close
متخصص ارتودنسی
زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در یک چهارم نهایی جام جهانی 2016

نیومیهن

زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در یک چهارم نهایی جام جهانی 2016
امروز دوشنبه 28 اسفند 1396
تبليغات تبليغات

زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در یک چهارم نهایی جام جهانی 2016

زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در یک چهارم نهایی جام جهانی 2016

 

 

 

زمان ( تاریخ و ساعت ) بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در یک چهارم نهایی جام جهانی 2016 :

زمان برگزاری بازی ایران و پاراگوئه : یکشنبه 4 مهر 95  1395/07/4

ساعت بازی ایران و پاراگوئه : 00:00 

پخش زنده:شبکه سه

 ایران با رنگ خوش یمن مقابل پاراگوئه

جلسه هماهنگی پیش از بازی تیم‌های ملی فوتسال ایران در بازی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی با حضور مسئولان دو تیم و مسئولان برگزاری مسابقات انجام شد.

در این جلسه مقرر شد ملی پوشان فوتسال ایران در این مسابقه از البسه قرمز رنگ و دروازه‌بان از پیراهن مشکی رنگ استفاده کند و بازیکنان پاراگوئه‌ای نیز با پیراهن‌های فیروزه‌ای رنگ که دروازه‌بان‌شان لباس سبز رنگ بر تن خواهد کرد وارد زمین شوند.

ایران در سه مسابقه مرحله گروهی جام جهانی فوتسال پیراهن سفید رنگ پوشیده بود اما در دیدار اخیر برابر برزیل که با پیروزی ارزشمند آنها همراه شد با لباس قرمز رنگ بازی کرد.

خبرخوب فوتسالی قبل از بازی پاراگوئه

محمد طاهری دومین کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در دومین بازی جام جهانی 2016 مقابل مراکش از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و علاوه بر از دست دادن ادامه آن مسابقه، در دو دیدار اخیر تنها روی نیمکت حضور داشت و به دستور پزشک تیم ملی اجازه حضور در زمین پیدا نکرد.

آقای گل جام ملت‌ها و مرد سال فوتسال آسیا در سال 2010 که دچار کشیدگی خفیف مینیسک شده بود با استراحت در دو مسابقه گذشته مقابل آذربایجان و برزیل، در تمرینات اخیر تیم ملی شرکت کرده و آماده دیدار امشب با پاراگوئه است تا در صورت صلاحدید کادر فنی دوباره به ترکیب برگردد.

کت و شلوار چیلاورت امشب آتش می گیرد؟

تیم ملی ایران در حالی به مصاف پاراگوئه خواهد رفت که باید در این دیدار با صور فلکی و سحر و جادوی سرمربی این تیم نیز مبارزه کند. سرمربی خرافاتی تیم ملی پاراگوئه که واکنش ها و اظهار نظرهای او در جریان رقابتهای جام جهانی جنجال های زیادی را در پی داشته درباره دیدار با تیم ملی ایران می گوید: سرمربی تیم ملی پاراگوئه درباره تیم ملی ایران می گوید: ما به خوبی می دانیم که ایران تیم خیلی خوبی است و یکی از تیم هایی است که من علاقه خاصی به آن دارم.

ساعت بازی ایران و پاراگوئه | جام جهانی فوتسال 2016 | نتیجه و فیلم

 اظهار نظرهای جالب توجه او اما با پیش بینی صعود ایران در دیدار با برزیل شکل جالبی به خود می گیرد. چیلاورت بعد از رویارویی با ایران گفت: خیلی جدی می گویم که احتمال حذف تیم ملی برزیل توسط ایران را رد نمی کردم.

تهدید بازیکنان تیم ملی پاراگوئه برای هل دادن اتوبوس این تیم از کلمبیا تا پاراگوئه اظهار نظر عجیبی بود که بعد از واکنش خبرنگاران با این جمله ی عجیب چیلاورت همراه شد: من از رنج کشیدن بازیکنان و کادرفنی لذت می برم.

خرافاتی بودن جنبه ی دیگر از شخصیت سرمربی تیم ملی پاراگوئه است. چیلاورت دروازه بان تیم فوتسال این کشور را بر اساس هارمونی و نظم سنگهای کوهستانی انتخاب می کند و اینگونه است که آلبیروخا با اتکا به انرژی این سنگها جانشین کارلوس اسپینولا شده است. این خراقاتی بودن در لباس پوشیدن چیلاورت نیز تاثیر دارد. سرمربی تیم ملی پاراگوئه بعد از باخت 4 بر 2 برابر ایتالیا در دور گروهی کت و شلوارخود را بعد از سوزاندن در گودالی خاک کرد و بعد از آنکه بابت این موضوع از سوی خبرنگاران مورد بازخواست قرار گرفت به بیان این جمله بسنده کرد: کت و شلوار برای خودم بود.

 چیلاورت اما هیچگاه حاضر نیست عقاید خود را پنهان کند. او ضمن اعتراف به اینکه فردی خرافاتی است، می گوید: من خرافاتی هستم و تغییراتی که بر این اساس انجام می دهم، به نتیجه رسیده است. هر چند خرافاتی بودن احساس عجیبی است اما من همچنان فردی خوش شانس هستم و البته کت و شلوار من بد شانس بود که بعد از باخت سوخت!

 امیدواریم ایران نیز با کسب پیروزی برابر پاراگوئه و صعود به مرحله نیمه نهایی باعث سوزانده شدن یکی دیگر از کت و شلوارهای سرمربی این تیم شود.

منبع:ورزش سه/

بعد از انجام بازی نتیجه و فیلم در سایت قرار میگیرد

 

 

 

ساعت بازی ایران و پاراگوئه 4 مهر 95 | فوتسال | یک چهارم نهایی :: نیوکلیپ

newclip.blog.ir/.../ساعت-بازی-ایران-و-پاراگویه-4-مهر-...
5 hours ago - برچسب ها: ساعت بازی ایران و پاراگوئه، ساعت بازی فوتسال ایران و پاراگوئه، زمان بازی فوتسال ... یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا.

ساعت بازی ایران و پاراگوئه | جام جهانی فوتسال 2016 | نتیجه و فیلم

www.kolbenews.ir/.../زمان-تاریخ-و-ساعت-بازی-ایران-و...
1 hour ago - زمان ( تاریخ و ساعت ) بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در یک چهارم نهایی جام ... از بازی تیم‌های ملی فوتسال ایران در بازی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی با ...

برنامه کامل دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال

www.tasnimnews.com/.../برنامه-کامل-دیدارهای-مرحله-ی...
2 days ago - با اتمام مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام جهانی 2016 کلمبیا، چهره ... مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال، هشت تیم ایران، اسپانیا، پاراگوئه، ... اصغری‌مقدم: بازی یک ساعت دیگر هم ادامه داشت برزیل حریف ما نمی‌شد/ هنوز در ...
Translate this page
Iranian Labour News Agency
2 days ago - با اتمام مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا، چهره هشت تیم ... به گزارش ایلنا، با پایان مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال، هشت تیم ایران، اسپانیا، پاراگوئه، ... ایران - پاراگوئه, ساعت (00:00 بامداد به وقت تهران) ... موی‌تای کاران ایران در روز دوم بازی‌های ساحلی آسیا به مصاف حریفان می‌روند ...
سرمربی تیم ملی فوتسال پاراگوئه در زمان بازی کردنش در لیگ ایتالیا حضور داشته ... تیم های ملی فوتسال ایران و پاراگوئه که در چارچوب بازی های جام جهانی 2016 کلمبیا ... در خصوص دیدار مقابل ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی،‌اظهار داشت: من ایران را ...

پایگاه خبری فوتسال ایران » برنامه دور دوم جام جهانی کلمبیا 2016/مصاف ...

fut5al.ir/.../برنامه-دور-دوم-جام-جهانی-کلمبیا-2016مصا...
6 days ago - برنامه دور دوم جام جهانی کلمبیا ۲۰۱۶/مصاف سخت اروپایی ها؛کار ساده ایتالیا. با اتمام بازی های مرحله گروهی جام جهانی کلمبیا 2016 چهره و برنامه بازی های مرحله دوم ... کلمبیا-پاراگوئه ... یک چهارم نهایی ... سه شنبه 26 مرداد؛ساعت ۱۸:۰۰.

یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016؛ جدال حساس ایران با پاراگوئه

aftabnews.ir/.../یک-چهارم-نهایی-جام-جهانی-فوتسال-201...
14 hours ago - یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016؛ جدال حساس ایران با پاراگوئه ... همچنین در دیدار حساس دیگری از مرحله یک چهارم نهایی، روسیه در ساعت 3 و 30 ...
23 سپتامبر 2016 - 02 مهر 1395 ... تیم ملی ایران در ادامه مسابقات جام جهانی فوتسال، فردا در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف پاراگوئه ... مرحله یک چهارم نهایی عبارتند از: پرتغال، آذربایجان ، مصر، روسیه، اسپانیا، آرژانتین، پاراگوئه و ایران. ... 1 ساعت پیش.
3 days ago - زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در یک چهارم جام جهانی 2016 ... تیم ملی فوتسال ایران با پیروزی مقابل برزیل به یک چهارم نهایی جام جهانی راه یافت و ...

6 hours ago - تیم ملی فوتسال ایران با پیروزی مقابل برزیل به یک چهارم نهایی جام جهانی راه یافت و در این مرحله باید از ساعت ۱۲ شب شنبه سوم مهر (۰۰:۰۰ بامداد ...

زمان بازی فوتسال ایران و برزیل در مرحله یک‌هشتم رقابت‌های جام جهانی ...

varzeshonline.blogsky.com/.../زمان-بازی-فوتسال-ایرا...
4 days ago - *مرحله یک‌هشتم نهایی ... بازی 38: کلمبیا – پاراگوئه / ساعت 20 به وقت محلی (5:30 به وقت ... نتیجه بازی فوتسال ایران و برزیل در جام جهانی 2016 کلمبیا ... کامل مرحله یک‌چهارم جام جهانی فوتسال · زمان و ساعت پخش زنده بازی ایران و ...
48 mins ago - Translate this page ۳ days ago – برچسب ها: زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در جام جهانی ۲۰۱۶، تاریخ بازی … و پاراگوئه یک چهارم نهایی جام جهانی ...
22 سپتامبر 2016 - 01 مهر 1395. هم‌رسانی ... تیم ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی کلمبیا، به مصاف تیم ملی برزیل مدافع عنوان قهرمانی رفت و این تیم را شکست داد. ... ایران در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل پاراگوئه بازی خواهد کرد. ... 2 ساعت پیش.

نمودار مرحله حذفی جام جهانی فوتسال 2016؛ ایران حریف پاراگوئه شد ...

www.tarafdari.com/.../نمودار-مرحله-حذفی-جام-جهانی-فو...
3 days ago - نمودار مرحله حذفی جام جهانی فوتسال 2016؛ ایران حریف پاراگوئه شد ... فوتسال ایران و برزیل در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2016 کلمبیا به مصاف ... ترسم از اینه نکنه یه وقت دوباره بلای بازی با اذربایجان بیاد سر تیم .... مچ بازی دورتموند - فرایبورگویدیو؛ حرکات تکنیکی هفته چهارم بوندس ... 24 ساعت اخیر.
1 day ago - برنامه کامل دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال. یکشنبه - ۴ مهر ماه ۹۵. ایران - پاراگوئه(ساعت (۰۰:۰۰ بامداد به وقت تهران). اسپانیا - روسیه، ...
1 day ago - ۷ ساعت پیش – برچسب ها: زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در جام جهانی ۲۰۱۶، تاریخ بازی … و پاراگوئه یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا، ...

بازی فوتسال ایران و پاراگوئه مرحله یک‌چهارم جام جهانی

www.sandughche.ir/بازی-فوتسال-ایران-و-پاراگوئه-م...
1 day ago - ساعت «فوتسال ایران و پاراگوئه» در جام جهانی/زمان بازی ایران و پاراگوئه ... شدند با برتری مقابل حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود کنند. ... نتیجه ( زمان و ساعت ) بازی فوتسال ایران و برزیل جام جهانی 2016 کلمیبا.

یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016؛ جدال حساس ایران با پاراگوئه

baztab24.com/.../یک+چهارم+نهایی+جام+جهانی+فوتسال+...
یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016؛ جدال حساس ایران با پاراگوئه ... همچنین در دیدار حساس دیگری از مرحله یک چهارم نهایی، روسیه در ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد یکشنبه ... سقوط دوباره فوتسال ایران به رده ششم/ برنامه بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی.

یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016؛ جدال حساس ایران با پاراگوئه

varzesh-24.ir/.../یک+چهارم+نهایی+جام+جهانی+فوتسال+...
یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016؛ جدال حساس ایران با پاراگوئه ... همچنین در دیدار حساس دیگری از مرحله یک چهارم نهایی، روسیه در ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد یکشنبه به مصاف ... حساس‌ترین بازی جام جهانی فوتسال 2016؛/ گزارش زنده؛ ایران 1 - اسپانیا 5.

بازی فوتسال ایران پاراگوئه کی برگزار میشه

tareenha.xyz/post/?...بازی+فوتسال+ایران+پاراگوئه...

پاراگوئه در مرحله یک‌چهارم نهایی باید روز یکشنبه 4 مهرماه با برنده بازي حساس ايران - برزیل مصاف دهد. ... خبرگزاری تسنیم: مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی فوتسال، از ساعت 3:00 بامداد امروز ... برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال 2016 مشخص شد.

نتیجه بازی فوتسال ایران پاراگوئه 3 مهر 95 | جام جهانی کلمبیا یک چهارم ...

faradl.com/2016/.../نتیجه-بازی-فوتسال-ایران-پاراگ...
6 hours ago - نتیجه بازی فوتسال ایران پاراگوئه 3 مهر 95,دانلود خلاصه بازی فوتسال ایران و پاراگوئه مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2016 ,ساعت بازی فوتسال ...

ساعت بازی ایران و پاراگوئه یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016

dehkadeaftab.ir/ساعت-بازی-ایران-و-پاراگوئه-یک-چهار...
2 days ago - 1 day ago - برچسب ها: زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در جام جهانی 2016، تاریخ بازی ... و پاراگوئه یک چهارم نهایی جام جهانی 2016 کلمبیا، ساعت ...
1 day ago - با پایان مرحله یک هشتم نهایی "جام جهانی فوتسال"، هشت تیم ایران، اسپانیا، پاراگوئه، پرتغال، آرژانتین، مصر، آذربایجان و روسیه موفق شدند با ...
5 hours ago - نتیجه بازی فوتسال ایران برزیل جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا +دانلود خلاصه و گلها، … و با حذف این تیم به مرحله یک چهارم نهایی راه یابند و حریف پاراگوئه ...
نتایج بازی‌های امروز جام جهانی در مرحله یک هشتم نهایی. ۱. ... برنامه کامل دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال ... ایران - پاراگوئه(ساعت (۰۰:۰۰ بامداد به وقت تهران) ... جام جهانی 2016 فوتسال به پایان رسید و در نهایت 8 تیم ایران، اسپانیا، پاراگوئه، ...

ساعت بازی ایران و پاراگوئه یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016

www.postnama.ir/.../ساعت-بازی-ایران-و-پاراگوئه-یک...
2 days ago - ۱۸ ساعت پیش - برچسب ها: زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در جام جهانی 2016، تاریخ بازی ... و پاراگوئه یک چهارم نهایی جام جهانی 2016 کلمبیا، ...
2 days ago - بازی ۴۵: پاراگوئهایران / ساعت ۱۵:۳۰ (۰۰:۰۰ به وقت تهران) ... فوتسال کلمبیا ، جام جهانی کلمبیا 2016 ، یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال ، تیم ملی ...
برنامه و نتایج کامل جام ملت های آسیا ۲۰۱۶ – ازبکستان ... ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان ... ایران؛ برترین گلزن‌های جام جهانی فوتسال تا پیش از مرحله یک چهارم نهایی ... شمسایی: خوشحالم فالکائو به رکورد «وحید» نرسید/ بازی با پاراگوئه راحت‌تر از ...

زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه- نیومیهن

newmihan.ir/.../زمان-بازی-فوتسال-ایران-و-پاراگوئه.h...
2 days ago - زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در یک چهارم جام جهانی 2016 | سایر . ... بازی دو تیم کلمبیا و پاراگوئه · ۰ · مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی کلمبیا؛ .

پخش زنده فوتسال ایران و پاراگوئه جام جهانی 2016

www.parvanefun.ir/پخش-زنده-فوتسال-ایران-و-پاراگ...

3 days ago - زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه | ساعت و تاریخ | جام جهانی ... newclip.blog.ir/. ... فوتسال ایران با شکست دادن برزیل به مرحله یک چهارم‌ نهایی .

PressTV-ویدئو: برزیل حریف فوتسالیست‌های ایران نشد

www.presstv.ir/.../2016/.../Iran-futsal-Brazil-F...
3 days ago - ویدئو: تیم فوتسال ایران، برزیل را از جام‌جهانی حذف کرد ... بر تیم قدرتمند برزیل، به یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا رسید. ... تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی با تیم ملی فوتسال پاراگوئه بازی خواهد کرد.

زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه - شما

shomanews.com/.../زمان-بازی-فوتسال-ایران-و-پاراگو...
3 days ago - به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : تیم ملی فوتسال ایران با پیروزی مقابل برزیل به یک چهارم نهایی جام جهانی راه یافت و در این ...

خبرهای ورزشی | خبر فارسی

khabarfarsi.com/خبر_ورزشی
بازیکن سابق تیم ملی که در جام جهانی 2006 آلمان هم بازی کرد و پس از آن تبدیل به ... خبرگزاری ایسنا: دیدار ایران پاراگوئه شنبه، سوم مهر ماه از ساعت 24 به صورت زنده از ... سه، این مسابقه در مرحله یک چهارم رقابت های جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا است که در ... و ایران 15 مهر ماه سال جاری در سومین هفته مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 ...
۲ ساعت پیش ... بازیکن سابق تیم ملی که در جام جهانی 2006 آلمان هم بازی کرد و پس از آن تبدیل به یکی ... به گزارش تابناک ورزشی، تیم های ملی فوتبال ازبکستان و ایران 15 مهر ماه سال جاری در سومین هفته مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه ... تیم های ایران و پاراگوئه در مرحله یک چهارم رقابت های جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا از ...
5 hours ago - نتیجه بازی فوتسال ایران پاراگوئه ۳ مهر ۹۵. شنبه ۳ مهر ۹۵، یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا. ایرانپاراگوئه. ساعت ۲۳:۳۰ در کشور کلمبیا.

زمان فوتسال ایران و پاراگوئه - sami

telepost.parsiblog.com/.../زمان+فوتسال+ايران+و+پارا...
زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در یک چهارم جام جهانی 2016 | سایر . ... با پایان مرحله یک هشتم نهایی "جام جهانی فوتسال"، هشت تیم ایران، اسپانیا، پاراگوئه، پرتغال، ...
نتیجه بازی فوتسال ایران پاراگوئه ۳ مهر ۹۵. شنبه ۳ مهر ۹۵، یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا. ایرانپاراگوئه. ساعت ۲۳:۳۰ در کشور کلمبیا. تیم ملی فوتسال ایران ...

90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - تاریخ سازی فوتسال ایران در جام جهانی ...

90tv.ir/.../تاریخ-سازی-ایران-در-جام-جهانی-فوتسال-قهر...
3 days ago - تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال دست به خلق ... و برزیل از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2016 فوتسال کلمبیا از ساعت 2 ... که دو دقیقه مانده به پایان بازی فالکائو بار دیگر گل چهارم و برتری برزیل را به ثمر رساند. ... ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی روز چهارم مهر باید به مصاف پاراگوئه بود.

برنامه و نتایج فوتسال ایران در جام جهانی 2016 کلمبیا | نودفا - خانه

90fa.ir/برنامه-و-نتایج-فوتسال-ایران-در-جام-جهان/
2 days ago - تیم ملی فوتسال ایران که در گروه F رقابتهای جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ کلمبیا با ... بازی خود را مقابل تیم قدرتمند اسپانیا برگزار کند ، با توجه به نتایج نسبتا ... مرحله یک چهارم را بگیرند ، در مرحله بعد ایران باید به مصاف پاراگوئه برود. ... پیروزی در دیدار مقابل آذربایجان میتوانستند در مرحله یک شانزدهم نهایی تایلند ...

2 days ago - نتیجه بازی فوتسال ایران برزیل ۱ مهر ۹۵ | جام جهانی کلمبیا … ... ۲ ساعت پیش – شمسایی: فوتسال ایران تاریخ سازی کرد/ بازی با پاراگوئه سخت‌تر از برزیل ... ۳ ساعت پیش – صعود فوتسال ایران به یک چهارم نهایی با خلق شگفتی ...

یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016؛ جدال حساس ایران با پاراگوئه ...

khabarone.ir/news/3870396
14 hours ago - یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016؛ جدال حساس ایران با پاراگوئه ... همچنین در دیدار حساس دیگری از مرحله یک چهارم نهایی، روسیه در ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد ... ترابیان: پاراگوئه «چرک» بازی می‌کند, برترینها, ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ ۰۰:۳۰.

زمان بازی ایران و پاراگوئه در جام جهانی فوتسال - نیلیترین

portal.nilitarin.ir/.../زمان-بازی-ایران-و-پاراگوئه-در-جام-...
برچسب‌ ها : جام جهانی فوتسال, جام جهانی فوتسال 2016, دیدار بعدی ایران در مرحله یک چهارم نهایی, زمان بازی ایران مقابل پاراگوئه, زمان بازی ایران مقابل پاراگوئه در جام ...
3 days ago - سوم شدن تیم ملی فوتسال در گروه F جام جهانی 2016 کلمبیا موجب شد آنها در مرحله ... و با حذف این تیم به مرحله یک چهارم نهایی راه یابند و حریف پاراگوئه شوند. ... سالن محل بازی: بیسنتناریو بوکارامانگا / ساعت آغاز: 2 بامداد به وقت ایران
iran-v-brazil-fifa-futsal-world-cup-2016- فوتسال ایران با شکست دادن ... ایران در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل پاراگوئه بازی خواهد کرد. پاراگوئه توانسته کلمبیا ...

تاریخ بازی ایران و پاراگوئه یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016

www.marande.ir/.../تاریخ-بازی-ایران-و-پاراگوئه-یک...
2 days ago - ۱۸ ساعت پیش – برچسب ها: زمان بازی فوتسال ایران و پاراگوئه در جام جهانی ۲۰۱۶، تاریخ بازی … و پاراگوئه یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا، ...
یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2016؛ جدال حساس ایران با پاراگوئه ... عرض‌پیما داور بازی حساس جام جهانی فوتسال شد داور ایرانی حاضر در جام جهانی قضاوت ... نوشته زمان مسابقه فوتسال ایران و ویتنام + گزارشگر مسابقه اولین بار در جزقل پدیدار شد.
1 day ago - اما تیم ملی فوتسال ایران برای راهیابی به جمع 4 تیم پایانی جام جهانی از ساعت 12 فردا شب (شنبه شب) به وقت تهران به مصاف پاراگوئه می‌رود. ... دوره جام جهانی و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت های 2016 کلمبیا، در جدیدترین رنکینگ ...
3 days ago - در هشتمین دوره از جام جهانی فوتسال، تیم ملی ایران در گروه F با یک شکست از ... تیم تاریخ فوتسال جهان، راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۶ شد. ... برنده این بازی در نیمه نهایی، مقابل برنده دیدار ایران و پاراگوئه قرار خواهد گرفت. ... 2016 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای رادیو فردا محفوظ است.
8 تیم صعود کننده به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات جام جهانی 2016 فوتسال باید در روزهای 4 و 5 مهر برای صعود به ... خوشحالم فالکائو به رکورد «وحید» نرسید/ بازی با پاراگوئه راحت‌تر از برزیل است ... ایران - پاراگوئه، ساعت (00:00 بامداد به وقت تهران)

3 hours ago - ... دیدار بامداد فردای ایران و پاراگوئه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال ... قوی و زهرآهگین است ولی تیم پاراگوئه بسیار فیزیکی و جنگنده بازی می کند. ... تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی 2016 کلمبیا در گروه ششم با تیم های ...

وحید شمسایی: برابر پاراگوئه باید از لحظات شطرنجی استفاده کنیم - ایرنا

betanews.ir › ورزشیایرنا
4 hours ago - ... ایران و پاراگوئه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال کلمبیا... ... امروز: شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۳اخبار دریافتی امروز: 2146 خبر ... تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی 2016 کلمبیا در گروه ششم با تیم های ... این کارشناس فوتسال افزود: تیم ایران در مرحله گروهی یک بازی ضعیف برابر اسپانیا، یک بازی معمولی ...
2 days ago - با اتمام مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام جهانی 2016 کلمبیا، چهره ... به گزارش "ورزش سه" از تسنیم، با پایان مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال، هشت تیم ایران، اسپانیا، پاراگوئه، ... ایران - پاراگوئه, ساعت (00:00 بامداد به وقت تهران) ... بازی دو تیم آرژانتین و اوکراین هم مثل دو بازی دیگر به وقتهای اضافه ...
2 days ago - ملی‌پوشان فوتسال ایران در دور یک‌هشتم نهایی جام جهانی توانستد برزیل را شکست ... Futsal 2016 FIFA Futsal World Cup Kolumbien Iran gegen Brasilien ... اما تیم ملی فوتسال ایران توانست با جنگندگی و ارائه‌ی نمایشی فوق‌العاده بازی را ... حریف ملی‌پوشان ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی تیم ملی فوتسال پاراگوئه است.
2 days ago - مرحله یک چهارم نهایی. ۴ مهر ۱۳۹۵: بازی ۴۵: پاراگوئهایران / ساعت ۱۵:۳۰ (۰۰:۰۰ به وقت تهران) بازی ۴۶: روسیه – اسپانیا / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۲:۳۰ به وقت ...
8 تیم صعود کننده به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات جام جهانی 2016 فوتسال باید در روزهای 4 و 5 مهر برای صعود به مرحله ... زمان نشست خبری بازی ایران و ویتنام مشخص شد ... ایران - پاراگوئه، شنبه ساعت23:30/ فوتسالیستهادرانتظار اسپانیا یا روسیه.

آشنایی با سرمربی حریف ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی - وانا

vananews.ir/.../آشنایی-با-سرمربی-حریف-ایران-در-مر...
7 hours ago - سرمربی تیم ملی فوتسال پاراگوئه در زمان بازی کردنش در لیگ ایتالیا حضور ... 4 مهرماه در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی به مصاف پاراگوئه خواهد رفت.
5 days ago - تهران - ایرنا- مرحله یک هشتم رقابت های جام جهانی فوتسال 2016 به میزبانی کلمبیا از 31 شهریور با ... بازی 38: کلمبیا – پاراگوئه / ساعت 20:00 به وقت محلی (5:30 به وقت تهران) – شهر کالی، ورزشگاه ال باسو ... مرحله یک چهارم نهایی
May 25, 2016 - زمانبندی مسابقات جام جهانی فوتسال از سوی وب سایت رسمی فیفا منتشر شد. ... لغایت 10 مهر 1395 مسابقات جام جهانی فوتسال 2016 به میزبانی کلمبیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ... گروه C: پاراگوئه، ایتالیا، ویتنام و گواتمالا ... گروه F: ایران – اسپانیا / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران) ... مرحله یک چهارم نهایی
برنامه نود مورخ 91/08/15 - در ادامه دیدار تیم های جوانان ایران و ژاپن در رقابت های قهرمانی آسیا ... کلیپ ضربات پنالتی بین پاراگوئه و ژاپن در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2010 .... فوتسال جام باشگاه های آسیا 2016 ... دیدار دو تیم ازبکستان و اردن از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا با برتری 2 ... از سری قسمتهای کمدی ساعت خوش » .

5 days ago - مرحله یک هشتم رقابت های جام جهانی فوتسال 016 به میزبانی کلمبیا از 31 شهریور با حضور 16 تیم آغاز ... بازی 38: کلمبیا – پاراگوئه / ساعت 0:00 به وقت محلی (5:30 به وقت تهران) – شهر کالی، ورزشگاه ال باسو ... مرحله یک چهارم نهایی

دسته بندي: اخبار,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد