close
متخصص ارتودنسی
صحبت های جنجالی بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک- نیومیهن

نیومیهن

صحبت های جنجالی بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک- نیومیهن
امروز یکشنبه 27 اسفند 1396
تبليغات تبليغات

صحبت های جنجالی بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک

صحبت های جنجالی بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک

 

 

نظر بهادر مولایی درباره خطای بهداد سلیمی در المیپیک

بهادر مولایی یکی از آینده های وزنه برداری ایران چند روز قبل از آغاز المپیک در تصادفی در جاده هراز به شدت آسیب دید وی همچنین پدر بزرگ خود را در این تصادف از دست داد. بعد از 40 روز از این اتفاق به دیدار مولایی در بابلسر رفتیم. او هنوز روی تخت است و اجازه راه رفتن ندارد.

*از روز انتخابی المپیک شروع کنیم. آن روز چه اتفاق هایی رخ داد که شورای فنی تو را خط زد؟

از هفته آخر اردوی کلای چای یک سری باند بازی و اتفاق ها در تیم رخ داد. دوستان سناریویی آماده کردند تا افراد مورد نظر خودشان را به المپیک ببرند و این اتفاق ها تا دقیقه 90 رخ داد. دوستان سناریو را چنان چیدند که زمانی برای اعتراض نباشد و تیم برای مراسم بدرقه برود.

مربیان چندین رکوردگیری بین اعضای تیم گذاشتند که در هیچ کدام بهداد سلیمی حضور نداشت و تنها بهانه آنها این بود که بهداد سه ماه دیرتر از بقیه وارد تیم شده است. کیانوش هم خودش تمرین می کرد و به کسی کاری نداشت و سهراب مرادی هم آماده بود و حرف هایی برای زدن داشت. دوستان روی من، علی هاشمی و محمدرضا براری زوم کردند. در کلای چای علی هاشمی وزنه های خوبی نتوانست بزند اما ایوب یوسفی خوب کار کرد ولی یوسفی را خط زدند و هاشمی دوباره به اردو دعوت شد. بعد از کلای چای به تهران آمدیم و به ما گفتن سه روز (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) در هفته رکورد گیری می کنیم. ما روز چهارشنبه هفته قبلش وزنه زدیم و من و براری هر چه وزنه زدیم افتاد که بعد از تمرین سرمربی تیم گفت شما دوتا نمره منفی گرفتید. علی هاشمی 215 در دوضرب زد و خوب تمرین کرد اما شما یک نمره منفی گرفتید.

ما گفتیم مگر امروز حساب می شود و گفتن بله امروز هم جزو رکورد گیری محسوب می شود.

بهادر مولایی

بهادر مولایی وزنه بردار

*یعنی چند روز قبل از روزهای اعلام شده برای رکوردگیری ؟

دقیقا. ما اصلا در جریان نبودیم به ما نگفته بودند. روز شنبه برای رکوردگیری آمدم و من 440 کیلو مجموع زدم، براری هم خوب بود اما علی هاشمی وزنه هایش افتاد. دوشنبه ما تمرینات سنگینی انجام دادیم و حرکت دوضرب سرپا زدیم که فشار زیادی به ما آمد. روز چهارشنبه رکوردگیری شروع شد و من و محمدرضا براری بدترین روز دوران ورزشی خودمان را سپری می کردیم. یک هفته با استرس و خستگی به رکوردگیری رسیده بودیم. آن روز من وزنه های خوبی زدم ولی بعد از حرکت یک ضرب رییس فدراسیون به نزد من آمد و گفت یک ضرب کم زدی. به مرادی گفتم من بدنم خسته است و روز خوبی نداشتم. من در حرکت اول 188 کیلوگرم را زدم و می خواهم 192 را بزنم سرمربی تیم به من می گوید بهادر صبر کن کیانوش می خواهد بیاید بهادر صبر کن سهراب میاد و..... چند بار موقع وزنه زدن من را متوقف کردند و این کار برای وزنه بردار سم است. من بدنم سرد شده بود. و پس از 10 دقیقه من پشت وزنه رفتم و در یک ضرب وزنه را انداختم و آقایان معترض شدند که چرا یک ضرب را کم زدی.

*در دوضرب چطور؟آنجا وزنه های خوبی زدی؟ تو در مسابقات جهانی و آسیایی نشان دادی که دو ضرب زن هستی !

دقیقا. من در دوضرب خیلی خوب کار کردم و نمی خواستم بهانه دست کسی بدهم. من در دو ضرب 190، 220، 230 و 252 را زدم. خودتان دیدید که وزنه بالای 250 را در المپیک فقط دو نفر زدند. یکی 251 زد و دیگری 258. پس از اتمام رکورد گیری اعضای شورای فنی همه آمدند به من تبریک گفتند که انتخاب شدی و منم خوشحال که بالاخره این همه استرس و فشار ختم به خیر شد.

وزنه زدن بهادر مولایی

وزنه زدن بهادر مولایی

*خب پس چرا تو را خط زدند؟

من هم سوالم همین است. بعد از پنج دقیقه گفتند ما جلسه ای باید برگزار کنیم و می رویم جلسه. دوستان همان لحظه می توانستند تیم را ببندند. وزنه برداری یک رشته رکوردی است و هرکسی که رکورد بهتری زد باید در تیم باشد.

*در آن رکوردگیری بهداد حضور داشت؟

بله.

*چه وزنه هایی زد؟

210 یک ضرب و 225 دوضرب.

*پس وزنه های تو بهتر بود.

دقیقا همینطور است. دوستان می توانستند پس از رکوردگیری تیم را همان وقت ببندند و نیاز به جلسه نبود. من در یک ضرب 182 و دوضرب 252 زدم و به من گفتند چرا یک ضربت کم بود اما کسی جرات نکرد به بهداد بگوید چرا دو ضربت پایین بود. بهداد در آن رکورد گیری 7 کیلو کمتر از من وزنه زد. همه کارشناس ها می گویند بهادر مولایی یکضرب زن نیست اما اگر اینطور باشد چطور در مسابقات جهانی 2013 من 203 کیلو زدم؟ چرا در تمرینات 205 یکضرب زدم؟ دوستان اگر شرایط اردو را درست می چیدند من وزنه بهتری می زدم.

*یعنی معتقدی تمرینات مربیان باعث شد تو نتوانی در یک ضرب وزنه خوبی بزنی؟

دقیقا همینطور است. رییس فدراسیون به من می گوید چرا یک ضرب کم زدی. آقای فدراسیون شما مربی خوب بیاور، کوروش باقری را بیار تا او علم تمرین و نظم و انضباطش را بیاورد ما هم برای شما وزنه خوبی می زنیم. ما با کلی خستگی و بدن درد به بر روی تختته رفتم و وزنه زدیم.

*خب برگردیم به جلسه شورای فنی. چطور شد تو را خط زدند؟

دوستان جلسه را برگزار کردند و برگشتند و دوستان رای به نرفتن من دادند. در جلسه شورای فنی 16 نفر حضور داشتند که محمدرضا براری 12 رای، علی هاشمی 10 رای و 4 رای هم من آوردم.

*آن زمان کسی اعتراضی نکرد؟ کارشناس ها و پیشکسوت ها چه واکنشی نشان دادند؟

ماشاءلله کارشناس های ما حقوق بگیر فدراسیون هستند. چرا در برنامه های تلویزیونی افرادی را می آورند که همه به فدراسیون وصل هستند؟ آنها هیچوقت از علی مرادی و فدراسیون بد نمی گویند چون حقوق بگیر مرادی هستند. آقای عطا اشرفی در تلویزیون با 65 سال سن می گوید:اتفاقی که برای بهادر افتاد باید می افتاد.همه منتظر بودند پدربزرگ من بمیرد و زندگی ورزشی من تمام شود. اما الان همه دوستان پشیمان هستند که چرا مرا به المپیک نبردند.

*فکر نمی کنی اگر تو بهداد با هم به المپیک می رفتید حداقل یک نقره را می گرفتید؟

صددرصد خیلی خوب بود. بهداد در یک ضرب به من کمک می کرد و من هم در دو ضرب. ما دوتا اگر می رفتیم نقره و برنز را می گرفتیم. ما هیج کدام مان طلا بگیر نبودیم ولی می توانستیم نقره و برنز را بگیریم.

مدال بهادر مولایی

مدال بهادر مولایی

*اون حرکت بهداد به نظرت خطا بود؟

هر دو حرکت بهداد خطا بود.

*بهداد سال هاست که اینطوری وزنه می زند.

در 2012 هم وزنه زدنش خطا بود. آقای نصیری در لیگ و انتخابی بارها به مربیان و داوران گفت این نوع وزنه زدن خطا است و شما نباید این را از بهداد قبول کنید اما کسی گوش نداد. دیدید که در المپیک قبول نکردند. سایت فدراسیون جهانی پس از این بازی ها حرکت بهداد را آنالیز کرد و نشان داد که خطا بود. دوستان الان بهداد را گذاشتند جلو و خودشان را پشت او قایم کردند. دوستان در المپیک اشتباهات خنده داری داشتند. یک وزنه براری را سوزاندند و اصلا مشخص نشد چه اتفاقی رخ داد.

*فکر نمی کنی سجاد انوشیروانی در انتخاب وزنه برای بهداد اشتباه کرد؟

صددرصد. اگر آقایان یک 236 را برای بهداد انتخاب می کردند مدال نقره بهداد صددرصد می شد. نباید برای اولین وزنه 245 را انتخاب می کردند. حالا شما 245 را انتخاب کردی، برای بار دوم وزنه را بالاتر انتخاب کن تا بهداد کمی استراحت کنه. این اشتباهات مدال را از ما گرفت. اگر مربی با تجربه و کار بلد بود این اتفاق ها رخ نمی داد. حالا دوستان بحث مافیا را راه انداختند که خودشان را پشتش قایم کنند.

*حال وضعیت خودت چطور است، از چه زمانی می توانی ورزش را شروع کنی؟

در حال حاضر 40 روز از عمل دوم من میگذرد و تازه گچ دستم را باز کردم. 45 روز دیگر باید به نزد پزشک بروم و شرایطم را بررسی کند. در حال حاضر فقط روی تخت دراز کشیده هستم و اجازه راه رفتن ندارم.

*دلت برای وزنه تنگ نشده؟

اصلا.

*نمی خوای برگردی؟

من در حال حاضر نمی توانم راه برم چه برسد که بخواهم برگردم. در ضمن در هیچ شرایطی با این مجموعه کار نمی کنم.

*مربی یا فدراسیون؟

جفتشان. تا زمانی که علی مرادی در فدراسیون است جایی برای من نیست یعنی نمی خواهند من باشم. دوم اینکه اگر من بیایم باید کوروش باقری به عنوان سرمربی تیم ملی حضور داشته باشد. کوروش باقری بهترین مربی بود. هیچکس نمی توانست روی حرف باقری حرفی بزند حتی وزیر. نظم و انضباطی که در دوران باقری وجود داشت هیچگاه در تیم ملی نبود.

*بعد از تصادف کسی از فدراسیون جویای حالت شد؟

آقایان چند روز بعد از تصادف در بیمارستان به عیادت من آمدند ولی دیگر پیدایشان نشد. دوستان زندگی خانوادگی و ورزشی من را خراب کردند ولی دیگر پیدایشان نشد.

*مخارج عمل و درمانت را کسی تقبل نکرد؟

هیچکس حتی یک زنگ به من نزد چه برسد به تقبل هزینه درمان. دوستان من را از المپیک و مدالش محروم کردند و به چنین روزی مرا انداختند و باید پاداش برنز را به من بدهند. تیم وزنه برداری ما ضعیف ترین دوره خود را سپری کرد اما سرمربی تیم به اندازه مدال هایی که کسب کرده پاداش گرفته است. به من بهادر مولایی هم باید حداقل پاداش برنز را بدهند. پاداشی که آپ، رفاه، وزارت و کمیته داد را باید به من هم بدهند و گرنه از آقایان می کنم.

*نگفتی چرا کمیته فنی تو را خط زد؟

آقایان بهانه جالبی آوردند. به من گفتند چون ناخنت کوتاه است تو را خط می زنیم. من در این ده سال با همین انگشت و ناخن وزنه زدم. اصلا شست من کوچک. باز دم من گرم که با این شست کوچک وزنه می زدم. مگر دوران گذشته شست خود آقای انوشیروانی کوتاه نبود؟ آن زمان این آقا ناخن مصنوعی می گذاشت و وزنه می زد. شما اگر به آرشیو عکس ها و فیلم ها نگاه کنید می بینید سجاد انوشیروانی همیشه دستش مشت است تا ناخنش معلوم نشود. در مسابقات آسیایی وقتی داشت وزنه می زد ناخن مصنوعی اش از انگشتش جدا شد.

 

ناگفته های بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک - نمناک

namnak.com/بهادر-مولایی.p36886
رتبه: ۵ - ‏ نقد
۲ ساعت پیش - ناگفته های بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک ... منزلش تصادف شدیدی کرده بود درباره علت حذف شدنش از المپیک گفت. .... جنجالی ترین “طلاقهای بازیگران” سینمای ایران + تصاویر · رفع مشکلات شنوایی بصورت فول دیجیتال !

بهادر مولایی از علت تصادف شدیدش می گوید - پارس فوتبال

parsfootball.com › منهای فوتبال › وزنه برداری
۳۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - روابط عمومی شبکه بهداشت آمل درباره این حادثه گفت: بهادر مولایی بامداد امروز به ... با این جملات احتمال اینکه این اتفاق دلخراش به حذف شدنش از المپیک مرتبط بوده باشد ... آخرین عکس های تصادف بهادر مولایی ملی پوش وزنه برداری کشورمان پس از ..... اخبار صحبت های جنجالی مدیر اسپورتینگ در مورد باشگاه رئال مادرید !

ناگفته های بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک | فان نیوز

funnews.ir/ناگفته-های-بهادر-مولایی-درباره-حذف-شدن/
۶ ساعت پیش - بهادر مولایی یکی از آینده های وزنه برداری ایران چند روز قبل از آغاز المپیک در تصادفی در جاده هراز به شدت آسیب دید وی همچنین پدر بزرگ خود را در این ...

مولایی: ذهنم درگیر حذف از المپیک بود؛ من را خط زدند و جوانی را ...

www.tarafdari.com/.../مولایی-ذهنم-درگیر-حذف-از-المپیک-بود؛-من-را-خط-...
۳۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - طرفداری- بهادر مولایی در خصوص سانحه رانندگی که بامداد امروز برای او پیش ... اما ذهنم درگیر رکوردگیری تیم ملی و حذف از المپیک بود که یک دفعه خوابم بُرد و دیگر نمی‌دانم چه شد." ... مولایی درباره جلسه شورای فنی نیز گفت: "در این جلسه از 26 رأی که 13 ... توهم توطئه عده ای از معلوم الحال های اذری زبان ایراااااان خود فروخته !

بهادر مولایی: داخلی‌ها سر من را بریدند - تابناک فارس

www.tabnakfars.ir/fa/news/.../بهادر-مولایی-داخلی‌ها-سر-من-را-بریدند
۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بهادر مولایی درباره ی اتفاقاتی که پیش از المپیک ریو برایش رخ داده ... دارنده مدال نقره جهان با گلایه از صحبت های یکی از اعضای شورای عالی فنی ... واکنش پزشکیان به خائن خوانده شدنش توسط علم‌الهدی ... 3 میلیون یارانه‌بگیر در کشور حذف می‌شوند ... کرار تراکتوری ها را نگران کرد/ دعوت از نماینده جنجالی برای بازی ...

پشت پرده حذف بهادر مولایی از لیست المپیک - وانا

vananews.ir/fa/news/.../پشت-پرده-حذف-بهادر-مولایی-از-لیست-المپیک
۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پشت پرده حذف بهادر مولایی از لیست المپیک ... به گزارش وانانیوز، حسین مقامی، دبیر برکنار شده فدراسیون وزنه‌برداری درباره حذف بهادر مولایی از تیم‌ملی و اتفاقی که برای این وزنه‌بردار افتاد، اظهار ... من می‌خواهم این صحبت حسین توکلی را این‌گونه تعبیر کنم. ... بررسی بهترین دروازه بان های لیگ شانزدهم+تصاویر ...

آخرین وضعیت بهادر مولایی از زبان رئیس فدراسیون

www.fardanews.com/.../آخرین-وضعیت-بهادر-مولایی-از-زبان-رئیس-فدرا...
۳۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: بهادر مولایی با هلیکوپتر به ... نگرانی ملی‌پوشان هم برطرف شود از طریق تلفن با بهادر صحبت کردند و خیال آنها نیز راحت شد. ... همچنین علی مرادی درباره مراسم بدرقه کاروان های ورزشی ایران به مسابقات المپیک و ... مولایی به ساری برای ادامه درمان +تصاویر · بهادر مولایی: ذهنم درگیر حذف از ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در این شماره بیوگرافی ، سبک زندگی و عکس های زیبا از سبک لباس ... تلویزیونی حاضر شدند تا درباره اتفاق های اخیر وزنه برداری صحبت ... اشکهای بهداد سلیمی پس از حذف از المپیک ... به مناسبت ازدواج ژیلا صادقی مجری جنجالی تلویزیون /سبک زندگی، ... بهادر مولایی: گفتند چون ناخنت کوتاه است تو را خط می‌زنیم!
سانحه تلخ برای بهادر مولایی به روایت پدرش/برای پسرم دعا کنید. - خبرآنلاین ورزشی ... نخستین اظهارات قهرمان وزنه برداری پس از تصادف/ذهنم درگیر حذف از تیم ملی بود! - خبرآنلاین ... بازگشت بازیکن خبرساز و خداحافظی کاپیتان/ برکناری جنجالی یک آبی. - مهر ورزشی ... صحبت های یک استقلالی درباره حضور در تمرین پرسپولیسی ها.
اشک‌ های بهداد سلیمی پس از حذف ناعادلانه از المپیک (عکس) | … .... صحبت بهداد … ... نظرات تان را درباره مسابقهبهداد و حاشیه هایش و این تصویر اشک های بهداد برای ما بنویسید. ... شیرجه‌های جنجالی و سرنوشت ساز/ تلگرام‌های المپیک 2016 – زنده از ریو. .... وی وضعیت به روند تمرینی بهداد سليمي و بهادر مولایی در اردوی تیم ملی اشاره … و مجری ...
۳ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بهرام افشارزاده درباره شرایط کاروان ایران در المپیک ریو اظهار داشت: کشتی فرنگی ... وی در پاسخ به سوالی دیگر درباره خط خوردن بهادر مولایی از لیست وزنه‌برداری در المپیک ریو، خاطرنشان ... فکر نمی‌کنم بخواهند این کشور را از المپیک حذف کنند. ... صحبت های خصوصی آقای وزیر با بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال ...

بهداد سلیمی آماده ام امیدوارم طلا بگیرم - hit counter

nazaninha.xyz/post/?q=بهداد+سلیمی+آماده+ام+امیدوارم+طلا+بگیرم
بهداد سليمي که دوست ندارد زیاد درباره المپیک و دوپینگ ورزشکاران روس حرف بزند در گفت و ... بهداد سليمي وزنه بردار فوق سنگین کشورمان از محل بازی های ریو در پست اینستاگرام ... از رکوردگیری گرفته تا حذف بهادر مولایی، تمرین امیدوارکننده بهداد سليمي و بعد هم تصادف ..... ازدواج جنجالی دختر 6 ساله با پیرمردی در ازای یک بز عکس.

بهادر مولایی: مرادی زندگی و آینده ام را فنا کرد - تابناک مازندران

www.tabnakmazani.ir/fa/.../بهادر-مولایی-مرادی-زندگی-و-آینده‎ام-را-فنا-ک...
۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پ. بهادر مولایی در گفت‌وگو با فارس: خط خوردنم از کاروان ریو بازی سیاسی بود ... خیلی‌ها در این دوره از افرادی که شانس 100 درصد کسب مدال در المپیک را داشتند خالی است. .... از این صحبت‌ها یک کتابچه تهیه کرد اما فقط بخشی از صحبت‌های بهادر به رشته تحریر در آمد. ... واکنش پزشکیان به خائن خوانده شدنش توسط علم‌الهدی.
۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - منتظر "اقیانوس‌خراش" های کیلومتری باشید! +تصاویر ... چه کسانی مشمول حذف جدید یارانه می شوند؟ نرخ پیشنهادی رهن و اجاره در .... ۲۵. هیلاری کلینتون در مراسم ۱۱ سپتامبر بیهوش شد/ تشدید جنجال ها درباره بیماری نامزد دموکرات ها ... ۱۹. نظرسنجي معنادار شبكه چهار درباره كنسرت‌ها .... بستری شدن بهادر مولایی در بیمارستان.
۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سیر صعودی قابلیت های محصولات شرکت اپل در هر بار رونمایی از محصولات جدید، ... یکی از جالب‌ترین پیش بینی‌هایی که در مورد آیفون 7 وجود دارد، حذف دکمه ... شایعه زیادی درباره صفحه نمایش sapphire وجود دارد که مقاومت بیشتری در ..... بهادر مولایی: گفتند چون ناخنت کوتاه است تو را خط می‌زنیم/حرکت بهداد واقعا خطا بود.

مرگ موسس انجمن بین‌المللی جن‌گیران/ابر جن‌گیری که ...

baztab24.com/.../مرگ+موسس+انجمن+بین+المللی+جن+گیران+ابر+جن+گ...
۳ روز پیش - درباره اين انجمن هميشه حرف و حديث‌هاي زيادي وجود داشته است اما کلیسای .... 29 شهریور 1395 · ناگفته های بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک ...
واکنش اشکان خطیبی به آشغال های رها شده در طبیعت+ اینستاپست. اشکان خطیبی در ..... ناگفته های بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک · کشف ششمین مزه خاص ...

سفید کردن دندان ها بدون مسواک - بولتن نیوز

www.bultannews.com/fa/news/143978/سفید-کردن-دندان-ها-بدون-مسواک
سفید کردن دندانهای خود با استفاده از فراورده های لبنی سالم و طبیعی. شما می توانید ... با استفاده دهر روزه برای جلوگیری از درد دندان به علت عفونت و همچنین ساخت لثه های قوی بسیار مفید میباشد. سفید کردن .... بهادر مولایی: حرکت بهداد واقعا خطا بود ...

عذرخواهی ملایی از مردم بعد حذف از المپیک - دانلود کلیپ

video8.ir/1643/عذرخواهی-ملایی-از-مردم-بعد-حذف-از-المپی.html
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - عذرخواهی ملایی از مردم بعد حذف از المپیک - ویدیو ورزش 3 | عذرخواهی ملایی از مردم بعد حذف از المپیکEn cacheدر حاشیه المپیک ریو ... اشک های رافائلا ب.
۱۰ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - قوي ترين مرد جهان در المپيك پس از صحبت در مورد بی مهری های فدراسیون وزنه برداری ... بهداد سلیمی درباره کتف آسیب دیده اش بعد از المپیک و بی مهری هایی که بعد از .... بهدادجان به مولایی هم بگو مواظب دوپینگی شدنش باشد. ... از رضازاده و دارودسته اش پيدا نميشه تو تمام دوپينگ ها و حذف سعيد علي .... پس بهادر مولایی ها چه ؟
۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - این پست رو گذاشتم تا یک بار برای همیشه به این قضاوت های سیاه و کثیف پایان بدم. ممنون میشم اگر .... فرزاد حسنی امشب درباره سیگار صحبت می کند · علل راه های .... ناگفته های بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک · این نشانه‌های ...

:::Noandish.com::: تصادف "بهادر مولایی" وزنه بردار ملی ایران: ...

noandish.com/.../تصادف-بهادر-مولایی-وزنه-بردار-ملی-ایران-جراحى-و-ب...
۳۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بهادر مولایی وزنه بردار تیم ملی ایران شب گذشته در محور هراز دچار حادثه شد. ... آمل درباره این حادثه به ایسنا گفت: بهادر مولایی بامداد امروز به بیمارستان 17 ... مولایی روز گذشته از اردوی تیم ملی ایران برای المپیک خط خورده بود. .... واکنش "پیمان معادی" به اشک های ترانه علیدوستی ... چهره بازيگر زن جوان پس از سانسور شدنش!
اگر در این مقاله درباره آگاهی دادن به دختران مجرد صحبت می کنیم به معنای آن .... رکابزن قزاق قهرمان شد/ افت محسوس سهرابی پس از حذف از المپیک! ... سخنرانی که جنجالی شد. ... رانندگی که برای بهادر مولایی قهرمان سنگین وزن وزنه برداری ایران پیش آمد، محمود ... تا زمان بچه دار شدنش آکاایران: مصاحبه با حمید گودرزی و حرف های جالب حمید گودرزی ...

طرح لباس کاروان ایتالیادر المپیک 2016 ای - جدیدترین اخبار ...

shadow-co.ir/search/?...طرح%20لباس%20کاروان%20ایتالیادر%20المپی...
به گزارش ايسنا،تیم ملی کشتی آزاد روسیه بدلیل حذف ویکتور لبدوف از... توضیح معروف درباره عدم حضور والیبالیست ها در افتتاحیه المپیک ... دارد در گفت و گویی مفصل به سوالات مهمی درباره جنجال هاي اخیر و همچنین طراحی لباس ها، توضیحاتی دهد. ... بهادر مولايی ملی‌پوش فوق‌ سنگین تیم ملی وزنه‌برداری که موفق به کسب جواز حضور در ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نقش یک ایرانی خائن در حذف بهداد سلیمی ... به گزارش ایرنا از ریو، لیلا رجبی با واکنش به صحبت های یکی از ... در نهمین روز بازی های المپیک ریو 2016 سهراب مرادی در دسته 94 ... چهره های کشور پیروزی سهراب مرادی را اینگونه تبریک گفتند: بهادر مولایی: ... نامه مطالب مرتبط: نامه جنجالی همسر حمید گودرزی درباره جدایی اش !

فیلم مرتضی پاشایی دربیمارستان را چه کسی منتشر کرد + ...

www.momtaznews.com/فیلم-مرتضی-پاشایی-دربیمارستان-را-چه-کس/
عکس های کنسرت مرتضی پاشایی با حضور هنرمندان گردآوری توسط گروه سینما و ... خبر مهم درباره مرتضی پاشایی گردآوری توسط گروه وبگردی ممتاز نیوز با بهبود اوضاع ... موسیقی ممتازنیوز موسیقی – سودا مولائی: کنسرت مرتضی پاشایی خواننده جوان و .... واین ما هستیم که میتونسم با ندیدن وحذفش زمانیکه دستمون رسید از پخش شدنش ...
انگیزه سیاسی پشت صحبت‌های وزیر ارشاد در مورد کنسرت‌ها. ... تازه‌ترین اخبار درباره حذف یارانه‌بگیران. محرومیت و جریمه میناوند از سوی کمیته ... ساعت پخش بازی احسان روزبهانی در المپیک ریو ... جنجال بی غیرتی بانوی محجبه ایرانی · کدام شبکه .... ماشین بهادر مولایی در تصادف چه بود ... احسان علیخانی وخوشحال شدنش از مرگ یک نفر.
سخنان جنجالی سرمربی فوتبال نساجی: لیاقت مردم قائم‌شهر را ندارم! ... صحبت های شنیدنی حسن یزدانی بعد از کسب مدال طلا در المپیک:آقای وزیر این جوایز برای .... بهادر مولایی بار دیگر در بیمارستان بستری شد. 0 ... دلیل بستری شدنش را در بیمارستان به دلیل مشکل گوارشی ناشی از ناراحتی هایش پس از حذف از کاروان المپیک ریو 2016.
حمیدرضا مولایی پدر بهادر مولایی در مورد حادثه تصادف پسرش در گفت و گو با ایسنا ... افزایش تحرکات دیپلماتیک برای حل بحران سوریه؛ تحلیل های متفاوت درباره سرانجام ... میوه های مفید برای دیابتی ها - آکا ... حرف های فریال پس از حذف شدنش توسط روحانی .... پایان روز ششم المپیک با صدرنشینی آمریکا 35 کشور در فهرست طلایی‌ها.

ایکاردی در مورد پیشنهاد ناپولی چیزی نمی دانم - ویشه

wishe.ir/search/?q=ایکاردی+در+مورد+پیشنهاد+ناپولی+چیزی...
اگر آرسنال قصد فروش او را داشته باشد ابتدا با من صحبت می‌شود اما تا الان ژیرو ... خبرگزاری تسنیم: بهادر مولایی در گفت‌وگویی درباره خط خوردنش از لیست ... آکاایران: منتخب شعر و متن های عاشقانه و زیبای مریم حیدرزاده … ... ساعت 24- ملی‌پوش فوق‌سنگین وزنه‌برداری گفت: ذهنم درگیر رکوردگیری تیم ملی و حذف از المپیک بود که ناگهان ...

بهداد:امیدوارم‌کسی از من‌توقع‌مدال نداشته‌باشد / مازندمجلس - ...

mazandmajles.ir/post/.../بهداد:امیدوارم‌کسی-از-من‌توقع‌مدال-نداشته‌باشد.ht...
۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - البته این حال و هوا، پیش از اتفاقی بود که برای بهادر افتاده و بعد از مراسم ... وقتی خبرنگاران، ناراحتی مولایی بعد از حذف را مطرح می‌کنند، می‌گوید: ... حال ترجیح می‌دهد کسی درباره شانس مدال‌آوری‌اش حرف نزند: «انتظار داشتن مدال از من بی‌انصافی است. ... کمتر از یک ماه به المپیک مانده و تلاش می‌کنم به صددرصد آمادگی برسم.

ایسنا - تیم ملی وزنه برداری

www.isna.ir/.../تیم%20ملی%20وزنه%20بردار...
بهداد سلیمی و بهادر مولایی دو نماینده ایران در دسته فوق سنگین بودند که به ... پزشک معالج بهداد سلیمی درباره آخرین وضعیت روند درمان زانوی او و احتمال حضورش در المپیک .... سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در حالی به صراحت از داشتن قدرت عمل صحبت می‌کند .... با انداختن وزنه های 193 و 194 کیلوگرم از جدول دوضرب و مجموع مسابقات حذف شد.
۱۱ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پس از صحبت های مجری در مورد اینکه رضازاده مهمان روز شنبه است، سلیمی از ... بهداد سلیمی درباره کتف آسیب دیده اش بعد از المپیک و بی مهری هایی که بعد از المپیک .... آنها آنقدر بی‌انصاف هستند که وقتی بهداد سلیمی و بهادر مولایی با زدن رکورد .... تا الان رکورد رضازاده رو شکونده بود، قبل از محروم شدنش تو همه مسابقاتی که ...

پست همسر سلیمی بعد از حذف شدنش - خبر روز

khabarrooz.xyz/search/?...پست%20همسر%20سلیمی%20بعد%20از%20ح...
بامداد امروز در رقابت‌های وزنه‌برداری فوق سنگین المپیک ریو، بهداد سليمي از ایران ... وی درباره خط خوردن بهادر مولایی، اظهار داشت: شورای عالی فنی در این باره تصمیم ... باشگاه خبرنگارارن جوان اخبار مرتبط: واکنش های چهره های معروف کشور به حذف بهداد .... دادستان اردبیل از حقیقت فیلم جنجالی این روزهای فضای مجازی مبنی بر سقوط یک زن از ...

فرهاد ظریف

www.khabaronline.ir/(X(1)S(@@Z4zjy))/tags/5697/فرهاد-ظریف
فرهاد ظریف والیبالیست سابق تیم ملی در دورهمی از کنار گذاشته شدنش از لیست تیم ملی برای ... فرهاد ظریف با تصمیم سرمربی تیم ملی والیبال نمی تواند در المپیک شرکت کند. ... حرف های ظریف و نادی در برنامه تلویزیونی با اجرای جواد هاشمی ... تصویر عیادت قویترین مرد دنیا از بهادر مولایی بستری در بیمارستان اختر · فقط مانده بود ...
اشک‌ها و گلایه‌های ظریف در «دورهمی»/ از مشکلات خانوادگی تا نرفتن به المپیک. ... وی به دلایل حذف و کنار گذاشته شدنش از تیم ملی اشاره کرد و گفت: این حذف شدن به ... وی صحبت‌های خود را پیرامون جدایی از همسرش و دلتنگی‌های «ترمه» دخترش اینگونه .... اظهار نظر آقای گل جهان درباره مهدی طارمی ... بهادر مولایی به بیمارستانی در تهران منتقل شد.

آرنولد ستاره یک فیلم کمدی شد

www.shahrekhabar.com/art/1462459620819742
ظاهر جنجالی و فوق العاده عجیب ولیعهد 63 ساله تایلند+ عکس ... حرف های تند مجری ممنوع التصویر در مورد مجریان زن و مرد تلویزیون! +تصاویر ... کدام سخنان رحیم‌پور ازغدی مانع دعوت شدنش به نماز جمعه شده؟ یک اتفاق نادر در کنکور سراسری · طراح زن لباس کاروان المپیک کیست و چه دفاعی دارد؟ ... بهادر مولایی به بیمارستانی در تهران منتقل شد ...
ناگفته های بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیک · این مرد بازیگر پیام بازرگانی شامپو بس نیست + عکس ... دیالوگ های ماندگار و تاثیر گذار فیلم های مشهور جهان (8).

برانکو تهدید کرد - چند سطر تکنولوژی

chandsanieh.ir/News/ShowNews.aspx?Code=28180
۳ ساعت پیش - اولین ورزشکاری که در المپیک جان باخت که بود؟ ... حمله بهادر مولایی به بهداد سلیمی: حقش بود! ... همه چیز درباره جاده‌ای که جان گلبارنژاد را گرفت .... سرمربی پرسپولیس اعلام کرد تیمش بدون ملی پوشانش در رقابت های جام حذفی شرکت نمی کند. ... بدون شک این صحبت های برانکو دعوای او و کی روش را وارد فاز جدیدی خواهد کرد.

برچسب جام جهانی نوجوانان

payeshonline.com/tags/جام%20جهانی%20نوجوانان
حرف های تند مجری ممنوع التصویر در مورد مجریان زن و مرد تلویزیون! ... کدام سخنان رحیم‌پور ازغدی مانع دعوت شدنش به نماز جمعه شده؟ ... طراح زن لباس کاروان المپیک کیست و چه دفاعی دارد؟ +عکس ... بهادر مولایی به بیمارستانی در تهران منتقل شد ... حذف یارانه نقدی به اتهام سلامت و خانه داشتن! ... پاسخ وزیر به جنجال لباس المپیک: بی‌تقصیرم!

سوتینمو در اورد - فارسی فان

far30-fun.ir/search/?q=سوتینمو+در+اورد
ادعای جنجالی بلاتر درباره تقلب در قرعه کشی رقابت های اروپایی ... زیادی درباره فساد روبرو شده است درباره فساد در رقابت های اروپایی صحبت های جنجالی به ... به گزارش خبرگزاری مهر، بهادر مولایی در نخستین اظهاراتش بعد از سانحه رانندگی گفت: ... وزنه های خود در رکوردگیری در اردو ماندند و حتی المپیکی شدند ولی من به هر دلیلی حذف شدم.
دانستنی‌های درباره وی[ویرایش] کان در روز سوم مارس ۲۰۰۱ در بازی نهایی با ... (۲۰۰۲) وی در یک مصاحبه جنجالی اعلام کرد خوشحالم که در فینال جام جهانی ۲۰۰۲ آن اشتباه را انجام دادم در ... در جواب خبرنگار یوفا که در مورد چگونه دروازبان شدنش از وی پرسید اینگونه جواب .... مولایی: ذهنم درگیر حذف از المپیک بود/از تصمیم شورای فنی تعجب کردم،…

" مهران رنجبر" از نقش کیانوش و پایان " آوای باران" …

fungood.in/.../quot-مهران-رنجبر-quot-از-نقش-کیانوش-و-پایان-quot-آوای-با...
حرف های جدید و جالب دیا میرزا در مورد دریافت عشق از ایران و زمان اکران فیلم سلام بمبئی +تصاویر .... +عکس; عیادت قویترین مرد دنیا از بهادر مولایی در بیمارستان! .... طراح لباس جنجالی کاروان ایران در المپیک کیست؟ ... افشاگری جدید جمشید هاشم ‌پور از علت ممنوع الکار شدنش در دهه ۶۰ +عکس ... چطور شد که صدای یاس از فیلم بارکد حذف شد؟
توضیح آبفای استان تهران درباره حادثه خیابان رجب نیا در منطقه شوش · یک فروند لنج باری ...... سرقت از وزیر آموزش و پرورش پرتغال در حاشیه المپیک ریو · شمار قربانیان رانش ..... جنجال قتل وحشتناک معلم فیزیک در شیراز+ عکس (+18) · یک کودک 16 ماهه در .... اولین عکس های بهادر مولایی پس از تصادف شدید در بیمارستان! - سایت پونک.
اما وزیر ارشاد در صحبت‌های جدید خود تقریبا تکلیف فیلم کاهانی را مشخص کرده است. ... خبرگزاری تسنیم: بهادر مولایی در مورد تصادفی که منجر به حادثه دیدن او شد، اظهار داشت: ... رانندگی بودم اما ذهنم درگیر رکوردگیری تیم ملی و حذف شدنم از المپیک بود. .... و نامه سرگشاده اش درباره اختلافاتش با این بازیگر کشور؛ جنجال به پا کرده بود، ...
شما باید دیدگاه‌های روشنی برای خود داشته باشید، ولی نباید با صحبت کردن در بحث‌ها و .... ناگفته های بهادر مولایی درباره حذف شدنش از المپیکاین مرد بازیگر پیام ...

آخرین خبرها از سریال سروش صحت +تصاویر - تدبیر و امید

tadbirvaomid.ir/fa/news/.../آخرین-خبرها-از-سریال-سروش-صحت-تصاویر
۸ ساعت پیش - ... تدارکات: علی رضایی، دستیاران تدارکات: حسین امینی، صالح آشتیانی، بهادر مرادی، سیاوش محبی، احسان ... موفقیت ایران در حذف مواد مخرب لایه اوزون ... مولایی: گفتند ناخنت کوتاه است تو را خط می‌زنیم · واکنش زیباکلام به دعوت شدنش به پارلمان انگلیس ... جان کربی از پاسخ درباره کلاهک های هسته‌ای اسرائیل طفره رفت.

کاییده شدنم جلوشوهرم - خبر روز

khabareruz.jettadrain.co.uk/search/?q=کاییده+شدنم+جلوشوهرم
غلامعلی حداد عادل گفت: شورای ائتلاف اصولگرایان هنوز تصمیمی درباره ... بستری شدنش در بیمارستان گفت: خبر بستری شدنم در بیمارستان کذب است و صحت ندارد اما حال خوبی هم ندارم. ... عذرخواهی نیما عالمیان پس از حذف از المپیک/ قول می دهم جبران کنم .... خبرگزاری تسنیم: بهادر مولایی در مورد تصادفی که منجر به حادثه دیدن او شد، اظهار ...

کشت کلزا در اراضی کشاورزی استان قزوین آغاز شدصدای ...

khazesh.ir/.../کشت+کلزا+در+اراضی+کشاورزی+استان+قزوین+آغاز+شد...
درباره ما; تماس با ما ... ورزشکار جانباز ایرانی در رقابت های دوچرخه سواری پارالمپیک ریو دچار سانحه شد و به ... بهادر مولایی: حرکت بهداد واقعا خطا بودمشرق نیوزبیرانوند: گلرخسار تمرکزم را از .... حذف شرط خرید کالای داخلی ازطرح کارت اعتباری به واردات بی رویه منتهی می شود ..... مرگ تکان دهنده دوچرخه سوار ایرانی در پارا المپیک ریو +عکس ...

عهای سوشا که باعث زندانی شدنش شد - خبر روز

khabareruz.xyz/search/?q=عهای+سوشا+که+باعث+زندانی+شدنش+شد
همین حرف های بنگر و پرسپولیسی ها باعث شد تا سوشا ناراحت شود و گفت: توقع ندارم از ... درباره علل مفتوح شدن پرونده قضایی برای سوشا مکانی و همچنین دلیل بازداشت ... سوشا مکانی دروازه بان جنجال ساز پرسپولیسی که مدتی زنداني زندان اوین بود ..... بهادر مولایی گفتند چون ناخنت کوتاه است تو را خط می‌زنیم حرکت بهداد واقعا خطا بود.

دسته بندي: اخبار,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد