close
متخصص ارتودنسی
جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه

نیومیهن

جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه
امروز جمعه 03 فروردین 1397
تبليغات تبليغات

جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه

جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه

 

جنایت هولناک و آتشین پسرجوان در یافت آباد

ساعت 04:00 یکم مرداد ماه، از طریق مرکزفوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره آتش سوزی در منطقه یافت آباد - خیابان زندیه به کلانتری151 یافت آباد اعلام شد .
 با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسیهای اولیه مشخص شد جوانی بنام "فرامرز . ص" ( 24 ساله ) به انگیزه اختلاف خانوادگی اقدام به ریختن بنزین بر روی یک دستگاه خوردو پژو 206 به شماره *** ی 48 ایران77 و آتش زدن آن نموده که پدرش به هویت "محمود . ص" ( 46 ساله ) با اطلاع از موضوع ، قصد ممانعت داشته که دچار سوختگی شدید شده است .
 
جنایت هولناک

جنایت هولناک پسرجوان در یافت آباد

 
 
پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با وجود انتقال مصدوم حادثه آتش سوزی به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی بر روی وی ، متأسفانه "محمود . ص" به علت شدت سوختگی فوت می نماید .
 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
 
تحقیقات پلیسی :
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در محل جنایت به تحقیق از خانواده مقتول و متهم پرداختند ؛ در همان مراحل اولیه ی تحقیقات مشخص شد که فرامرز ( متهم پرونده ) از حدود دو ماه پیش از وقوع حادثه با خانواده اش بویژه پدرِ خود اختلاف پیدا کرده و همین موضوع باعث شده تا پدر فرامرز ( مقتول پرونده ) پس از گذشت مدتی اقدام به گرفتن خودرو 206 شخصی اش از وی نماید .
 
دستگیری متهم :
با آغاز تحقیقات جهت دستگیری متهم ، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که متهم پس از متواری شدن از محل جنایت به تازگی و به صورت مخفیانه مجددا به محل کارش در یک کارگاه خیاطی مراجعه نموده است .
 
جنایت هولناک پسرجوان

جنایت هولناک پسرجوان با پدر برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش

 با شناسایی دقیق مخفیگاه متهم در کارگاه خیاطی واقع در منطقه یافت آباد ، این محل تحت مراقبت نامحسوس پلیسی قرار گرفت و سرانجام در روز پنجشنبه 25 شهریور ماه، کارآگاهان با اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .
 
اعترافات متهم :
"فرامرز" پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتا به ایجاد حریق عمدی و آتش زدن خودرو 206 منجر به مرگ پدرش اعتراف کرد .
 متهم در خصوص اختلاف خود با پدرش به کارآگاهان گفت :" از حدود چند ماه پیش با دختری آشنا و پس از مدت کوتاهی به وی علاقه مند شدم ؛ موضوع را با اعضای خانواده در میان گذاشتم اما پدرم با این موضوع به شدت مخالفت کرد و همین موضوع سرآغاز اختلاف من با او شد بگونه ای که از حدود دو ماه پیش من دیگر شب ها به خانه نمی رفتم و شب ها پس از پایان کار در همان کارگاه خیاطی می ماندم " .
 
متهم در خصوص انگیزه خود برای آتش زدن خودرو 206 گفت :" پس از گذشت مدتی ، پدرم اقدام به گرفتن خودرو 206 شخصی ام از من نمود و این در حالی بود که من با پول خودم اقدام به خرید آن کرده بودم ؛ از این موضوع بسیار عصبانی شده بودم و همین موضوع باعث شدت پیدا اختلاف من و پدرم شد تا اینکه شب حادثه طی یک تماس تلفنی عنوان کردم که ماشین را به آتش خواهم کشید " .
 
جنایت هولناک پسرجوان

جنایت هولناک پسرجوان با آتش کشیدن ماشین در یافت آباد

 متهم در خصوص شب حادثه آتش سوزی به کارآگاهان گفت :" ساعت 03:00 یکم مرداد ماه، پس از تهیه چند لیتر بنزین به در منزل پدرم که ماشین پژو 206 من نیز مقابل آن پارک بود ، رفتم ؛ با عصبانیت زیاد اقدام به ریختن بنزین روی ماشین خود کرده بودم که پدرم با شنیدن صدای فریادهای من ، از خانه بیرون آمد ؛ پدرم قصد داشت تا بطری بنزین را از من بگیرد که مابقی بنزینِ داخل بطری را به روی صورت و بدنش پاشیدم . یک فندک همراه خود داشتم ؛ آنرا روشن کرده و به سمت ماشین پرتاب کردم ؛ ناگهان ماشین شلعه ور شد ؛ پدرم نزدیکی ماشین ایستاده بود که باعث شد تا او نیز آتش بگیرد . بسیار ترسیده بودم و به سرعت از محل متواری شدم ؛ پس از چند روز متوجه شدم که پدرم در بیمارستان فوت کرده است " . 
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت :" با توجه به اعتراف صریح متهم ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است " .

جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه | اولین ها

news.avalinha.com/post/642937.html
پسر جوان که در مسیر ازدواج با دختر مورد علاقه اش با مخالفت پدر مواجه شد دست به جنایت هولناکی زد و خانواده اش را عزادار کرد.

جزييات جنايت آتشين در يافت آباد به دليل مخالفت پدر با ازدواج

creamkaramel.rozblog.com/.../جزييات-جنايت-آتشين-در-يافت-آباد-به-د...
۹ ساعت پیش - جزییات جنایت آتشین در یافت آباد به دلیل مخالفت پدر با ازدواج/ عکس ... ساعت 04:00 .... قاتل: پدرم اجازه نداد با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم .... جنایت هولناک در نوروز 95/ زن جنایتکار: به خاطر ازدواج مجدد، دختر 4 ساله‌ام را کشتم! 42 .
۱۵ دقیقه پیش - جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · بعضی قتل های عمد مستوجب قصاص نیستند · معنی اسم ماشین های ایرانی و نحوه نامگداری آنها.
۱۴ دقیقه پیش - جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · بعضی قتل های عمد مستوجب قصاص نیستند · معنی اسم ماشین های ایرانی و نحوه نامگداری آنها.
۱۳ دقیقه پیش - جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · بعضی قتل های عمد مستوجب قصاص نیستند · معنی اسم ماشین های ایرانی و نحوه نامگداری آنها.

تكذيب بازداشت يكی از اهالی رسانه با شكايت شهردار تهران | ...

www.portalekhabar.com/تكذيب-بازداشت-يكی-از-اهالی-رسانه-با-شكا/
۲۱ دقیقه پیش - ... مد · تماس با ما · پیوندها · جنایت هولن_. شمااینجا هستید: صفحه اصلی » اخبار .... قبلی بعدی. جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه ...

کشته شدن 4 سرباز کانون اصلاح و تربیت یاسوج + تصاویر | ...

www.portalekhabar.com/کشته-شدن-4-سرباز-کانون-اصلاح-و-تربیت-ی...
۲۳ دقیقه پیش - ... مد · تماس با ما · پیوندها · جنایت هولن_. شمااینجا هستید: صفحه اصلی » اخبار .... جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه... گدا.jpg ...
۱۱ دقیقه پیش - جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · بعضی قتل های عمد مستوجب قصاص نیستند · معنی اسم ماشین های ایرانی و نحوه نامگداری آنها.
۱۵ دقیقه پیش - جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · بعضی قتل های عمد مستوجب قصاص نیستند · معنی اسم ماشین های ایرانی و نحوه نامگداری آنها.
۱۴ دقیقه پیش - جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · بعضی قتل های عمد مستوجب قصاص نیستند · معنی اسم ماشین های ایرانی و نحوه نامگداری آنها.
۱۸ دقیقه پیش - جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · بعضی قتل های عمد مستوجب قصاص نیستند · معنی اسم ماشین های ایرانی و نحوه نامگداری آنها.
۱۴ دقیقه پیش - نظام آباد. نوساز. پارکینگ، انباری، آسانسور. ۱۷۶ میلیون. تهران نو. ۱۱ سال. پارکینگ ... جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه.
۴۱ دقیقه پیش - جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · بسکتبال آسیا چلنج؛ ایران فینالیست شد · اتلتیکو مادرید 5-0 خیخون؛ آتش بازی شاگردان ...

هفته هفتم لیگ یک/پیروزی پر گل نساجی مقابل خیبر - خبر ...

news.yfile.ir/هفته-هفتم-لیگ-یکپیروزی-پر-گل-نساجی-مقاب/
۴۶ ثانیه پیش - کشته شدن ۴ سرباز کانون اصلاح و تربیت یاسوج + تصاویر · جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · بعضی قتل های عمد مستوجب ...

ازدواج زنی با قاتل شوهرش - صبح بخیر

sobbekheir.com/tag/ازدواج-زنی-با-قاتل-شوهرش
آخرین دفاع زنی که با قاتل شوهرش ازدواج کرد زن جوانی كه پس از قتل همسرش با قاتل او .... پلیس آگاهی شهرستان نجف آباد دستگیر و پرده از راز این جنایت هولناك برداشت. ... با دختر مورد علاقه اش به قتل رسانده بود، با رضایت اولیای دم از مرگ نجات یافت.
جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه نمناک 29 دقیقه پیش. بیانیه سازمان انرژی اتمی ایران در خصوص خبرسازی یکی از رسان... 9 صبح 45 دقیقه پیش.

قتل هولناک جوان مزاحم توسط تازه عروس - فرارو

fararu.com/fa/news/164165/قتل-هولناک-جوان-مزاحم-توسط-تازه-عروس
۸ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - زوج جوان که پس از قتل پسر مزاحم، جسد او را به آتش کشیده بودند به زودی ... رها شده به پلیس، مأموران کلانتری یافت آباد در بلوار شهید وثوقی حاضر و ... مصطفی دریافتند که حدود چند ماه پیش قصد ازدواج با دختر مورد علاقه خود به نام "مریم.
... -جزییات جنایت هولناک در یافت‌آباد به دلیل مخالفت پدر با ازدواج + تصاویر / نیک صالحی ... 08:52 -شمار قربانیان حمله به نمازجمعه در پاکستان به 30 نفر افزایش یافت / ایرنا ..... مرگ مشکوک دختری که در یک درگیری فوت کرد/ پسر مورد علاقه سارا، همچنان… ... جام نیوز · 06/23 -اقدام بسیار زننده و غیرانسانی مرد خشن با دختر نوجوان / من ...

تجاوز و قتل هولناک دختر جوان در باغ گیلاس

www.iranhall.com/feed/sport/api/page/shownews/?newsid=25642
سراب ازدواج با مرد مورد علاقه به کابوسی تبدیل شد که در نتیجه آن دختر جوان به طرز هولناکی پس ... به گزارش «قانون»، داستان جنایت هولناک «ساناز» با تماس مسئولان یکی از بیمارستان‌های .... عامل جنایت نظام آباد: روحم به من دستور می‌داد .... قاتل: پدرم اجازه نداد با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم، کشتمش .... تفريح زوج جوان با قتل پايان يافت
کشته شدن 4 سرباز کانون اصلاح و تربیت یاسوج + تصاویر جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه ظرفیت تولید برق ایران ۴۵۰ مگاوات افزایش یافت ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جنایت هولناک مرد متاهل برای ازدواج با دختر مورد علاقه اش ... بررسی های پلیسی در این زمینه ادامه یافت تا این که کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی دوباره ...
۹ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - پسر ۱۹ ساله برای ازدواج با دختر مورد علاقه‌اش، در جنایتی هولناک مادر بیمار و ... با این حال تحقیق از او ادامه یافت تا اینکه به این جنایت هولناک اعتراف کرد. .... معروف‌ترین اعدامی‌های ایران / از عقرب سیاه تا قاتل سعادت آباد +تصاویر ...
۳۲ دقیقه پیش - جنایت هولناک در یافت آباد برای ازدواج بادختر موردعلاقه · » بعضی قتل های عمد مستوجب قصاص ... بعضی قتل های عمد مستوجب قصاص نیستند.

قتل به خاطر دوستی با دختر | دانلود سریال 95

downloadclip2016.ir/2016/02/24/قتل-به-خاطر-دوستی-با-دختر/
۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دوئل مرگبار دو پسر در جنت آباد برای دوستی با دختر - نمناک ... فکر می کردم او قصد دارد با دختر مورد علاقه من دوست شود. ... جوان ۲۱ ساله ای که در یک جنایت هولناک دوست صمیمی اش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و جسد او ... دوستی وایبری با قتل پایان یافت ! ... قتل پسر جوان به خاطر پیشنهاد ازدواج به مدیر شرکت.

جنایت هولناک خواستگار شکست خورده در باشگاه سوارکاری - ...

www.mehrnews.com/.../جنایت-هولناک-خواستگار-شکست-خورده-در-باش...
۷ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ... مورد علاقه اش قصد دارد با فرد دیگری ازدواج کند دست به جنایتی هولناک زد. ... پیکر نیمه جان دختر مقتول نیز در آن محل قرار داشت که بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت. ... ها با اعتراف به جرم خود گفت: یکسال قبل با دختر مقتول به نام زهرا آشنا .... گسترش مناسبات هند و افغانستان/چرا روابط اسلام آباد و کابل تیره شد ...

ازدواج پیرمرد 65 ساله با دختر جوان - فان سیتی

f30t.ir/search/?...ازدواج%20پیرمرد%2065%20ساله%20با%20دختر%20ج...
یک جوانبطور همزمان با دو دختر مورد علاقه خود در یک روز ازدواج کرد. ... ازدواج با دختر 6 ساله دادگاهی در ولایت "غور" در غرب افغانستان یک مرد ۴۲ ساله را که با یک دختر ۶ ..... جسد دختر جوان در یافت‌آباد ساعت یک بامداد امروز مسئولان بیمارستان شهدای یافت‌آباد ... اظهار بی‌اطلاعی کرد اما سرانجام لب به اعتراف گشود و راز جنایت هولناک را فاش کرد.
۸ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پيکر نيمه جان دختر مقتول نيز در آن محل قرار داشت که بلافاصله به بيمارستان انتقال يافت. ... مادر زهرا از من خواست پولهايم را جمع کنم تا بتوانم با دخترش ازدواج کنم. ... روز قبل از جنايت به خانه دختر مورد علاقه ام زنگ زدم که نجيبه گفت که زهرا ... تروریستی در اسلام آباد غرب / روایت فرزند کیارستمی از آنچه پزشکان با ...

قصاص شد - - بایگانی محتوا - حرف راست

www.harferast.ir/archive?title=قصاص%20شد
شبکه نیوز:پسر جوانی که برای ازدواج با دختر مورد علاقه اش جنایتی هولناک را رقم زده ... گوشت کوب به قتل رسانده بود با رضایت اولیای دم از مجازات قصاص نجات یافت.

قتل زن جوان و خودکشي؛ پايان دوستي خياباني

www.hamseda.ir/fa/news/.../قتل-زن-جوان-و-خودکشي-پايان-دوستي-خيابا...
۹ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - پسر جواني که براي ازدواج با دختر مورد علاقه اش جنايتي هولناک را مرتکب شده ... ماموران وقتي در محل گزارش شده حضور يافتند، مشاهده كردند اين جوان هدف ...

مجله خبری - جذاب

www.jazzaab.ir/news_cats_5.html
مجله خبری حوادث روز,اخبار داغ ایران و جهان,خبر تجاوز,قتل,قاتل,مقتول,قصاص,تجاوز به ... پایان یافتن جشن روز پدر با جنایت +تصاویر ... خودکشی دو دختر نوجوان در جنت آباد ... اقدام بیشرمانه برای گرفتن انتقام از دختر مورد علاقه ... لحظه هولناک حمله تمساح به قایق توریست ها / تصاویر ... مرد چینی پس از ازدواج فهمید زنش یک مرد است/عکس.

قتل با چاقو - دوسبو

dosaboo.com/tag/قتل-با-چاقو/
قتل فجیع پسر در یک مهمانی به دلیل اینکه با دختر موردعلاقه اش ازدواج کرده بود ... وقتی به آنها اعلام شد دختر کوچک خانواده از مجازات اعدام نجات یافته و امروز آزاد می شود، … ... کلانتری شهرک ناجا از وقوع جنایتی هولناک در بولوار وکیل آباد مشهد خبر دادند.

"دوئل خونین" براي دوستي با "دختر جوان" | مدل جدید 95 | عکس ...

www.nowruz95-model2016.ir/.../دوئل-خونین-براي-دوستي-با-دختر-جوا...
۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فکر می کردم او قصد دارد با دختر مورد علاقه من دوست شود. ... دوئل مرگبار دو پسر در جنت آباد برای دوستی با دختر | نوروز 95 ... جنایت بعد از رد درخواست ازدواج/…,دوئل مرگبار برای دوستی با دختر جوان,بهترین ها و جدیدترین های وب. ... دوئل عشقی دو پسر عمو برای ازدواج با دختر جوان با قتل هولناک یکی از آنها پایان یافت.

قتل پایان جواب «نه» به خواستگار

payeshonline.com/news/58815/قتل_پایان_جواب_نه_به_خواستگار
۱۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مردی پس از شنیدن جواب منفی از خانواده دختر موردعلاقه اش به خانه آنها حمله و خون بپا کرد. قتل, پلیس آگاهی شیراز, صحنه جرم, دختر جوان, جنایت هولناک, علت مرگ, کشف ... شبه نظامیان عضو گروه تروریستی داعش با دختران نابالغ دست یافته اند . ... با معرفی خود به عنوان خواستگار مدعی شده قصد ازدواج با دختر جوان را دارد.

جنایات ناموسی خرم اباد - باکس 98

box98.ir/search/?q=جنایات+ناموسی+خرم+اباد
تصاویر سومین گردهمایی گروههای دانشجویی حامیان محیط زیست کشور در خرم اباد ... با پسر عراقی رحمت سلیمانی قصد داشت با دختر مورد علاقه‌ خود «باناز» در لندن ازدواج کند ... فراوان جسد باناز را یافته و پدر و عمویش را به جرم قتل ناموسی دستگیر کرد. ... گروه تروریستی داعش که اینگونه اعمال هولناک را برای ایجاد رعب و وحشت و محکم تر ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - ازدواج كرديم تورم كمرمونو شكست و روزگارمون سياه شد. ... لرزه شدید در راور نیروهای امدادی و اکیپهای بررسی خسارات در منطقه حضور یافتند و بنا به ... شب گذشته که در روستای اسماعیل آباد و برخی مناطق مرزی کوهبنان با شهرستان راور روی ... پسر جوانی که برای ازدواج با دختر مورد علاقه اش جنایتی هولناک را رقم زده بود پس از ...

درخواست مرگبار رابطه نامشروع از زن جوان+ عکس | yekparsمجله ...

yekpars.com/2016/04/28/درخواست-مرگبار-رابطه-نامشروع-از-زن-جوا/
۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... بود، دستگیر کردند و این گونه بررسی های قضایی و پلیسی در حضور قاضی حسینی ادامه یافت. ... تحقیقات بیشتر درباره این جنایت هولناک، از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی همچنان ادامه دارد. ... جنایت در سعادت آباد پس از پایکوبی در عروسی ... کشتن زن صیغه ای پس از ازدواج با دختر مورد علاقه ...

جام نیوز :: JamNews - رابطه شوم دختر جوان با پسر عراقی

www.jamnews.ir/detail/News/667172
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پایان تلخ فرار دختر جوان با پسر مورد علاقه اش ... جنایت هولناک تحت تاثیر توهم شیشه‌ای ... رحمت سلیمانی قصد داشت با دختر مورد علاقه‌ خود «باناز» در لندن ازدواج کند اما پدر ... باناز که راضی به این ازدواج تحمیلی نبود در مقابل پدر و عموی خود مقاومت ... جسد باناز را یافته و پدر و عمویش را به جرم قتل ناموسی دستگیر کرد.

شرایط ازدواج با دختر پرورشگاهی - اخبار ایران و جهان

newsshare.ir/search/?q=شرایط+ازدواج+با+دختر+پرورشگاهی
پلیس پاکستان شماری از اعضای شورای حکمای محلی ابوت آباد در منطقه خیبر این کشور را ... داده؛ با پسر مورد علاقه خود ازدواج کرده و هر دو هم اکنون در نقطه نامعلومی بسر می برند. ... هر کس با دختر روس ازدواج کند، 15هزار دلار به اضافه تابعیت روسی دریافت می کند ... بی‌اطلاعی کرد اما سرانجام لب به اعتراف گشود و راز جنایت هولناک را فاش کرد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پسر جوان که برای ازدواج با دختر موردعلاقه اش برادر او را به قتل رسانده بود، .... به گزارش مهر، ساعت 8 صبح جمعه پسر جوانی در تماس با پلیس از قتل هولناک پدر و مادرش خبر داد. ... در جریان برگزاری یک پارتی شبانه در شهرستان عباس آباد قرار گرفتند. .... قتل والدین برای تصاحب اموال/ چاقوکشی در بیمارستان یافت‌آباد ...

قتل هولناک دختر نوجوان توسط ناپدری | نوروز 95

www.downloadmovie2016.ir/.../قتل-هولناک-دختر-نوجوان-توسط-ناپدری...
۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - قتل هولناک دختر نوجوان پس از ساعت‌ها تعرض وحشیانه/ قاتل پس از 18 سال اعتراف ..... قتل هولناک مادر و خواهر برای ازدواج با دختر مورد علاقه ... دختر 4 ساله ، توسط سگ های ولگرد نجات یافت ! .... قتل کانديداي مجلس در خرم آباد +عکس …

تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهان - صفحه 13 - تالار ...

forum.hammihan.com › ... › مطالب جالب و خواندنی › خواندنی ها و رویدادها
۲۱ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 16پست - ‏1 نویسنده
پس از اين جنايت ماموران جست‌وجوي گسترده‌تري را براي دستگيري اين ... با گذشت حدود يکسال از ناپديد شدن مرد جوان پسر 8 ساله اش راز جنايت هولناک را فاش کرد. ...... یافت آباد در بلوار شهید وثوقی حاضر و به بررسی موضوع پرداختند. ... مصطفی دریافتند که حدود چند ماه پیش قصد ازدواج با دختر مورد علاقه خود به نام "مریم.
۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جستجوی نشريات, - اشتراک نسخه چاپي, - نشريات مورد علاقه من ... بود و در آنجا پس از ازدواج با دختر يک نمايشگاه دار ژاپني، اقامت دائم گرفته بود. ... درحالي که پرونده اين جنايت در ژاپن نيز در دست بررسي است خانواده ... لحظه هاي هولناك جنايت در برج «آ 3» سعادت آباد / اين زن كه شاهد قتل همسرش بود، جزئيات حادثه را شرح داد

اخبار روز - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/lastnews/57%3Fpage%3D26?page=29
مردی که 9 سال قبل مرتکب قتل شده بود، سرانجام دستگیر شد و به جرمش اعتراف کرد. ... بود، با حضور به موقع پليس آگاهي شهرستان دره‌شهر در استان ايلام از مرگ نجات يافت. ..... قتل هولناک نوزاد 8 ماهه برای ازدواج! ... رییس کلانتری 152 خانی آباد نو از دستگیری زورگیران نوجوانی خبر داد که با .... توطئه قتل برای ازدواج با دختر مورد علاقه‌.

جنایت به خاطر دختر مورد علاقه | نایس استار

www.nicestar.ir/app/27187/جنایت-به-خاطر-دختر-مورد-علاقه
۱۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - باشگاه خبرنگاران جوان: جزییات جنایت هولناک در خیابان قیام/ «مزاحمت» علت اصلی دعوای مرگبار بود به گزارش … ... جام نیوز :: JamNews – قتل نامزد به خاطر ازدواج با دختر مورد علاقه ..... درگیری ۳ جوان در پارک سرخه حصار با جنایت پایان یافت. ..... قیمت خریدار مغازه فضل آباد · قیمت منزل ۱خواب رهن کامل ستار خان · قیمت ...

تهران شناسی - مطالب آمار جرم و جنایت

tehranshenasi.mihanblog.com/post/category/5/page/36
۹ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - قتل هولناک جوان مزاحم توسط تازه عروس ... رنگ رها شده به پلیس، مأموران کلانتری یافت آباد در بلوار شهید وثوقی حاضر و به بررسی موضوع پرداختند. ... مصطفی دریافتند که حدود چند ماه پیش قصد ازدواج با دختر مورد علاقه خود به نام "مریم.

افشای راز قتل دختر 17 ساله در مدرسه - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/.../افشای-راز-قتل-دختر-17-ساله-در-مدرسه

پسر جوانی که در جنایتی هولناک پدرش را به دار آویخته بود در این ماه محاکمه شد. ... به قتل گفت : من و مونا با هم دوست بودیم روز حادثه از او خواستم که با هم ازدواج کنیم اما ... در این ماه عامل جنایت خیابان هشتم گاندی که برای تفریح با دختر مورد علاقه اش .... ابتکار شهرداری خرم آباد در دهه فجر ...... ترجمه‌ی دیگری از «اوژنی گرانده» انتشار یافت.

مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد