close
متخصص ارتودنسی
صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95

نیومیهن

صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95
امروز شنبه 04 فروردین 1397
تبليغات تبليغات

صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95

 

صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95

 

 

صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95 X دانلود صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95 X آپارات نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر X فیلم صحبت های نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95 X صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت X نرگس آبیار در برنامه هفت چه گفت؟ X دانلود فیلم صحبت های نرگس آبیار در هفت X کلیپ حرف های نرگس آبیار در برنامه هفت X فیلم گفتگو نرگس آبیار و افخمی در برنامه هفت X نرگس آبیار در برنامه هفت X برنامه هفت نرگس آبیار X دانلود برنامه هفت با حضور نرگس آبیار X ویدیو صحبت های نرگس آبیار در برنامه هفت X برنامه هفت 19 آذر 95 X برنامه هفت X نرگس آبیار

 

 

آپارات نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر,

فیلم صحبت های نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95,صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت, نرگس آبیار در برنامه هفت چه گفت؟,دانلود فیلم صحبت های نرگس آبیار در هفت,کلیپ حرف های نرگس آبیار در برنامه هفت,فیلم گفتگو  نرگس آبیار و افخمی در برنامه هفت, نرگس آبیار در برنامه هفت,برنامه هفت نرگس آبیار,دانلود برنامه هفت با حضور نرگس آبیار,ویدیو صحبت های نرگس آبیار در برنامه هفت, برنامه هفت 19 آذر 95,برنامه هفت, نرگس آبیار ,

فیلم صحبت های نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95 | بی عدالتی در سینما

صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت+فیلم

برنامه «هفت» این هفته با محوریت بررسی مستند بحران روی آنتن رفت، اما در بخش اول برنامه که نرگس آبیار و بازیگر خردسال فیلم «نفس» حضور داشتند، این کارگردان به شیوه اکران فیلمش اعتراض کرد.

آبیار پس از اعتراض به این که دستور داده شده تهیه کننده فیلم در «هفت» شرکت نکند به جناحی بودن برخورد با سینماگران اشاره کرد و جایزه گرفتن در جشنواره اخلاق و نیایش از دست سیدمحمد خاتمی را دلیل اتفاقات اخیر درباره خودش دانست.

بهروز افخمی یکی از مشکلات اکران «نفس» را نبود تجهیزات مناسب دانست و به تاریک پخش شدن بخش هایی از فیلم اشاره کرد و از آبیار خواست در این باره حرف بزند اما این کارگردان صحبت هایش را این طور آغاز کرد: «ای کاش مشکلات ما فقط نور و صدا و تجهیزات سالن های سینما بود.

الان یک ناعدالتی عجیب و غریب در سینماها موج می زند که به نظرم مشکل بزرگتری ست و همه جا آن این مشکل را می بینم. ما حتی یک بنر یا تابلو نتوانستیم از شهرداری بگیریم و شهرداری فقط به یکی دو فیلم خاص این امکان را می دهد، تصاویری از مجسمه های قدیمی روی تابلوهای شهرداری است که مردم می توانند با یک سرچ ساده آن ها را ببینند، اما یک فیلم فرهنگی که در آن آداب و رسوم، فرهنگ و تاریخ ما دیده می شود نمی تواند یک تابلو در سطح شهر داشته باشد.»

او در ادامه انتقادهایش درباره نهادها گفت: حوزه هنری که ادعای کار فرهنگی دارند و از نمایش فیلم «لانتوری» به دلیل نامناسب بودن سرباز می زند، وقتی نگاه می کنیم فیلم هایی را نمایش می دهد روحوضی به حساب می آیند اما از سالن دادن به ما خودداری می کند. ما از ابتدا با 23 سالن شروع کردیم و قرار بود بعد از تمام شدن اکران «سیانور» و فیلم بعدی اش به تعداد سالن های ما اضافه شود اما نشد و ما الان 16 سالن داریم، «نفس» همواره با سالن پر اکران شده اما با این حال وضعیت سالن های نمایش ما بد است و حتی سانس ها جابجا می شوند.»

آبیار همچنین تعداد تیزر فیلمش را به اندازه تیزرهایی که به یک مستند اختصاص داده می شود یعنی 175 تیزر دانست و این اتفاق را ناعادلانه خواند. به گفته او با تمام تلاش ها، شرکت نورتابان پخش کننده این فیلم باز هم نتوانسته سالن های بیشتری از حوزه هنری بگیرد.

آبیار در ادامه درباره به دستوری که درباره نیامدن تهیه کننده «نفس» داده شده اشاره کرد و گفت: «برخی مسائل را قرار بود آقای قاسمی توضیح دهند که ظاهرا مدیر شبکه دستور داده اند که ایشان نیایند و ممنوع الورود به تلویزیون شده اند.»

پس از جایزه ای که آقای خاتمی به من داد ماجرا برایم عوض شد آبیار مشکل را بحث جناحی در سینما دانست و با اشاره به برخوردی که با فیلم «لانتوری» شده است فیلم هایی را مورد حمایت حوزه هنری دانست که فیلمساز آن خودی به حساب بیاید،

افخمی نیز در ادامه به این موضوع اشاره کرد که آبیار نیز به اصطلاح خودی به حساب می آید که این فیلمساز پاسخ جالبی به حرف افخمی داد و گفت: «دقیقا بعد از اتفاقی که برای من در جشنواره اخلاق و نیایش افتاد و آقای خاتمی برای فیلم «شیار 143» جایزه ای به من دادند، ماجرا برای من عوض شد.

من از اول هم اعلام کردم که آدم جناحی نیستم. دوست دارم مستقل باشم و کارم را بکنم. مثلا آقای عسگرپور از خودمان است یعنی بچه مسلمان است، آقای میرکریمی و خانم بنی اعتماد هم که افتخار سینمای ماست همین طور، در یک مقاطعی با این ها برخورد جناحی شد و درباره خیلی از فیلمسازان دیگر نیز این اتفاق افتاد. من می گویم باید میان همه صلح باشد، میان هر دو طیف اصولگرا و اصلاح طلب که می روم می بینم آدم های بسیار خوبی هستند اما بعد می بینیم برخوردها طور دیگری است. وقتی فیلم من روی پرده سینما نیست درباره چه چیزی از فیلم حرف بزنم و تبلیغ کنم؟ چرا باید این بی عدالتی در اکران رخ دهد؟»

افخمی نیز در ادامه با اشاره به اختلاف دو تهیه کننده فیلم «نفس»، تصمیم درباره نیامدن قاسمی به این برنامه را تصمیم شخصی خودش دانست و دلیل آن را مطرح شدن مسائلی که برای مخاطبان جالب نیست عنوان کرد. آبیار در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: «من بعد از خدا به بالاترین مقام عالی رتبه این مملکت پناه می آورم تا ما را از این بی عدالتی نجات دهند، دلم بسیار پر است و آمده ام در «هفت» تا گلایه کنم. من مردانگی یا زنانگی کردم و فیلم «شیار 143» را ساختم حالا شما هم برای فیلم «نفس» از من حمایت کنید.»

او در بخش پایانی صحبت هایش بازی ساره نورموسوی را به اذعان بسیاری از کارشناسان شگفت انگیز خواند و گفت: «علت این ماجرا هم این بود که بازی نمی کرد، بلکه صحنه را باور می کرد و حس می کرد این اتفاق برایش افتاده است.»

=======================

دانلود فیلم صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95

لینک دانلود            لینک کمکی

 

 

 

 
 

 

 
2 mins ago - آپارات نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر, فیلم صحبت های نرگس آبیار در برنامه هفت 19 آذر 95,صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت, نرگس ...
3 hours ago - دانلود صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت صحبتهای نرگس آبیار در مورد جناح بندی سیاسی و بی عدالتی در سینما دانلود برنامه هفت 19 آذر ...

دانلود برنامه هفت 19 آذر نرگس آبیار | دانلود روزانه

dlroozane.com/.../دانلود-برنامه-هفت-19-آذر-نرگس-آب...
دانلود صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت · اخبار روز; آذر 20, 1395. دانلود صحبت های جنجالی نرگس آبیار در برنامه هفت. صحبتهای ... تاریخ 19 آذر قرار گرفت ...

برنامه سینمایی هفت - آپارات

www.aparat.com/haft_tv3/برنامه_سینمایی_هفت
20 آذر 95. بخش هایی از فیلم سینمایی "نفس" به کارگردانی نرگس آبیار پخش شده از برنامه «هفت». 3:50 ... گفتگو با گلشن گروور در پشت صحنه برنامه «هفت». 21 بازدید. -. 19 آذر 95 ... گزارش تحلیلی «هفت» از ظرفیت های داستانی عاشورا برای سینما.

کارگردان «نفس»: ظاهرا دیگر خودی نیستم و بی انصافی و ظلم در مورد ...

khabarone.ir/.../کارگردان-«نفس»:-ظاهرا-دیگر-خودی-ن...
23 hours ago - مجری برنامه هفت در ادامه گفت: امیدواریم پخش کنندگان، تهیه کنندگان و ... «نفس» که اکنون در حال اکران است، با حضور نرگس آبیار کارگردان این فیلم ... آبیار درخصوص علت گرفتن سالن های فیلم «نفس» درحالی که سالن های فیلم همواره ... «یتیم‌خانه ایران» و «نفس» در آستانه فروش میلیاردی, عصر خبر, ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ ۱۶:۴۳.

گفتگوی جالب فریدون جیرانی با سیامک انصاری + آنونس

www.filmnetnews.ir/.../گفتگوی-جالب-فریدون-جیران...
Jul 27, 2016 - مهمان این هفته ی برنامه ۳۵ سیامک انصاری است که با کارهای جدی وارد سینما شد و سپس ... با حضور در این برنامه از کمدی های تلویزیونی تا نقش هایش در سینما صحبت کرده است. ... من برای هفت هشت قسمت که این کار را نکردم. ... «جنجال در عروسی» فقط در پنج سالن سه‌بعدی اکران می‌شود ... نرگس آبیار, 23 روز, 275,000,000.
22 hours ago - گفتگوی شنیدنی با نرگس آبیار و ساره نورموسوی در برنامه زنده ... فیلم نفس در برنامه زنده هفت – شبکه تصویری ایرانیان- شبکه تصویری ایرانیان ... جالب ترین سخنرانی دانشجویی در حضور حسن روحانی- 16 آذر 95 ... صحبت های جنجالی محسنی اژه ای در دانشگاه تهران/کسی باورش نمی‌شد فرزندان آقای هاشمی محاکمه شوند.
تابناک: برنامه سینمایی هفت در شرایطی امشب با موضوع سینمای مستند پخش شد که جذاب ترین بخش این برنامه، حرف های نرگس آبیار کارگردان فیلم سینمایی «نفس» درباره برخورد جناحی با او و آخرین اثرش ... فیلم صحبت های خداداد عزیزی بعد از بازی با پیکان ... مصاحبه جنجالی خداداد در مقابل پیکان · مهمان دورهمی جمعه 19 آذر 95 کیست؟
صحبت های جنجالی مسعود فراستی: فیلم ها را بدون دیدن نقد می کنم! .... نیشخط کارتون/ مسعود فراستی در برنامه هفت فیلم علی حاتمی را فیلمفارسی نامید نیشخط کارتون/ ... فیلم نفس نرگس آبیار از نگاه خودش و مسعود فراستی! ... امروز جمعه، 19 آذر 1395

اطلاعات روز - اظهارات جنجالی کارگردان نفس در هفت

www.etelaterooz.ir/.../اظهارات-جنجالی-کارگردان-نفس-ه...
9 hours ago - علاوه بر اظهارات جنجالی نرگس آبیار ظاهرا از حضور محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده فیلم هم مقابل دوربین جلوگیری شده بود. ... شامگاه جمعه 19 آذر ماه برنامه سینمایی «هفت» با حضور نرگس آبیار کارگردان و ساره .... در جنگ تحمیلی تا امروز و در تمام این سال ها آنها سعی کردند از رسانه های خود، ... صوت/ مداحی محمود کریمی محرم 95.

معترضان چگونه به جشنواره وارد شدند/ شرایط دادن وام به مستندسازان | خبر ...

khabarfarsi.com/u/29453218 - Translate this page
میدان 72 / برنامه جمعه شب هفت با حضور نرگس آبیار با نقد و بررسی فیلم نفس و ... آبیار در این برنامه با اعتراض به ناعدالتی که در اختصاص سالن های سینما به فیلم های .... به گزارش انتخاب ، برنامه هفت 19 آذر ماه، همزمان با برگزاری دهمین دوره از جشنواره ... این قسمت احمدرضا درویش فیلمساز برجسته و کارگردان فیلم جنجالی رستاخیز بود.

کلاکت | برنامه "هفت" ایده سرقت شده از "جمشید گرگین"

kelaket.com/.../برنامه-34-هفت-34-ایده-سرقت-شده-از-3...
11 hours ago - جمشید گرگین(95/09/19) مهمان برنامه دورهمی بود. ... صحبتهای نرگس آبیار در مورد جناح بندی سیاسی در سینما · آزمایشات تشخیص سرطان سینه.
جنجال جدید هویت گلشیفته فراهانی. دریافت خبر : جمعه 19 آذر 1395 ساعت 18:4 ... کمپین "نه به شهرزاد" و یادداشت های جالبی بعد از نخستین واکنش رسمی روابط عمومی مجموعه+تصاویر کمپین "نه به ... نرگس آبیار در برنامه هفت از تاثیر خاتمی گفت! نرگس ...
شنبه, 20 آذر 1395 ... بهداد سلیمی قهرمان وزنه‌برداری با حضور در برنامه «دورهمی» از خاطرات خود و… ... واکنش بازیگر سینما به صحبت‌های مسعود فراستی / عکس ... نرگس محمدی: به من گفته بودند در «معمای شاه» بازی نکن ..... مصاحبه برنامه رشیدپور با شهلا ریاحی جنجال انگیز شد / عکس .... «نرگس آبیار» سریال «دختر شینا» را می‌سازد ...
قیمت خرید و فروش سکه و ارز در 20 آذر 95 - نرخ خرید و فروش سکه و ارز در بازار را در اینجا مشاهده کنید. ... گریه‌ شبنم قلی‌خانی پس از تماشای بازی آشا محرابی - اولین قسمت از برنامه .... شرکت های اروپایی و آسیایی راه های سرمایه گذاری در بخش معدن را بررسی… .... تصویری از کلاه جنجالی منصوریان در بازی استقلال و تراکتور/پیش باخته؟
12 hours ago - برنامه‌ی «هفت» شامگاه 19 آذر ماه به پیش بینی بهروز افخمی از فروش امسال سینماها و انتقادات نرگس آبیار کارگردان «نفس» به وضعیت ... به گزارش فرهنگ نیوز، بهروز افخمی در ابتدای برنامه با اشاره به افزایش .... وقف‌ های جالب / وقف مجازی ... قیمت طلا وسکه امروز 95/09/20 ... جنجال پوشاک گران قیمت نخست‌وزیر انگلیس.
شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰ ... فیلم سینمایی «جنجال در عروسی» به کارگردانی سیدرضا خطیبی با بازی علیرضا خمسه، ... فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار، با بازی مهران احمدی، پانته‌آ پناهی ها، .... برنامه «هفت» این هفته با محوریت بررسی مستند بحران روی آنتن رفت، اما در بخش .... صحبت‌های رضا ناجی درباره فیلم‌های اخیرش.
7 hours ago - برنامه ی «هفت» شامگاه 19 آذر ماه به پیش بینی بهروز افخمی از فروش امسال سینماها و انتقادات نرگس آبیار کارگردان «نفس» به ... نوروزبیگی در برنامه «هفت» مطرح کرد؛ بلیت های پیش فروش «سلام بمبئی» به اتمام رسیده است .... آخرین تاریخ بروز رسانی 20 آذر 95 ساعت 15:37 ... جنجال ازدواج و طلاق احسان علیخانی ...

صحبتهای نرگس آبیار در مورد جناح بندی سیاسی در سینما -سینما

locopo.ir/.../صحبتهای_نرگس_آبیار_در_مورد_جناح_ب...
صحبت های جنجالی نرگس آبیار در مورد نا عدالتی ها و اثرات جناح بندی های سیاسی در سینمای ایران در برنامه هفت. ... 20 آذر 1395 ... ارسال گزارش. برچسب ها : سینما برنامه هفت نرگس آبیار .... 01:19 جنگنده روسی اینگونه از روی ناو به دریا افتاد| لحظه سقوط ...
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 10 ١١:٢١:٣ .... اردوغان درست در زمانی که برای توجیه مداخله خود در عراق، پیام های ضد ایرانی و ضد ..... از انتقاد نرگس آبیار به بی عدالتی در سینما تا باز شدن ماجرای ترور بیولوژیک نادر. در برنامه «هفت» مطرح شد؛ ... 91 و ماه‌های منتهی به انتخابات خرداد 92، حتی صحبت حمایت از کاندیدای اصولگرایان را نیز ...

یک رسانه اسامی هیئت انتخاب جشنواره فیلم فجر را اعلام کرد - قطره

www.ghatreh.com/.../رسانه-اسامی-هیئت-انتخاب-جشنوا...
... جشنواره فیلم فجر بنا بر اعلام یک رسانه مشخص شد. - اسامی هفت عضو هیئت انتخاب جشنواره فجر توسط ی. ... جمعه، 19 آذر 1395 ساعت 14:322016-12-09فرهنگي ...

تعطیلی مدارس 17 آذر 95 در تبریز

navduni.com/search/?...تعطیلی%20مدارس%2017%20آ...
3 days ago - حرف ما این است که حتی با فرض درست بودن این صحبت، رئیس قوه ... روایتها فیلم سینمایی«شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار است. .... هستم و نه دختر ایرانی بی حجاب ; این چکیده صحبت های علی دایی است . .... فال جمعه 19 آذر 95 | طالع بینی | فال حافظ | فال ازدواج ... مهمان برنامه دورهمی پنج‌شنبه 18 آذر 95 کیست؟

حوزه هنری فیلم روحوضی اکران می‌کند | دمادم

damadam.ir › اخبارخبر ایرانیفرهنگی و هنری
علاوه بر اظهارات جنجالی نرگس آبیار ظاهرا از حضور محمدحسین قاسمی . ... خبرآنلاین: شامگاه جمعه 19 آذر ماه برنامه سینمایی «هفت» با حضور نرگس آبیار کارگردان و ساره .... در جنگ تحمیلی تا امروز و در تمام این سال ها آنها سعی کردند از رسانه های خود، تصویری ... ۴ استخدام های امروز خیاط چرخکار در تهران - 24 آبان 95 · ۵ «سند تحول بنیادین آموزش و ...

حوزه هنری فیلم روحوضی اکران می‌کند

jadidtarinha.net/.../حوزه+هنری+فیلم+روحوضی+اکران+...
12 hours ago - علاوه بر اظهارات جنجالی نرگس آبیار ظاهرا از حضور محمدحسین قاسمی ... جمعه 19 آذر ماه برنامه سینمایی «هفت» با حضور نرگس آبیار کارگردان و ساره .... انتقاد از حوزه هنری:شماکه بسیاری از فیلم های سینمای ایران را اکران نمی کنید ،چرا سینما می سازید؟ ... قانون جدید سزارین 95 · روشندل گلستانی برنز کشوری وزنه برداری را ...
Rating: 4.6 - ‎49 reviews
داریوش فرضیایی مجری برنامه های کودک که همه بچه ها او را به اسم عمو پورنگ ... می کرد مثلا وقتی هفت - هشت سالش بود به بالای پشت بام می رفت و با خودش حرف می زد. ... مانده به تعطیلات تابستانی نزدش رفتم و به او گفتم امکانش هست با هم تنها صحبت کنیم؟ .... ناگفته های مریم کاویانی از زندگی شخصی اش · نرگس آبیار از زندگی شخصی و ...

بالاترین: لینک‌های تازه

https://www.balatarin.com/links/recent/time/politics
صدای کارگر سوسیالیست – برنامه ۱۲۴- ۱۹ آذر ۹۵ – مفهوم مارکسیستی انقلاب +لینک ... آنونس گفتگو جنجالی حسین دهباشی با سید هادی خامنه ای/ تاریخ آنلاین ... نرگس آبیار دربرنامه هفت :اززمانی که از سید محمد خاتمی جایزه گرفتم دشمنی ها با من آغاز شد ... در مراسمی رسمی در کرمانشاه درباره اتهامات اخیر به رئیس قوه قضائیه صحبت کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسامی هفت عضو هیئت انتخاب جشنواره فجر توسط ... چهره‌هایی چون سیدضیا هاشمی، نرگس آبیار، محمدعلی حسین نژاد، جمال امید، عماد ... 1395/09/19 سایت سرگرمی خواندنی ها و دیدنی ها آکاایران: جشنواره سالانه قبیله ... مسعود فراستی در برنامه کافه میکس حاضر شد و صحبت های عجیب و جنجالی ای را بیان کرد.
10 hours ago - واکنش فتح‌الله‌زاده به عکس جنجالی که چند وقت پیش از او... حبیب الله ... مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق ... دانلود برنامه حضور نرگس آبیار در برنامه هفت ... حرم امام رضا اذر ۹۵ برفی .... دانلود سریال رویای فرمانروای بزرگ 19 آذر 95 قسمت پنجاه و سوم 53 با کیفیت عالی و کم حجم.
تاریخ انتشار:۱۹ آذر ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۰ ق. ... مراسم رونمایی از دو فیلمنامه «همشهری کین» و «پرندگان»، از مجموعه ی «برترین فیلمنامه های سینمای جهان» ۱۷ آذر ماه در «نشر هنوز » برگزار شد. ... این جلسه در صحبت های کوتاهی از انتشار این دو عنوان کتاب صحبت کرد و .... نفس, نرگس آبیار .... یادداشت محسن یزدی برای برنامه «هفت»/ چرا «هفت» مهم.
آذر ۲۰, ۱۳۹۵ ... عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: اگر از زمان خاتمی شوراها و رشد رسانه های مردمی در ... نرگس آبیار در برنامه هفت از تاثیر دولت اصلاحات گفت! ..... جمعه ۹۵/۹/۱۹ -ساعت ۱۴ کشاورز ۵ استقلال بندرگز۱ حساس ترین و مهمترین بازی هفته با ... 487 views; حرکت جنجالی حسن عباسی مقابل سئوال دختر دانشجو / عکس 379 views ...
1 day ago - او که این روزها بیش فعالی پیشه کرده و کادر دوربین های عکاسان رسانه ها را به بودن و حضور ... بود به کمیسیون جنجالی مجلس رفت و همه حرف هایش را زد؛ سخنانی که گویی همه ماه های دوری از .... نرگس آبیار در برنامه هفت از تاثیر خاتمی گفت!
صحبت‌های جنجالی نرگس آبیار در «هفت»: از زمانی که از خاتمی جایزه گرفتم دشمنی ها ... به گزارش هفت هنر، شامگاه جمعه 19 آذر ماه برنامه سینمایی «هفت» با حضور نرگس ...
May 28, 2016 - صحبت های جنجالی مسعود فراستی خطاب به کمال تبریزی در نقد فیلم دونده زمین در برنامه هفت ... به گزارش سلام سینما به نقل از عصر ایران در بخش دوم برنامه هفت پس از مناظره عجیب و ... 10 خرداد 95 | 19:58 .... تولد هنرمندان هفته (6 تا 12 آذر) ... یادداشت مصطفی تاج زاده درباره «نفس»/ نرگس آبیار و زورق شکسته رویاها.
۱۹ آذر ۱۳۹۵ اخبار گوناگون 3 بازدید کد خبر:29550. تابناک: برنامه سینمایی هفت در شرایطی امشب با موضوع سینمای مستند پخش شد که جذاب ترین بخش این برنامه، حرف های نرگس آبیار کارگردان فیلم سینمایی «نفس» درباره برخورد جناحی با او و آخرین اثرش پس از دریافت یک جایزه بود و .... جنجال ازدواج و طلاق احسان علیخانی +عکس -آکا.
December ۱۰ ۲۰۱۶ - شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ... به عقیده برخی از ناظران نکته مهم زمانی آشکار می شود که نحوه برخورد حاکمیت با سرویس دهنده های داخلی را نظاره کنیم. ..... جنجال عجیب به مناسبت جشن تولد 15 سالگی یک دختر ... گلایه‌های نرگس آبیار در برنامه هفت ...
پوستر آمریکایی فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی منتشر شد/آغاز اکران های جهانی .... اولین روز اکران فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار، طناز طباطبایى، نرگس آبیار و پانته‌آ پناهى‌ها در اولین دیدار مردمی «نفس» در پردیس کورش ساعت 19 ... غیرمنتظره برنامه «هفت» بود که برای سینمای آخرالزمانی به این برنامه سینمایی دعوت شده بود.

آنا | سینما و تلویزیون

www.ana.ir › فرهنگیسینما و تلویزیون
علم; فناوری; پژوهش های دانشگاهی ... دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر هفت حکم جدید داد ... فتحی را به مناظره دعوت کرده تا برای شفاف شدن پرونده این مجموعه رو در رو صحبت کنند، اما ... نرگس آبیار: کار در سینما را بیشتر از تلویزیون دوست داشتم/ در 90 دقیقه ... محمد احمدی: «جنجال در عروسی» اولین تجربه جدی سه‌بعدی سینمای ایران است ...
می توانید کلیپ های صوتی و تصویری را از خبرگزاری فارس دریافت کنید. ... نرگس آبیار در برنامه «هفت» با انتقاد از وضعیت اکران فیلم «نفس» گفت: انتظار داریم وقتی ... هفته سوم آذر مصادف بود با پرفروش شدن کتاب‌هایی که در ارتباط با برجام بودند و این نشان از این دارد ... بررسی آلودگی هوای تهران در بازه زمانی 19آبان تا 5آذر امسال.

انتقاد نرگس آبیار از وضعیت اکران | تهران پرس

tehranpress.com/.../انتقاد-نرگس-آبیار-از-وضعیت-اک...
8 hours ago - برنامه‌ی «هفت» شامگاه 19 آذر ماه به پیش بینی بهروز افخمی از فروش امسال ... به گزارش تهران پرس، بهروز افخمی در ابتدای برنامه با اشاره به افزایش فروش ... نرگس آبیار با گلایه از کیفیت اکران فیلم‌ها در سینماهای کشور، مطرح .... توضیحات مهدی رحمتی درباره عکس یادگاری جنجالی+فیلم ... عکس: نماز جمعه تهران/ 19 آذر ۹۵.
تحقیر رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم و ترک برنامه توسط وی! + کلیپ ... کلیپ: نرگس آبیار در هفت: وقتی از آقای خاتمی جایزه گرفتم, دشمنی ها آغاز شد. سیمرغ ..... ۱۹ آذر ۱۳۹۵. صحبت های جنجالی مسعود فراستی: فیلم ها را بدون دیدن نقد می کنم!
مدیرفروش موسسه فیلمیران گفت: "سلام بمبئی" تا پنجشنبه ۱۸ آذر ماه به فروش یک ... کیت بلانشت و همسرش؛ 19 سال زندگی مشترک .... محمود گبرلو مجری سابق برنامه هفت، با انتقاد از صداوسیما درباره برنامه های تازه ... در بخش اول برنامه که نرگس آبیار و بازیگر خردسال فیلم «نفس» حضور داشتند، ..... عناوین روزنامه های ورزشی 95/09/20.
سینماپرس/ آرش فهیم: نرگس آبیار «دل» خودش را به تصویر می‌کشد. می‌خواهد حرف و درک خویش از ... نقد شفاهی فیلم های در حال اکران در گفتگو با آذین؛. «هیهات» تلاشی ...

حوزه هنری فیلم روحوضی اکران می‌کند - کافه خبر

cofekhabar.ir/.../339195/حوزه-هنری-فیلم-روحوضی-اک...
علاوه بر اظهارات جنجالی نرگس آبیار ظاهرا از حضور محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده فیلم هم ... در بخش دوم برنامه «هفت» جمعه شب گذشته 19 آذر ماه نادر طالب‌زاده کارگردان درباره مسائل ... در جنگ تحمیلی تا امروز و در تمام این سال ها آنها سعی کردند از رسانه های خود، .... در علم پزشکی محسوب می شود به افراد معلولی که توانایی صحبت کردن یا تکان.
دستبند طلایی دختر ترامپ جنجال به پا کرد+عکس ... عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در برنامه «بدون تعارف» که در بخش خبری 20 و 30 ... گفت: به نفع آمریکا و همه طرف های ذیربط است که به این توافق بین المللی پایبند باشند. ... در حاشیه حضور رئیس‌جمهور در مراسم ١٦ آذر دانشگاه تهران .... اعتراض‌های نرگس آبیار در برنامه «هفت».
برای من همه‌ چیز از شب سال تحویل سال شصت و هفت شروع شد. ... یکی از ویژگی های مثبت دهه شصتی ها و متولدان این دهه که طبیعتا میان .... در 70 قسمت 30 دقیقه‌ای به کارگردانی علی شب خیز از شنبه 20 آذر هر شب ساعت 20:00 روانه ... آن با نام «بازی تاج و تخت» شهرت دارد، ‌درباره پایان تلخ این مجموعه کتاب صحبت کرد. ... نفس, نرگس آبیار ...
Jun 11, 2016 - مسعود فراستی منتقد جنجالی برنامه هفت در سه دوره مختلف این برنامه با ادبیات عجیبش روی آنتن تلویزیون چالش های متعددی در فضای رسانه ای و ... گمانه‌زنی دو رسانه در مورد هیات انتخاب جشنواره فجر/ از نرگس آبیار تا مهدی فخیم‌زاده ... صحبت های جالب گلشن گراوور بازیگر سرشناس هندی درباره ایرانی ها و سینمای ایران ...
شروع اکران: 95/08/19. اخبار مرتبط. ۱۳۹۵/۹/۶ - نرگس آبیار و زورق شکسته رویاها/ نوشته مصطفی تاجزاده برای «نفس» ... ۱۳۹۵/۸/۱۳ - آغاز پیش فروش بلیت های «نفس» در سینماتیکت ..... فیلم سه بعدی «جنجال در عروسی» با ۱۶ سینما · «لانتوری» مسافر اندونزی شد ... دبیرسی و پنجمین جشنواره فیلم فجر هفت حکم جدید داد · مراسم تشییع ...
Sep 1, 2016 - دانلود فصل هشتم شام ایرانی شب دوم به میزبانی نرگس محمدی ... دانلود مصاحبه جنجالی فریدون جیرانی با نوید محمد زاده در برنامه اینترنتی سی و پنج ۳۵ ... به اوج شهرت رسیده ؛حرف های متفاوتی در برنامه اینترنتی سی و پنج گفته است. ... نوید محمدزاده اهل ایلام است که بازیگری را از سال ۸۲ در مؤسسه هفت هنر کرج آغاز کرده و ...
برنامه «هفت» با اجرای بهروز افخمی در حالی روی آنتن رفت که حواشی زیادی داشت. علاوه بر اظهارات جنجالی نرگس آبیار ظاهرا از حضور محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده فیلم هم مقابل دوربین ... صفحه اول روزنامه های صبح امروز / شنبه 20 آذر ... صفحه اول روزنامه های کشور را هرروز صبح در حامیان ولایت مشاهده کنید ..... معافیت حقوق در سال95 معلوم شد tick ...
 

 

دسته بندي: دانلود فیلم,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد