close
متخصص ارتودنسی
عکس بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری گرفت- نیومیهن

نیومیهن

عکس بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری گرفت- نیومیهن
امروز یکشنبه 28 مرداد 1397
تبليغات تبليغات

عکس بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری گرفت

 

عکس بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری گرفت

 

 

 
 

 

 
23 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. مدیر برنامه های ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. روزی وقتی محرومیت ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. من همراه علی کریمی به ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت که ولش ...

اسم و نام بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری بازی‌ نکردن گرفته

www.tel-sell.ir/اسم-و-نام-بازیکن-پرسپولیس-که-رش...
اسم و نام بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری بازی‌ نکردن گرفته,اسم و نام ... یکی از سینماهای تهران در آتش سوخت / عکس · روح‌هایی سرگردان در کتابی به اسم ... ی اما از سوی رسانه های عرب زبان هم مورد توجه قرار گرفت ، از الوکره گرفته تا الکاس.

اسم بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری بازی‌ نکردن گرفته

www.stage2.ir/اسم-بازیکن-پرسپولیس-که-رشوه-50-...
اسم بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری بازی‌ نکردن گرفته/کدام بازیکن ... ۲ ساعت پیش - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای .... برابر عراق 6 هزار دلار و برای پیروزی برابر چین مبلغ 4 هزار دلار پاداش خواهد گرفت.
20 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن ... اش با علی کریمی عنوان کرد: من شاهرودی را دعوت کرده بودم که به دبی بیاید. ... ژاوی کارگران پروژه آماده‌سازی جام جهانی ۲۰۲۲ را غافلگیر کرد + عکس · ژست داور ... 95/09/22 · اتفاقی که سانسور شد؛ درگیری دو بازیکن پرسپولیس در مشهد.
1 hour ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای بازی نکردن ... وی ادامه داد:در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. .... مبارزه شیر زن عراقی با داعش +عکس · برنده توپ طلا 2016 لو رفت!

پيشنهاد غيراخلاقي به ستاره پرسپوليس؛ رشوه 50 هزار دلاري

tooremahigirybebar.rozblog.com/.../پيشنهاد-غيراخلا...
14 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای ... 4 ساعت قبل ... مدیر برنامه .... اسم بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری بازی‌ نکردن گرفته ... پیشنهاد ... پیوستن به پرسپولیس ! + عکس ... ارتباط غیراخلاقی معلم ورزش زن با 3 دانش آموز ... به جای رشوه گرفتن از همسرتان، با او گفت و گو کنید.

پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای بازی ...

risknews.ir/.../پیشنهاد-غیراخلاقی-به-ستاره-پرسپول...
1 day ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای بازی نکردن. الف ... وی ادامه داد:در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... عابدینی گفته بود کریمی را از تمرین پرسپولیس بیرون کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.

:::Noandish.com::: پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس

noandish.com/.../پیشنهاد-غیراخلاقی-به-ستاره-پرس...
1 day ago - رشوه 50 هزار دلاری برای بازی نکردن ... پرسپولیس بیرون کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می ... عکس العمل کریمی هم جالب بود. ... جالب اینکه کریمی پول را گرفت و بلافاصله به باشگاه الاهلی داد.
1 day ago - پيشنهاد غيراخلاقي به ستاره پرسپوليس؛ رشوه 50 هزار دلاري براي بازي نکردن ... وي ادامه داد:در آن مقطع علي پروين زياد کريمي را تحويل نمي گرفت. ... عابديني گفته بود کريمي را از تمرين پرسپوليس بيرون کنيد تا زمانيکه قراردادش را تمديد کند.5 بازيکن پرسپوليس بودند که مي ... عکس العمل کريمي هم جالب بود.
پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت ...
21 hours ago - عکس:همسر و دختر بنیامین در اکران مردمی «سلام بمبئی» ... پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای بازی نکردن ... به من گفتند که او به دلیل اینکه به داور چک زده است محروم است.کریمی اصلا شناخته شده نبود و من هم ... وی ادامه داد:در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت.روزی وقتی ...
1 day ago - جی نیوز - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای بازی ... وی ادامه داد:در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... عابدینی گفته بود کریمی را از تمرین پرسپولیس بیرون کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.
15 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. به گزارش گروه ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. روزی وقتی محرومیت ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. من همراه علی کریمی به ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت که ولش ...
۲ ساعت پیش - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند.
22 hours ago - یشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می‌خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود. ... جالب اینکه کریمی پول را گرفت و بلافاصله به باشگاه الاهلی داد.

پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس!+ عکس - آینه جم

ayenejam.ir/.../19616-پیشنهاد-غیراخلاقی-به-ستاره-...
16 hours ago - آینه جم: پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. پشت پرده ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند.
1 day ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای بازی نکردن. ... کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... اولین سگی که مدرک کارشناسی گرفت+عکس ...

لينك بعدي

perspolink.com/پیشنهاد-غیراخلاقی-به-ستاره-پرسپ...
9 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای ... وی ادامه داد:در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... عابدینی گفته بود کریمی را از تمرین پرسپولیس بیرون کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که ... قبرستان بفیع و قبور ائمه قبل از تخریب/عکس ...

پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس

jadidtarinha.net/.../پیشنهاد+غیراخلاقی+به+ستاره+پر...
21 hours ago - رشوه 50 هزار دلاری برای بازی نکردن. ابوالفضل ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت که ... جالب اینکه کریمی پول را گرفت و بلافاصله به باشگاه الاهلی داد.این پول ...
پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. 1 ساعت قبل سرگرمی ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. روزی وقتی محرومیت ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. من همراه علی ... واکنش محسن رضایی به حوادث بازی تراکتورسازی و استقلال + عکس.
پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت ...

بایگانی‌ها اسم و نام بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری بازی‌ ...

ratepost.ir/tag/اسم-و-نام-بازیکن-پرسپولیس-که-رشوه-50-هزار/
اسم و نام بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری بازی‌ نکردن گرفته ... یکی از سینماهای تهران در آتش سوخت / عکس · روح‌هایی سرگردان در کتابی به اسم انقلاب! ... ی اما از سوی رسانه های عرب زبان هم مورد توجه قرار گرفت ، از الوکره گرفته تا الکاس.
7 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. مدیر برنامه های ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. روزی وقتی محرومیت ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. من همراه علی کریمی به ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت که ولش ...

پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری ... - سراج24

seraj24.ir/.../پیشنهاد-غیراخلاقی-به-ستاره-پرسپولی...
15 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. پیشنهاد غیراخلاقی ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. روزی وقتی محرومیت ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. من همراه علی کریمی ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت که ولش ...
پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت ...

پشت پرده پیشنهاد رشوه به علی کریمی! - نمناک

namnak.com/زندگی-ورزشی-علی-کریمی.p40913
Rating: 5 - ‎1 review
کریمی با درخشش در تیم فتح و در 20 سالگی مورد توجه پرسپولیس قرار گرفت و در حالی که ... ها نیز او را می خواستند اما این بازیکن تکنیکی تصمیم گرفت پیراهن پرسپولیس را به تن کند. ... او 600 هزار دلار قرارداد بست که در آن زمان رکورد نقل و انتقالات را شکست. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود. ... این پول 50 هزار دلار آن زمان بود.
1 day ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه ۵۰ هزار دلاری برای ... وی ادامه داد:در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... ۵ بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند ۵ ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.

ماجرای پیشنهاد رشوه به علی کریمی - افکارنیوز

www.afkarnews.ir/.../575764-ماجرای-پیشنهاد-رشوه-به...
1 day ago - روزی به کریمی پیشنهاد غیراخلاقی شده بود که در یک بازی متعادل بازی کند تا ... جالب اینکه کریمی پول را گرفت و بلافاصله به باشگاه الاهلی داد. ... کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود. ... این پول 50 هزار دلار آن زمان بود.
1 day ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای بازی نکردن ... عابدینی گفته بود کریمی را از تمرین پرسپولیس بیرون کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می ... عکس العمل کریمی هم جالب بود. ... جالب اینکه کریمی پول را گرفت و بلافاصله به باشگاه الاهلی داد.

پیشنهاد 400 هزار دلاری ضرغام اسماعیل - صبح بخیر

sobbekheir.com/.../پیشنهاد-400-هزار-دلاری-ضرغام-اسم...
ضرغام اسماعیل به پرسپولیسی ها پیشنهاد 400 هزار دلاری داده است. ... بازیکن را به باشگاه پرسپولیس ارائه داده و سرخپوشان تاکنون توانسته اند 50 هزار دلار تخفیف بگیرند. ... ضرغام اسماعیل یکی از بازیکنانی است که پرسپولیسی ها چند روزی است به ... درباره پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای به خدمت گرفتن مدافع شان را خواهند داد.
20 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. پشت پرده ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. روزی وقتی ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند.
پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. ... اتفاقی که سانسور شد؛ درگیری دو بازیکن پرسپولیس در مشهد. - شهر خبر ...

پیشنهاد غیراخلاقی به جادوگر پرسپولیس؛ رشوه ۵۰ هزار دلاری برای ...

ww.mobincoo.com/پیشنهاد-غیراخلاقی-به-جادوگر-پر...
15 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به جادوگر پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... محسن مسلمان با انتشار این عکس نوشته است: سلام خدمت همه هوادارای ارتش سرخ مرسی كه هستين، خدا شكر ...

سایت عنوان | پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار ...

www.onvan.com/.../پیشنهاد-غیراخلاقی-به-ستاره-پر...
23 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن. ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. روزی وقتی محرومیت کریمی رو به اتمام ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. من همراه علی کریمی ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت که ولش ...
پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای بازی‌نکردن ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت ...

اسم و نام بازیکن پرسپولیس که رشوه 50 هزار دلاری بازی‌ نکردن گرفته ...

janjalha.ir/.../اسم-و-نام-بازیکن-پرسپولیس-که-رشوه-...
پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای بازی نکردن ... بیرون کنید تا ... یکی از سینماهای تهران در آتش سوخت / عکس · روح‌هایی سرگردان در کتابی به اسم انقلاب! ... بازیکنانی که تاریخ فوتبال مدیون هنر آنهاست + تصاویر - مشرق ... ی اما از سوی رسانه های عرب زبان هم مورد توجه قرار گرفت ، از الوکره گرفته تا الکاس.
1 day ago - به من گفتند که او به دلیل اینکه به داور چک زده است محروم است.کریمی ... جالب اینکه کریمی پول را گرفت و بلافاصله به باشگاه الاهلی داد. ... بیرون کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود. ... این پول 50 هزار دلار آن زمان بود.
17 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛ رشوه 50 هزار دلاری برای ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود. ... جالب اینکه کریمی پول را گرفت و بلافاصله به باشگاه الاهلی داد.
پيشنهاد غيراخلاقي به ستاره پرسپوليس؛ رشوه 50 هزار دلاري براي بازي نکردن ... وي ادامه داد:در آن مقطع علي پروين زياد کريمي را تحويل نمي گرفت. ... عابديني گفته بود کريمي را از تمرين پرسپوليس بيرون کنيد تا زمانيکه قراردادش را تمديد کند.5 بازيکن پرسپوليس بودند که مي خواستند 5 ساله امضا ... عکس العمل کريمي هم جالب بود.

پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس - ایمان نیوز

www.imannews.com/.../پیشنهاد-غیراخلاقی-به-ستاره...
21 hours ago - ... مدیران صنعتی. رشوه ۵۰ هزار دلاری برای بازی نکردن مطالب پیشنهادی ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. روزی وقتی ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. من همراه علی ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت که ... این پول 50 هزار دلار آن زمان بود.مدیران الاهلی ...
1 day ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه 50 هزار دلاری برای ... وی ادامه داد:در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... عابدینی گفته بود کریمی را از تمرین پرسپولیس بیرون کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می ... خوش و بش لاریجانی با وزیر دادگستری/عکس ...

- پيشنهاد غيراخلاقي به ستاره پرسپوليس - چه خبر

www.chekhabar.ir/.../پيشنهاد-غيراخلاقي-به-ستاره-پ...
21 hours ago - چه خبر - رشوه 50 هزار دلاري براي بازي نکردن. ابوالفضل ... وي ادامه داد: در آن مقطع علي پروين زياد کريمي را تحويل نمي گرفت. روزي وقتي ... 5 بازيکن پرسپوليس بودند که مي خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کريمي هم جالب بود.

پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره قرمزها - ناطقان

nateghan.ir/fa/.../پیشنهاد-غیراخلاقی-به-ستاره-قرمزها
19 hours ago - وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... او 600 هزار دلار قرارداد بست که در آن زمان رکورد نقل و انتقالات را شکست. ... یک بازی متعادل بازی کند تا یک تیم دیگر قهرمان شود و در واقع رشوه بگیرد. ... این پول 50 هزار دلار آن زمان بود.
14 hours ago - پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس؛رشوه ۵۰ هزار دلاری برای بازی نکردن ... وی ادامه داد:در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. ... کنید تا زمانیکه قراردادش را تمدید کند.5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. ... عکس العمل کریمی هم جالب بود. ... این پول 50 هزار دلار آن زمان بود.

پیشنهاد رشوه به ستاره سابق پرسپولیس! - بهترین ها

www.behtarynha.ir/.../پیشنهاد-رشوه-به-ستاره-سابق-...
9 hours ago - پیشنهاد رشوه به ستاره سابق پرسپولیس! مدیر برنامه های کاپیتان ... وی ادامه داد: در آن مقطع علی پروین زیاد کریمی را تحویل نمی گرفت. روزی وقتی ... 5 بازیکن پرسپولیس بودند که می خواستند 5 ساله امضا کنند. من همراه علی ... عکس العمل کریمی هم جالب بود.او گفت که ولش ... این پول 50 هزار دلار آن زمان بود.مدیران الاهلی ...

چند میلیاردی که خلعتبری برای خلیج ع.ر.ب.ی پیراهن‌اش گرفت - آفتاب

aftabnews.ir/.../چند-میلیاردی-که-خلعتبری-برای-خلی... - Translate this page
ی روی بازوی بازیکن ملی‌پوش ایرانی که قرار است در جام‌جهانی هم با پیراهن تیم ملی بازی کند. ... سردار رویانیان، مدیرعامل پیشین این باشگاه که به گفته امیر خادم 50 میلیارد از ... غریب تنها 320 هزار دلار از عجمان گرفته و بعد پرسپولیس برای به خدمت گرفتن او ... نماینده رشت در مجلس: احمدی‌نژاد نمی‌تواند با رشوه فساد انگیز 250 هزار تومان ...

پیشنهاد غیراخلاقی به ستاره پرسپولیس - بی باک نیـــوز | BibakNews

www.bibaknews.com/.../پیشنهاد-غیراخلاقی-به-ستاره...
 

دسته بندي: گالری تصاویر,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد