close
متخصص ارتودنسی
دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت- نیومیهن

نیومیهن

دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت- نیومیهن
امروز یکشنبه 27 اسفند 1396
تبليغات تبليغات

دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت

دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت

 

دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت , دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت چه بود , دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت چیا هستند , همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت , طلاق آنجلینا جولی از برد پیت ,

 

 

برنجلینا، که محبوب ترین زوج در جهان شناخته می شوند، با داشتن 6 فرزند و پس از 12 سال زندگی مشترک، در 19 سپتامبر 2016 پیوندشان را شکستند. 
 
به راستی چه اتفاقی برای این زوج هنرمند و محبوب افتاده است؟ این طور به نظر می رسد که آنجلینا جولی لورا واسر را به عنوان وکیل خود، همان شخصی که وکالت جانی دپ را به عهده گرفته بود، انتخاب کرد و این بدین معنی است که او در درخواست طلاق خود جدی است.
 
 همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت
 
برخی از دلایل جدایی آنها را در اینجا برایتان آورده ایم، اگر شما هم می خواهید علت طلاق آنها را بدانید، با ما همراه باشید.
شروع رابطه 
 
شاید داستان آشنایی این زوج را بدانید اما برای یادآوری: برد پیت در سال 2003 بود که در فیلم «آقا و خانم اسمیت» بازی کرد. در آن زمان نقش مقابل برد پیت، نیکول کیدمن بود اما گویا برد پیت نمی توانست به خوبی با او ارتباط برقرار کند، به همین دلیل آنجلینا را برای این نقش انتخاب کردند.
 
از آن زمان بود که شایعات رابطه این دو بازیگر با هم پخش شد. برد پیت در آن زمان با جنیفر آنیستون زندگی می کرد اما رابطه آنها رفته رفته بد و بدتر شد طوری که در سال 2005 از یکدیگر جدا شدند.
 
اگر چه پاپاراتزی ها چندین بار تصاویری از این دو را با هم در حال گشت و گذار منتشر کردند اما آنها تا وقتی که برد پیت طلاق خود را از جنیفر نگرفت، رابطه خود را انکار می کردند.
 
 همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت
 
پس از طلاق، برد پیت اعتراف کرد که در طول فیلم برداری، رابطه عمیقی بین آنها برقرار شد. او می گوید: «ما تمام کارهایمان را در طول فیلم برداری با هم انجام می دادیم، کارهای گروهی زیادی کردیم و واقعا به ما خوش می گذشت تا حدی که در آخر انگار که یک زوج واقعی بودیم.»
 

 
خیانت برد پیت
 
حتما این جمله را شنیده اید: «اگر به دیگری خیانت کند، به تو نیز خیانت خواهد کرد.». برد پیت به جنیفر آنیستون خیانت کرد. جدا از رابطه اش با آنجلینا، او در فیلم برداری فیلم «متفقین» که در لندن انجام می شد، با همکار خود ماریون کوتیار، نیز رابطه داشت.
 
 همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت
 

 
تلفیق کار و سرگرمی
 
وقتی از برد پیت و آنجلینا، پس از بازی در فیلم «آقا و خانم اسمیت»، پرسیدند که آیا دوست دارید فیلم های بیشتری را در کنار هم بازی کنید، آنها گفتند: «این راهی است تا خودمان را آزمایش کنیم. ما احساس می کنیم که بازی مشترک، ما را خوشحال تر و قوی تر از قبل می سازد. ما دوست داریم که خودمان را در شرایط چالش برانگیز بیاندازیم، حتی اگر کمی برایمان خطرناک باشد. اما باید بگوییم که در حال حاضر...خیر!» این طور به نظر می رسد که این زوج تنها خوشی مشترک شان را در بازی در یک فیلم مشترک می یابند.
 
 همه دلایل جدایی آنجلینا جولی و برد پیت
 

 
سبک زندگی متفاوت
 
برنجلینا دو سبک زندگی متفاوت دارند. آنجلینا دوست دارد که تمام وقت خود را بیرون از خانه، صرف کمک به دیگران و امور خیرخواهانه، بگذراند، در حالی که پیت عشق اش هالیوود است، جاده ای که برای او تمامی ندارد.
 
 همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت
 

 
اختلاف بر سر فرزندان
 
طبق گزارشاتی که از یک منبع موثق به دست آمده، آنجلینا و برد پیت بر سر چگونگی بزرگ کردن فرزندان شان با هم اختلاف داشتند طوری که آنجلینا مدام پیت را به خاطر روش اشتباهی که برای کودکان شان در پیش گرفته بود، سرزنش می کرد.
 
 همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت
 

 
عدم تفاهم 
 
اگر چه موضوع فرزند، یکی از اختلافات اصلی آنها بود اما آنها اختلاف نظرهای زیادی بر سر موضوعات دیگر نیز داشتند. به عنوان مثال مسئله سیاست، از دیگر مضوعاتی بود که بارها میان آنها اختلاف شدید انداخت. آنها حتی نمی توانستند سر برنامه های زندگی شان با هم به تفاهم برسند.
 
 همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت
 

 
اختلاف آنجلینا با پدرش
 
آنجلینا هیچ وقت نتوانست با پدرش ارتباط خوبی برقرار کند به این علت که او نه تنها به مادرش خیانت کرد، بلکه مدام در زندگی خصوصی آنها نیز دخالت می کرد. او حتی بارها زندگی خصوصی آنجلینا را در مقابل دوربین ها برملا کرد. اما بر خلاف او، رابطه برد پیت با پدر زن اش بسیار خوب است و همین موضوع به اختلافات آنها دامن می زد.
 
 همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت
 

 
اعتیاد برد پیت
 
آنجلینا از مصرف بیش از اندازه مشروبات الکی و ماریجوآنا توسط برد پیت شکایت می کند. او می گوید که این موضوع می تواند تهدیدی برای فرزندان مان باشد.
 
 همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت
 

 
سلامت آنجلینا
 
برد پیت تنها کسی است که از عادات بد آنجلینا آگاه است. او می گوید: «آنجلینا اصلا غذا نمی خورد، به جایش هر شب مشروبات الکلی مصرف می کند و مدام سیگار می کشد.» او از اینکه مدام باید آنجلینا را مجبور کند تا به سلامتی خود اهمیت بیشتری دهد، خسته شده است.. برد پیت در ادامه حرف هایش می گوید: «شاید استرس عمل آنجلینا جولی، برای جلوگیری از سرطان، ازدواج ما را نابود کرد.»
 
 همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت
 

 
نداشتن دوست صمیمی 
 
در سال 2002، زمانی که ماریا کری گفت که آنجلینا هیچ دوستی ندارد، برد پیت هم این نقد را تایید کرد. اما آنجلینا در جواب گفت: «من با خانواده خودم در ارتباطم، با برد حرف می زنم اما نمی دانم چرا دوست صمیمی زیادی ندارم.  برد پیت آنقدر در زندگی من نقش پر رنگی دارد که احساس می کنم به فرد دیگری احتیاج ندارم. او نه تنها عشق من، بلکه خانوده من است. من واقعا از این که همچین خانواده خوبی دارم، خدا ا شکر می کنم. زندگی بدون او معنی ندارد.» اما گویا برد نتوانست انتظارات همسرش را به بهترین شکل برآورده کند.
 

همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت

 

 

 

همه دلایل جدایی آنجلینا جولی از برد پیت - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/.../همه-دلایل-جدایی-آنجلینا-جولی-از-برد-پیت
23 hours ago - همه دلایل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت. برخی از دلایل جدایی آنها را در اینجا برایتان آورده ایم، اگر شما هم می خواهید علت طلاق آنها را بدانید، با ما همراه ...


اعلام دلیل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخستفرهنگی/هنریTranslate this page
5 days ago - وکیل آنجلینا جولی گفته است که این بازیگر سینما از برد پیت طلاق ... خانم جولی در درخواست رسمی طلاق خود "اختلافات حل‌نشدنی" را دلیل جدایی خود ...

طلاق برد پیت و آنجلینا جولی به دلیل اختلافات مالی + عکس - اولی ها

avaliha.ir › اخبار ستارگانTranslate this page
طلاق برد پیت و آنجلینا جولی به دلیل اختلافات مالی جدایی زوج بازیگر معروف هالیوود برد پیت و همسرش آنجلینا جولی معروف به آقا و خانم اسمیت بر سر اختلافات مالی.

خیانت برد پیت به آنجلینا جولی + تصاویر - نمناک

namnak.com/خیانت-برد-پیت.p8075Translate this page
Rating: 3.3 - ‎1,102 reviews
انحطاط اخلاقی برد پیت و زندگی خصوصی برد پیت و آنجلینا جولی و برد پیت را در ... برت پیت آنجلینا جولی را دوست ندارد و تنها به دلیل آینده 6 فرزندش با او زندگی ... روز در رسانه های جهان منعکس میشود و گویی این مسئله طلاق و ارتباطات نامشروع به یک ...

پشت پرده جدایی آنجلینا جولی از برد پیت! - خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/detail/581999/comic/humorTranslate this page
4 days ago - پشت پرده جدایی آنجلینا جولی از برد پیت! ... طنز خود به دو موضوع تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا و جدایی جولی از پیت پرداخت. ... درخواست رسمی آنجلینا جولی برای جدایی از برد پیت /زوج افسانه‌‌ای هالیوود در آستانه طلاق · پنجشنبه‌های ...

علت طلاق آنجلینا جولی از برد پیت - بلاگ روبان

blog.ruban.com/سینما/علت-طلاق-آنجلینا-جولی-از-برد-پیت/Translate this page
5 days ago - روز سه شنبه وکیل آنجلیناجولی و برد پیت اعلام کرد که داستان عشق این دو سوپراستار که سال ۲۰۱۴ ازدواج کرده بودند، یک پایان تلخ خواهد داشت.

اعلام دلیل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت - پارسینه

www.parsine.com/fa/.../اعلام-دلیل-طلاق-آنجلینا-جولی-از-برد-پیتTranslate this page
5 days ago - وکیل آنجلینا جولی گفته است که این بازیگر سینما از برد پیت طلاق می‌گیرد.

آنجلینا جولی از برد پیت طلاق می‌گیرد - فرارو

fararu.com/fa/news/.../آنجلینا-جولی-از-برد-پیت-طلاق-می‌گیردTranslate this page
6 days ago - وکیل آنجلینا جولی گفته است که این بازیگر سینما از برد پیت طلاق ... این فیلم به دلیل "به تصویر کشیدن مسائل اجتماعی" مورد تقدیر انجمن ...

ماجرای طلاق آنجلینا جولی از برد پيت / بیوگرافی و عکس های جدید

janjalinews.com › گالری عکسTranslate this page
علت طلاق آنجلینا جولی از برد پیت عکس و زندگی نامه عکس های برد پیت همسر ... آنجلینا جولی به دلیل بحث و جدال در مورد فرزندانشان از بردپیت درخواست طلاق کرده است.

واکنش برد پیت به درخواست طلاق آنجلینا جولی

www.fardanews.com/.../واکنش-برد-پیت-به-درخواست-طلاق-آنجلی...Translate this page
5 days ago - آنجلینا جولی 41 ساله دوشنبه به دلیل «اختلافات حل‌نشدنی» از برد پیت 52 ساله درخواست طلاق کرد. یکی از خواسته‌های جولی در این پرونده طلاق حضانت ...

اعلام دلیل طلاق آنجلینا جوبی از برد پیت

www.entekhab.ir/.../اعلام-دلیل-طلاق-آنجلینا-جوبی-از-بر...Translate this page
Entekhab
2 days ago - وکیل آنجلینا جولی گفته است که این بازیگر سینما از برد پیت طلاق ... خانم جولی در درخواست رسمی طلاق خود "اختلافات حل‌نشدنی" را دلیل جدایی خود ...

اعلام دلیل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت - جنوب نیوز

jonoubnews.ir/fa/news/.../اعلام-دلیل-طلاق-آنجلینا-جولی-از-برد-پی...Translate this page
4 days ago - وکیل آنجلینا جولی گفته است که این بازیگر سینما از برد پیت طلاق می‌گیرد. به گزارش بی بی سی، "رابرت آفر" گفته که خانم جولی این تصمیم را ...

علت طلاق انجلینا جولی از همسرش برد پیت + بیوگرافی و عکس

kabood.com › گالری عکسTranslate this page
علت طلاق انجلینا جولی از همسرش برد پیت بیوگرافی و عکس انجلینا جولی فرزندان انجلینا جولی همسر جدید و سابق انجلینا جولی Angelina Jolie instagram فرزند ...

آنجلینا جولی از برد پیت طلاق می‌گیرد - العالم

fa.alalam.ir/news/1863787Translate this page
Al‑Alam News Network
6 days ago - آنجلینا جولی، بازیگر مشهور هالیوود، تصمیم گرفته است از برد پیت، همسر ... دلیل درخواست جولی برای طلاق، نارضایتی او از نحوۀ برخورد برد پیت با ...

آیا این بازیگر دلیل جدایی برد پیت و آنجلینا جولی است؟! - افکارنیوز

www.afkarnews.ir/.../553240-آیا-این-بازیگر-دلیل-جدایی-برد-پی...Translate this page
3 days ago - توفان شایعات و رسانه‌های مردمی هر لحظه درباره طلاق دو ستاره هالیوود شدت بیشتری می‌گیرد و موج جدیدی از شایعات نشان از خشم آنجلینا جولی از روابط ...

آنجلینا جولی و براد پیت دوباره همه را شوکه کردند + عکس - پارس ناز

www.parsnaz.ir/news_detail_5143.htmlTranslate this page
اگرچه سابقا عنوان شده بود که براد پیت و آنجلینا جولی ازدواج کرده اند اما براد پیت در ... وی اضافه کرده است: حضور این 6 فرزند یکی از دلایلی است که ما تصمیم گرفته ایم ... داشتند و چند ماه بعد از اینکه انیستون طلاق گرفت آنها رابطه شان را رسمی کردند.

بازیگر زن مشهور علت طلاق آنجلینا جولی و برد پیت+عکس | دمادم

damadam.ir › اخبارتالار خبرفرهنگی و هنریTranslate this page
12 hours ago - یک سایت آمریکایی روز سه شنبه ۲۰ سپتامبر خبر جدا شدن آنجلینا جولی از براد پیت را منتشر کرد. وکیل خانواده جولی در بیانیه ای درباره دادخواست ...

واکنش برد پیت به درخواست طلاق آنجلینا جولی - آفتاب

aftabnews.ir/fa/.../واکنش-برد-پیت-به-درخواست-طلاق-آنجلینا-جول...Translate this page
5 days ago - به گزارش خبرآنلاین، آنجلینا جولی 41 ساله دوشنبه به دلیل «اختلافات حل‌نشدنی» از برد پیت 52 ساله درخواست طلاق کرد. یکی از خواسته‌های جولی در ...

در جدایی برد پیت و آنجلینا جولی نقش نداشتم - فرادید

faradeed.ir/fa/.../در-جدایی-برد-پیت-و-آنجلینا-جولی-نقش-نداشتمTranslate this page
3 days ago - جنجال‌های ادامه دار طلاق آنجلینا جولی و برد پیت ... یکی از شایعات این بود که برد پیت با خانم کوتیار رابطه داشته و دلیل درخواست جدایی خانم جولی این ...

جزئیات طلاق آنجلینا جولی و براد پیت | اقتصاد آنلاین

www.eghtesadonline.com/.../146887-جزئیات-طلاق-آنجلینا-جولی-...
5 days ago - وکیل آنجلینا جولی در بیانیه‌ای اعلام کرد که این هنرپیشه هالیوود درخواست طلاق از براد پیت را تسلیم دادگاه کرده است. این دو بازیگر از سرشناس‌ترین ...

دلایل طلاق آنجلینا جولی برد پیت چه بود؟ تصاویر

tareenha.xyz/post/?q=دلایل+طلاق+آنجلینا+جولی+برد+پیت+چه...
آنجلينا جولي 41 ساله دوشنبه به دلیل «اختلافات حل‌نشدنی» از برد پيت 52 ساله درخواست طلاق کرد. یکی از خواسته‌های جولي در این پرونده طلاق حضانت فرزندانش است.
5 days ago - ... دادگاه، او علت ... طلاق برد پیت و آنجلینا جولی به دلیل اختلافات مالی + عکس - اولی ها avaliha.ir/طلاق-برد-پیت-آنجلینا-جولی-دلیل-مالی/ - ذخیره شدهطل.
Translate this page
Voice of America
5 days ago - انجلینا جولی از برد پیت تقاضای طلاق کرد ... پیش بینی می شود که جدایی انجلینا جولی و برد پیت به دلیل وجود این کودکان و سرپستی قانونی آنها ...

« کودک آزاری » بردپیت دلیل درخواست طلاق آنجلینا جولی/اف بی آی در حال ...

www.saat24.com/.../کودک-آزاری-بردپیت-دلیل-درخواست-طلاق-آنج...
2 days ago - پلیس فدرال آمریکا،اف بی آی، اعلام کرد که در حال تحقیق درباره‌ی شکایت آنجلینا جولی است تا مدارک لازم برای تنظیم دادخواست علیه برد پیت را فراهم ...

5 طلاق جنجالی هالیوود - مووی مگ

moviemag.ir/cinema/top-5/583-5-طلاق-جنجالی-هالیوود
یکی از دلایلی که هالیوود بیش از سینمای دیگر کشورها محبوبیت دارد و معمولا ... 3- آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون : ازدواج این دو در سال 2000 کلی سر و صدا به پا کرد. ... 1- براد پیت و جنیفر آنیستون : ازدواج و طلاق این دو به قدری حاشیه داشت که به ...

دلیل اصلی "آنجلینا جولی" برای طلاق گرفتن از "برد پیت" + عکس

www.ghatreh.com/.../دلیل-اصلی-آنجلینا-جولی-برای-طلاق-گرفت...
5 days ago - آنجلینا جولی، بازیگر مشهور هالیوود، تصمیم گرفته است از برد پیت، همسر مشهور خود، جدا شود. - ": وکیل آنجلینا اعل.
Rating: 100% - ‎2 votes
درخواست طلاق آنجلینا جولی. آنجلینا جولی از برد پیت 'طلاق می‌گیرد'. وکیل انجلینا جولی هنرپیشه مشهور اعلام کرده که او به دلیل انچه"مصالح خانوادگی"خوانده از بردپیت ...
آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد دلیل جدایی آنجلینا جولیآنجلینا جولی از همسرش برد پیت ... آکاایران: پرونده طلاق آنجلینا جولی و برد پیت به جریان افتاد.

آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل جدایی آنجلینا جولی

www.khabar-24.com/.../آنجلینا+جولی+از+همسرش+برد+پیت+طلاق...

وکیل آنجلینا جولی گفت که که این بازیگر از برد پیت جدا می شود. او گفته که تصمیم طلاق آنجلینا جولی بر اساس مصالح خانوادگی

آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل جدایی آنجلینا جولی ...

bahar.run › گالری عکسعکس های هنرمندانTranslate this page
پرونده طلاق آنجلینا جولی و برد پیت به جریان افتاد وکیل آنجلینا جولی گفت که که این بازیگر از برد پیت جدا می شود. او گفته که تصمیم طلاق آنجلینا جولی بر اساس.

آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل ... - مجله تفریحی

p89.ir/news/105451Translate this page
آکاایران: آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل جدایی آنجلینا جولی. آکاایران: پرونده طلاق آنجلینا جولی و برد پیت به جریان افتاد. وکیل آنجلینا جولی ...

جدایی زوج مشهور سینمای هالیوود / آنجلینا جولی و برد پیت در آستانه طلاق

www.mizanonline.ir/.../جدایی-زوج-مشهور-سینمای-هالیوود-آنجلینا-ج...Translate this page
5 days ago - به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان و به نقل از روززنامه گاردین آنجلینا جولی درخواست جدایی از براد پیت و حضانت مشترک فرزندانشان ...

دلیل طلاق برد پیت و آنجلینا جولی - ایندکس وار

indexwar.ir/دلیل-طلاق-برد-پیت-و-آنجلینا-جولی/Translate this page
5 days ago - طلاق برد پیت و آنجلینا جولی به دلیل اختلافات مالی جدایی زوج بازیگر معروف هالیوود برد پیت و همسرش آنجلینا جولی معروف به آقا و خانم اسمیت بر ...

دلیل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت + واقعیتهای پنهان

www.sefidak.com/.../reason-divorce-from-brad-pitt-angelina-jolieTranslate this page
3 days ago - علت اصلی طلاق و جدایی نجلینا جولی از برد پیت لو رفت , خیانت های برد پیت , ماری جوانا کشیدن , سرنوشت بچه ها این دو زوج , عکسهای باور نکردنی از ...

آنجلینا جولی و برد پیت؛ شکست یک ازدواج هالیوودی | دیجی‌کالا مگ

mag.digikala.com › خبرجدیدترین اخبارTranslate this page
5 days ago - آنجلینا جولی و برد پیت پیوندی ۱۱ ساله داشتند و از سال ۲۰۱۴ هم ازدواج ... ها و در نتیجه طلاق ها نتیجه ی اعتماد کردن به یه سری احساس بدون دلیل و پوچه.

درخواست طلاق آنجلينا جولي از بردپيت بعد از ١٢ سال +عكس - روزپلاس

roozplus.com/.../درخواست-طلاق-آنجلينا-جولي-از-بردپيت-بعد-از-١...Translate this page
5 days ago - درخواست طلاق آنجلينا جولي از بردپيت بعد از ١٢ سال +عكس. درخواست طلاق آنجلينا ... دلیل باورنکردنی پدری برای کشتن و سوزاندن دخترش +عکس ...

اخبار برد پیت

tnews.ir/Tags/برد-پیتTranslate this page
آنجلینا جولی و برد پیت در یک موزه طلاق داده شدند! .... کودک آزاری » بردپیت دلیل درخواست طلاق آنجلینا جولی/اف بی آی در حال تنظیم دادخواست علیه بردپیت « کودک ...

عقیم سازی زنان کارتن خواب؛ در دست بررسی - تیتر شهر

titreshahr.ir/fa/news/.../عقیم-سازی-زنان-کارتن-خواب-در-دست-برر...Translate this page
4 days ago - در همین زمینه محسن روشن‌پژوه معاون پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی در گفت‌وگو با فارس بعد از .... درخواست طلاق آنجلینا جولی از برد پیت ...

اعلام دلیل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت - شوشان

shooshan.ir/fa/news/52017Translate this page
5 days ago - وکیل آنجلینا جولی گفته است که این بازیگر سینما از برد پیت طلاق ... خانم جولی در درخواست رسمی طلاق خود "اختلافات حل‌نشدنی" را دلیل جدایی خود ...

آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل جدایی ... - همه جو

hamejoo.ir › سرگرمیTranslate this page
5 days ago - آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل جدایی آنجلینا جولی -آکاطلاق آنجلینا جولی, برد پیت, آنجلینا جولی و برد پیت, عکس های آنجلینا ...

دلیل اصلی "آنجلینا جولی" برای طلاق گرفتن از "برد پیت" + عکس ...

rishe.ir/news/28833Translate this page
5 days ago - آنجلینا جولی، بازیگر مشهور هالیوود، تصمیم گرفته است از برد پیت، همسر مشهور خود، جدا شود.

اعلام دلیل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت - پول‌نیوز

www.poolnews.ir/fa/.../اعلام-دلیل-طلاق-آنجلینا-جولی-از-برد-پیتTranslate this page
5 days ago - پول‌نیوز - وکیل آنجلینا جولی گفته است که این بازیگر سینما از برد پیت طلاق می‌گیرد. به گزارش عصرایران به نقل از بی بی سی، "رابرت آفر" ...

آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل جدایی آنجلینا جولی ...

iranwire.top/khabar/191685Translate this page
آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل جدایی آنجلینا جولی -آکاطلاق آنجلینا جولی, برد پیت, آنجلینا جولی و برد پیت, عکس های آنجلینا جولی. آکاایران: ...

آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل جدایی آنجلینا جولی

firemovie.ir/news/313162Translate this page
5 days ago - وکیل آنجلینا جولی گفت که که این بازیگر از برد پیت جدا می شود. او گفته که تصمیم طلاق آنجلینا جولی بر اساس مصالح خانوادگی صورت می گیرد.

آنجلینا جولی از همسرش برد پیت طلاق میگیرد + دلیل جدایی ... - آکاایران

www.akairan.com/fun/visua/news201692106736872.htmlTranslate this page
5 days ago - پرونده طلاق آنجلینا جولی و برد پیت به جریان افتاد وکیل آنجلینا جولی گفت که که این بازیگر از برد پیت جدا می شود. او گفته که تصمیم طلاق ...

برد پیت و آنجلینا جولی- جام نیوز

www.jamnews.ir/.../34917/برد%20پیت%20و%20آنجلینا%20جول...Translate this page
"برد پیت" ستاره هالیوود از همسرش آنجلینا جولی خواسته تا از وی طلاق نگیرد و فرصت دیگری به او بدهد. ... ریشه یابی دلایل تن فروشی "براد پیت" و "آنجلینا جولی".

علت طلاق آنجلینا جولی از برد پیت چه بود؟ - روزگار

rouzegar.com/fun/actor.../reason-divorce-brad-pitt-angelina-jolie-w...Translate this page
طلاق آنجلینا جولی,ماجرای طلاق آنجلینا جولی و براد پیت,طلاق آنجلینا جولی و برد پیت,طلاق آنجلینا جولی,طلاق های آنجلینا جولی,علت طلاق آنجلینا جولی.

در خواست طلاق آنجلینا جولی از برد پیت - ایران آنلاین

www.ion.ir/news/137006.htmlTranslate this page
6 days ago - ایران آنلاین /به گزارش مجله TMZ دلیل این تصمیم بحث و جدال در مورد فرزندانشان عنوان شده است. آنجلینا جولی در درخواستی که به دادگاه ارائه کرده ...

ماجرای جنجالی درخواست طلاق آنجلینا جولی از براد پیت | حاشیه های ...

simorghshahr.blog.ir/.../جنجال-درخواست-طلاق-آنجلینا-جولی-از-براد...Translate this page
6 days ago - درخواست طلاق رسمی آنجلینا جولی از براد پیت کافه سینما-سرویس ... به همین دلیل خیلی ها فکر می کنند او مرد مغرور بی اخلاقیست اما اگر او را از ...

« کودک آزاری » بردپیت دلیل درخواست طلاق آنجلینا جولی/اف بی آی در حال ...

asia-market.ir › اخباراخبار اجتماعی
2 days ago - پلیس فدرال آمریکا،اف بی آی، اعلام کرد که در حال تحقیق درباره ی شکایت آنجلینا جولی است تا مدارک لازم برای تنظیم دادخواست علیه برد پیت را ...

علت طلاق آنجلینا جولی از برد پیت + عکس و جزئیات کامل

mostattractive.ir/fa/news/.../علت-طلاق-آنجلينا-جولی-از-برد-پيت/
3 days ago - علت جدایی آنجلينا جولی از برد پيت, علت طلاق آنجلينا جولی, علت طلاق آنجلينا جولی از برد پيت,

درخواست رسمی آنجلینا جولی برای طلاق از برد پیت - روزیاتو

rooziato.com/139524467/درخواست-رسمی-آنجلینا-جولی-طلاق/
آنجلینا جولی ستاره سرشناس هالیوود به طور رسمی درخواست خود برای طلاق از برد پیت را به ... سوء مصرف مواد و عصبانیت، از جمله دلایل جولی برای طلاق به شمار می رود.
19 hours ago - ماریون کوتیار، بازیگر زن فرانسوی به شایعات رسانه‌ ها درباره نقش خود در طلاق و جدایی برد پیت و آنجلینا جولی مشهورترین بازیگر زن و مرد هالیوود ...

علت طلاق برد پیت و آنجلینا جولی - هفتاد و پنج نیوز

75xnews.com/علت-طلاق-برد-پیت-و-آنجلینا-جولی/
5 days ago - ۱۱ ساعت پیش – وکیل آنجلینا جولی در بیانیه‌ای اعلام کرد که این هنرپیشه هالیوود درخواست طلاق از براد پیت را تسلیم دادگاه کرده است. … تسلیم ...

اعلام دلیل طلاق آنجلینا جوبی از برد پیت - تابناک اصفهان

www.tabnakesfahan.ir/.../اعلام-دلیل-طلاق-آنجلینا-جوبی-از-برد-پی...
4 days ago - وکیل آنجلینا جولی گفته است که این بازیگر سینما از برد پیت طلاق ... خانم جولی در درخواست رسمی طلاق خود "اختلافات حل‌نشدنی" را دلیل جدایی خود ...

واکنش برد پیت به درخواست طلاق جولی - صراط

www.seratnews.ir/fa/.../واکنش-برد-پیت-به-درخواست-طلاق-جولی
5 days ago - آنجلینا جولی 41 ساله دوشنبه به دلیل «اختلافات حل‌نشدنی» از برد پیت 52 ساله درخواست طلاق کرد. یکی از خواسته‌های جولی در این پرونده طلاق حضانت ...

« کودک آزاری » بردپیت دلیل درخواست طلاق آنجلینا جولی - تابناک مازندران

www.tabnakmazani.ir/.../-کودک-آزاری-بردپیت-دلیل-درخواست-طلا...
2 days ago - پلیس فدرال آمریکا از آغاز بررسی پرونده‌ی شکایت آنجلینا جولی و گردآوری مدارک و شواهد لازم علیه برد پیت خبر می‌دهد. سخنگوی اف بی آی گفت، از آن ...
5 days ago - وکیل آنجلینا جولی گفته است که این بازیگر سینما از برد پیت طلاق می‌گیرد.

اعلام دلیل طلاق آنجلینا جولی از برد پیت - تفسیر نیوز

www.tafsir-news.ir/.../اعلام+دلیل+طلاق+آنجلینا+جولی+از+برد+پی...

Searches re

دسته بندي: اخبار,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد