیش); پارسینه: دولت یک صفر پول ملی را ... (دو ساعت پیش); الف: چرا دولت تصمیم به تغییر واحد پول ملی گرفت؟
لغو برنامه افتتاح «سلام بمبئی»؛ چرا؟ ... ارزش پول ارمنستان و نحوه تبدیل انها به تومان ایران ، سرمرز .. نوشته شده توسط : هاشم ملایجردی. درام واحد پول ارمنستان ,درام ,قیمت درام ,تعویض پول درام واحد پول ارمنستان و تبدیلات آن ... سر مرز نور دوز وارد پایانه مرزی که می شود یکصرافی وجود دارد که می توانید پولتان هرچی هست را تبدیل به درام ...
یک تومانی دوره ناصر الدین شاه قاجار معادل 2.300.000ریال امروز ... روی آن علامت رسمی دولت، یا حکومتی که عیار و وزن آن و ارزش آن را تعهد می‌کند، قید شده است. ... داریوش به نام خود سکه زنند، فقط اجازه داشتند با اجازه‌ی داریوش سکه‌ی نقره بزنند، چرا که ... تا انتخاب ریال به منزله‌ی واحد پول در ایران، در سال ۱۳۰۸ شمسی و حتی سال‌ها بعد از آن، از این ...

تغییر واحد پول به تومان | خبر جدید جزئیات و ماجرا - اترین موزیک

atrinmusic.ir/.../تغییر-واحد-پول-تومان-خبر-جدید-جزئ...
... مردم ایران … بانک مرکزی برای انتخاب نام پول ملی جدید از مردم و مجلس نطرخواهی می‌کند. ... از سوي ديگر يك مطالعه آن است كه اصطلاح تومان جايگزين ريال شود، چرا كه در واقع هم … .... هر چند واحد پول ایران ریال است اما درواقع تومان تبدیل به واحد پول غیر …
4 hours ago - موسوی لارگانی پیرامون تبعات تبدیل شدن واحد پول ایران به تومان توضیحاتی ارائه ... وظایف و انتخابات شوراها و انتخاب شهرداران بزودی اجرایی می‌شود.

واحد پول ایران "تومان" می شود

qaflansesi.ir/qaflansesi/posts/18177
4 hours ago - تغییر واحد پول ایران از ریال به تومان بخشی از لایحه "بانک مرکزی جمهوری ... به گزارش قافلان سسی به نقل از عصر ایران، هیات دولت، تبدیل واحد پول ...

قران همان تومان است ولی 180 هزار برابر کم ارزش‌تر - خبرگزاری دانا

danakhabar.com/.../قران-همان-تومان-است-ولی-180-هزار-...
قران واحد پولی ایران در دوران قاجاریه یعنی در سده 13 و ابتدای سده 14 خورشیدی بود. سکه‌های قران از نقره ... به این ترتیب این سخن عامیانه که «یه قرون دو زار که نیس» قابل تبدیل به این سخن است که «یه تومن دو تومن که نیس» کما اینکه در محاورات مردم دیده می‌شود. سکه دوران ناصرالدین شاه ... چرا عاشقی چشمتان را کور می کند؟ وقتی همه با ازدواج ...

جنگ ایران با امپراتوری دلار - Banker

banker.ir/news/149514/جنگ-ایران-با-امپراتوری-دلار
Feb 9, 2016 - ایران به عنوان یکی از نخستین کشور‌هایی که طرح استفاده از یورو به جای دلار را مطرح کرد، می‌تواند آغازگر جنگ ارزی در جهان باشد. ... از سوی مسئولان اقتصادی است؛ چرا که دلار سال‌هاست به‌عنوان قدرتمند‌ترین واحد پول در جهان قدرت نمایی می‌کند. ... آمریکا اعلام کرد آمادگی تبدیل هر میزان دلار به طلا را بدون هیچ گونه محدودیتی در ...
4 hours ago - امروز خبر رسید که براساس تصویب هیات دولت واحد پول ایران تومان و برابر ۱۰ ریال تعیین شده، ... شد خبرگزاری مهر · تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان تاثیری بر اقتصاد کلان ندارد میزان ... حقوق‌های نجومی به مناظره گذاشته می‌شود ...

قیمت یورو چند تومان است؟ - سایت قیمت

rdlj.ir/قیمت-یورو-چند-تومان-است؟/
Jun 8, 2016 - مبدل یورو / ریال ایران (نرخ تبدیل EUR/IRR = 34470) – Mataf ... ۱۰۰ هزار تومان به دینار عراقی چند باتوجه به تغییر روزانه نرخ پول ایران و عراق ….. قیمت هر یورو چند ... ریال بوده است، نرخ دلار در سال ۱۳۹۰، معادل ۲ هزار و ۳۰۰ تومان تعیین می شود.۱ دلار معادل … تومان ..... واحد پول ما ريال است چرا به تومان نوشتيد؟ ….. سلام ...

باید و نباید حذف چهار صفر از پول ملی - بولتن نیوز

www.bultannews.com › صفحه نخستسیاسی
حذف صفر از واحد پولي كشورها، نخستين بار در آلمان و پس از جنگ جهاني دوم رخ داد، ... آخرين نمونه در اين زمينه به زيمبابوه مربوط مي شود كه طي آن دولت اين كشور 10صفر را از پول ... حذف يك صفر، تبديل ريال به تومان، حذف 3صفر و حتي حذف 4صفر و انتخاب نامي ... بانك مركزي سرانه اسكناس در ايران را 114 برگ اعلام و تصريح كرده اين حجم از ...
چرا دلار جایگاه منحصر به فردی در اقتصاد جهان دارد؟ ... اقتصاد ایران ... با کاهش ارزش دلار و هجوم کشورها برای تبدیل آنها ، در سال 1971 نیکسون، رئیس جمهور ... وقتی یورو به عنوان پول واحد اتحادیه اروپا مطرح شد ، ممکن بود رقیب دلار شود اما در سالهای اخیر ... می کنند، بی ثباتی همه اقتصادشان را فرا می گیرد، لجام تورم از دستشان خارج می شود.
Jul 14, 2011 - این نام هم‌اکنون واحد پول رسمی کشور ایران و چندین کشور دیگر همچون ... نگارنده پیشنهاد می‌کند که یکی از دو نام «دری» یا «دینار» به عنوان نام واحد پول رسمی ... چرا که پسوند و آوای پایانیِ ـَک/ ـَگ در زبان‌های کهن‌تر تبدیل به ـَه یا ـی در زبان ...

واحد پول قاجار و پهلوی

www.tebyan.net/newindex.aspx/index.aspx?pid...
Apr 17, 2013 - در سال 1308 شمسی که آحاد پول ایران تغییر کرد، تومان به معنای ده ‌ریال شد ... اما تبدیل واحد پول قدیمی دینار و تومان قدیمی به دینار و ریال جدید برای ...
به همين خاطر برنامه ها و طرح هايي كه براي تعديل ارزش پول مطرح مي شود بايد .... در تحليل اين مسئله كه چرا نظام ارزش‌گذاري پول در كشور با مشكل فوق مواجه است (به عبارتي ... از محل صدور نفت تأمين مي‌شوند كه با توجه به نرخ ارز از دلار به ريال تبديل مي‌شوند. ..... ايران واحد مسكوني دارد، اگر آن را به قيمت 950 ميليون تومان مي‌فروشد با اين پول ...
Jan 19, 2010 - 16 posts - ‎10 authors
واحد پول اکوادور هم به دلار آمریکا تغییر یافته است. ... ریال ایران در فاصله 5 سال به سومین پول کم ارزش جهان در برابر دلار آمریکا تبدیل شده است.
Mar 28, 2012 - امروزه پوند استرلينگ به نرخ رسمي دولتي حدود ۱۹۵۰ برابر تومان ايران و دلار ..... چرا تورم ما را رها نمي كند كه جامعه آرام شود و ثروتمند از طمع ثروتمنتر شدن و فقير از ..... نفت ما معدن ما را با ارزش افزوده تبدیل به هم تراز طلا میکنند و میفروشند و ما ! ... مثلا در همان پاراگراف اول گفته شده که واحد پول ایران شاهی بوده ولی بعد در ...

تأثيرات حذف 4 صفر از واحد پول ملي - مشرق

www.mashreghnews.ir/.../تأثيرات-حذف-4-صفر-از-وا...
رئيس کميسيون ويژه بررسي طرح تحول در مجلس با بيان اينکه واحد پول ملي ما قابل استفاده نيست و نه. ... حذف 4 صفر از واحد پولي صورت مي‌گيرد؛ يعني "ريال " را به "تومان " تبديل کنيم يا چيز ديگري، چرا که در ... *با حذف چند صفر از پول ملي، واحد پولي مي‌تواند تغيير نکند ... درخواست وزیرخارجه انگلیس از ایران و روسیه درباره سوریه.
حذف صفر واحد پولی کشورها‌، نخستین بار در آلمان و پس از جنگ جهانی دوم رخ داد. ... معمولا راهکار حذف صفر از پول ملی در کشورهایی استفاده می شود که تعداد صفر ... بر این اساس هر یک میلیون لیره قدیم ترکیه با حذف 6 صفر به یک لیره جدید تبدیل شد. ... ایران از سال 1353 تاکنون با تورم بالای 10 درصد و حتی نزدیک به 50 درصد مواجه بوده و ...

حذف صفر پول ملی؛ از رویا تا واقعیت | اقتصاد آنلاین

www.eghtesadonline.com/.../155698-حذف-صفر-پول-...
Nov 2, 2016 - رییس وقت بانک مرکزی ابتدا از حذف سه صفر از واحد پول ملی خبر داد و سپس در سال ١٣٨٩ این تصمیم را به بعد از اجرایی شدن طرح هدفمندی یارانه‌ها موکول کرد، چرا که با وجود تمام ... کرد به جای سه صفر، چهار صفر را از واحد پول حذف می‌کند که این تصمیم ... هر چند واحد پول ایران ریال است اما درواقع تومان تبدیل به واحد پول غیر ...
1-3- آیا سرمایه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران متعلق به دولت است؟ 1-4- رئیس کل و ... 1-5- چرا هر کشوری به بانک مرکزی نیاز دارد؟ 1-6- آیا میتوان ... 2-7- اسکناس و مسکوک توسط چه واحدی طراحی، چاپ یا ضرب میشود؟ 3- خزانه ... طبق قانون پولی و بانکی مهمترین وظیفه بانک مرکزی حفظ ارزش پول داخلی یا کنترل تورم است. به طور کلی، ...
Feb 27, 2012 - با اين حال، انجام اقدام عملي در جهت اجراي طرح اصلاح نظام پولي به سال ... مجموعه‌اي از دلايل اقتصادي و اجتماعي باعث مي‌شود تا کشورها نسبت به تغيير واحد پول ملي و اصلاح ... در ايران نيز بر اثر تورم انباشته چهار دهه اخير، قدرت خريد پول ملي به .... بين واحد پول رسمي و محاوره‌اي را حل نمي‌کند؛ چرا که مردم به هزار ريال، يک تومان ...
May 19, 2011 - واحد پول ملی تومان مغولی , ریال اسپانیولی یا نامی ایرانی ... در اوایل دوره پهلوی و بعد از تاسیس بانک ملی ایران واحد پولی ایران به ریال تبدیل شد. ریال واحد پول ایران است که به ۱۰۰ دینار تقسیم می‌شود اما، چون ریال واحد بسیار کم ارزشی ..... احمد توکلی به سران قوا: چرا در رسانه‌ها با هم صحبت می‌کنید مگر تلفن سیاسی و ...

پول پول پول

ptciran78.blogsky.com/
درامد این سایت نیز به صورت دلار به حسابمان واریز میشود. ... سایت خارجی که فعلا پرفکت مانی را پشتیبانی می کند عضو شوید و پول ان براحتی تبدیل به ریال می شود. .... مجازی در حدود 1000 دلار و یا به پول ایران بالای 3.000.000 تومان می باشد پس این ..... اصلا چرا باید کسی از این شبکه پرداخت بر اساس یک واحد پولی تخیلی استفاده ...
شبکه شتاب یا شاپرک تراکنشها را با ارز ریال ایران انجام می دهند. ... اصلا چرا باید کسی از این شبکه پرداخت بر اساس یک واحد پولی تخیلی استفاده کند؟ ... با یک محاسبه ساده ریاضی مشخص می شود که هرگز مجموع کل بیت کوینهای شبکه به ..... اکنون در فیلد مبلغ کل به تومان می توانید ارزش این مقدار بیت کوین را به تومان مشاهده کنید.
Oct 3, 2014 - چرا بردن دلار بهتر از لیره ترک است؟ ... با توجه به قیمت ارز و دلار در بازار ایران (دلار 3500 و لیر 1200) میشه توی ... نه - نرخ تبدیل ارز در ترکیه عددی است که روزانه بیان می شود و صرافی ها بر اساس آن اقدام به تعویض میکنند. ... 1- میخواستم بپرسم برای دو روز موندن تو وان چقدر پول برای خرید و تفریح داشته باشیم ؟

دلايل هشت گانه براي انتخاب "تومان" به عنوان واحد پول ملي

www.entekhab.ir/.../دلايل-هشت-گانه-براي-انتخاب-توما...
Jul 26, 2011 - تومان" يک واژه ايراني ترکي به معناي عدد "10.000" است که علاوه بر واحد پولي ... به عنوان واحد ملي پول استفاده مي شود، هيچ کشوري داراي واحد پولي "تومان" نيست. ... يكي از واحد هاي پولي انتخاب شد به مرور و در محاوره تبديل به "" درك "" نكنيد . ... و در شان مردمان این سرزمین با تمدن امپراطوری پارس نمی باشد چرا که کشور ایران ...

تبدیل واحد پول افغانی به تومان - اخبار رازنامه - سايت رازنامه

raznameh-news.com/.../تبدیل+واحد+پول+افغانی+به+...
با سلام تسعير يعني تبديل يك واحد پولي به يك واحد پولي ديگر مثلا تبديل دلار ... مي‌دهد كه سكه طرح جديد با 29 درصد حباب معادل 237 هزار و 700 تومان حباب دارد، چرا كه ... ايران افزود: در همين راستا حداقل دو پلاك مسكوني را تجميع و به ازاي هر واحد مسكوني ...

یک دلار امریکا به پول ایران چقدر میشود؟

www.ibeytoote.ir/g.aspx?...به_پول_ايران...ميشود؟...
یک دلار امریکا به پول ایران چقدر میشود؟,تبدیل دلار به تومان,1 دلار چند تومان است,یک ... پول افغانی به تومان امروز,واحد پول افغانستان,پنجاه هزار دلار به پول ایران, ... سوال چرا ارزش ریال ایران درمقابل دلار امریکا نسبت به کشورهای مثل افقانستان ، عراق و .
در میان کشورهای منطقه دینار کویت قدرتمندترین واحد پول محسوب می‌شود اما با این حال ... قیمت دلار در بازار ایران، قیمت سایر ارزها نیز روند روبه رشدی را تجربه می‌کنند .

همه چیز در باره لیره ترک (TL) | سفر زمینی به ترکیه

www.turktravel.ir › ... › ارز در مسافرت + نرخ تبدیل
May 28, 2015 - واحد پول ترکیه لیره ی ترک است که به اختصار TL (لیره ی ترک) گفته ... در واقع یک میلیون لیره ترک تبدیل شد به یک لیره ! ... میکنند که ما یک اسکناس (مثلا) 250000 لیری داریم و الان با این پول چند ماه ! ... و اگر هم داشتند معادل ربع لیره ی فعای (حدود 300 تومان) می ارزید که در ترکیه ... هر یک TL ب پول ایران چند میشه؟
بلیت، پرواز، فرودگاه; پول; تبدیل پول; موبایل و تلفن; نقشه مسکو; نقشه مترو مسکو ... اکثر مسافرهای ایرانی، با هواپیمایی Aeroflot یا ایران ایر به مسکو می آیند که در فرودگاه ... واحد پول روسیه «روبل روسیه» (RUB یا RUR) است که با حروف روسی به شکل руб. ... اما توصیه می شود که در فرودگاه و هتل، اقدام به تبدیل پول نکنید، چون به ...
محض اطلاع بر مبنای دلار 3000 تومانی هر شکل واحد پول اسرائیل معادل 850 تومان ما می باشد. ... مانع تحقق صلح خاورمیانه تبدیل شده، چرا دولت همچنان به این کار ادامه می‌دهد؟

استاندارد حسابداری شماره ۱۶ - تازه های حسابداری

www.accpress.com/.../استاندارد-حسابداري‌-شماره‌-16-ت...
نرخ‌ تسعیر : عبارت‌ است‌ از نرخ‌ تبدیل‌ دو واحد پولی‌ به‌ یکدیگر (شامل‌ انواع‌ نرخهای‌ ... معامله‌ ارزی‌ معامله‌ای‌ است‌ که‌ به‌ ارز انجام‌ می‌ شود یا مستلزم‌ تسویه‌ به‌ ارز است‌. ..... نیست‌ چرا که‌ اقلام‌ پولی‌ معرف‌ الزام‌ به‌ تبدیل‌ یک‌ واحد پول‌ به‌ واحد پول‌ دیگر است‌ و واحد .... (۱)در ایران واحد پول گزارشگری ریال می‌باشد و بدین لحاظ در متن استاندارد به جای واحد ...
چرا پول ایران بی ارزش است؟ ... خبر آنلاين: 5 سال پيش واحد پول ايران دهمين پول كم ارزش دنيا بود. ... 2040 فرانك ماداگاسكار هم به ازاي يك دلار آمريكا داد و ستد مي شود. ... ريال ايران در فاصله 5 سال به سومين پول كم ارزش جهان در برابر دلار آمريكا تبديل شده ...
Jan 11, 2015 - 7 posts - ‎6 authors
اغلب ایرانی ها برای سفرهای خارجی خودشون از ایران، معمولا دلار تهیه کرده و در کشور مقصد، دلار رو به ارز رایج اون کشور و منطقه تبدیل میکنن. ممکنه براتون سوال پیش بیاد که مثلا درمورد امارات چرا باید در حالیکه پول این کشور درهم است، از ایران دلار تهیه ... دقت کنید که واحد پول درهم در صرافی ها و مراکز خرید به صورت AED ...

واحد پول ملی ایران تغییر کرد :: قانون

www.ghanoondaily.ir/.../واحد-پول-ملی-ایران-تغییر-...
5 hours ago - هیات دولت لایحه تبدیل واحد پول ایران به تومان را تصویب کرد. ... آیفون خاموش ‌می‌شود اما منفجر نه! ۵ نوع ماهی ... چرا اشتغالزایی در ایران دشوار است؟
Apr 18, 2016 - به همین دلیل است که سایت‌های مختلفی بازی‌ها را بررسی می‌کنند. ... psn یه استور داره که بازی هاش به واحد پولی اون کشور هست خب یه مثال میزنم تو کلش اف ..... ی اثر هنری و جایگزینی قابل تکثیر و به مراتب کاملتر از سینما تبدیل میکند. ..... عزیزمان ایران حقوق ماهیانه در حدود ۲۰۰-۳۰۰ هزار تومان به کارگران پرداخت می شود.
Mar 10, 2016 - مثل هر واحد پولی دیگری، ارزش بیت‌کوین وقتی زنده می‌شود که با کالا، خدمات .... بیاری و وارد حسابت کنی و تو صرافی های ایرانی به تومان تبدیل کنی.
Nov 11, 2014 - چرا دچار فلج معده می شویم؟ ... رئیس جمهور کره جنوبی بازجوئی می شود (۵۰۹ بازدید) .... قیمت انواع ارز در بازار تهران ( تومان ) ..... منبع: ایران جیب ... در آن سال ضریب تبدیل ما رک المان به دلار جه بوده است واصولاً سایتی در این خصوص اگر ... اید اگر مبنا بر نمایش کل واحد های پولی جهان است مارک المان هم باید نمایش داده شود ممنون.
May 19, 2014 - میخواهند بدانند که هر درام ارمنستان چند تومان است. روش محاسبه به این شکل است که: مثلا امروز در ایران قیمت یک دلار ٣٣٠٠ تومان اعلام میشود.
Feb 28, 2013 - 100+ posts - ‎100+ authors
تاپیک های مرتبط: انتقال وجه نقد (همراه با مسافر) به خارج از ایران لینک های مرتبط ... حالا اونجا نرخ تبدیل یورو به دلار رو خیلی کم حساب میکنند ( هر دلار 0.6 ..... کسی می دونه آیا واقعاً جایی که داری ارز خارجی و به واحد پول همونجا تبدیل می کنی، کارمزد می گیرن یا نه ... چرا و با چه اطمینانی میگین قاعدتا نباید کارمزد بگیرن؟
Nov 2, 2016 - رييس وقت بانك مركزي ابتدا از حذف سه صفر از واحد پول ملي خبر داد و سپس ... چرا كه با وجود تمام بررسي‌ها، بهمني مي‌دانست چنين اقدامي اگر به يكباره صورت ... هر چند چندي بعد وي ادعا كرد به جاي سه صفر، چهار صفر را از واحد پول حذف مي‌كند كه اين ... هر چند واحد پول ايران ريال است اما درواقع تومان تبديل به واحد پول غير رسمي ...
Oct 28, 2009 - يكي از طرح‌هاي اين برنامه حذف چند صفر از پول ملي و تغيير واحد ريال مي‌باشد كه ... شود و در اين رابطه‌ نام‌هايي مانند تومان، تالان، دريك (واحد پول قديم ايران) و غيره هم . ... از معيار تومان استفاده مي‌كرده و مي‌كنند چرا كه در بازار چنانچه قيمت‌ها به ريال ... را در ذهن تبديل به تومان مي‌كنند كه برايشان قابل لمس باشد و حتي در يكي دو دهه ...

سیرتکاملی پول در ایران - عصر بانک

asrebank.ir/news/52418/سیرتکاملی-پول-در-ایران
May 16, 2015 - کلمه ی اسکناس از زبان روسی وارد ایران شده است گفته می شود سابقه ی ... اما تبدیل واحد پول قدیمی دینار و تومان قدیمی به دینار و ریال جدید برای مردم ...
Nov 26, 2016 - حذف صفر از اسکناس های ایرانی یا به عبارتی واحد پول ملی ایده ای است که طی ... یکی از دلایلی که برای اجرای طرح اصلاح پول ملی مطرح می شود این است که ... را نمی توان به تغییر نرخ تورم ارتباط داد چرا که در این طرح قدرت خرید پول تغییری نمی کند. ... لیره قدیم ترکیه (با حذف شش صفر) به یک لیره جدید تبدیل شد.

حذف صفر از پول ملي؛مزايا و معايب

iranpress.ir/banktejarat/template1/News.aspx?NID...
Feb 24, 2010 - چرا دولتها صفرهاي پول ملي خود را حذف مي كنند ؟ زماني كه ارزش پول به جاي طلا و نقره توسط اعتماد عمومي مردم حفظ مي شود ، دولت ها ... کشورهايي چون بوليوي و ترکيه در سال‌هاي اخير با حذف شش صفر از واحد پول ملي خود در شرايطي که تورم بسيار ... بهرحال بهتر است تومان جديد با ابعاد جديد و غيرقابل تبديل ذهني و يا عملياتي ...

نام پيشنهادي شما براي واحد پول ملي چيست؟

www.hamseda.ir/.../نام-پيشنهادي-شما-براي-واحد-پول-م...
Jul 18, 2011 - در سايت بانک مرکزي نامهايي مانند ريال، تومان، پارسي و دريک به ... و هر 10 ريال، به صورت غير رسمي يک تومان ناميده مي شود، اما در عمل چندين ... 2 ) پيش از «ريال»، از «قِران» به عنوان واحد پول ايران نام برده مي شد که آن .... در ضمن 4 صفر که میخوان بندازن فلسفه اش میتونه این باشه که 1 صفرش واسه تبدیل ریال به تومانه و 3

تركيه آنلاين - يك ميليون ليره

turkiyeonline.blogfa.com/post/26
الان اين ده ميليون لير تبديل به ده لير شده است. ... تغییر واحد پول بیانگر ورود اقتصاد ترکیه به دورانی جدید بود و یا به اعتقاد نخست‌وزیر وقت ترکیه، رجب طیب ...
 

دسته بندي: اخبار,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد