close
متخصص ارتودنسی
تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد

نیومیهن

تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد
امروز دوشنبه 03 اردیبهشت 1397
تبليغات تبليغات

تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد

تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد

 

تصادف بازیگر زن باعث مرگ کارگر شهرداری شد

دو بازیگر زن با سرعتی سرسام آور حادثه ای مرگبار را رقم زدند و کارگر جوان را به کام مرگ کشاندند.

این خودرو پس از برخورد به کارگران فضای سبز شهرداری، جان یکی از آنها را گرفت و دیگری را راهی بیمارستان کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که بررسی های پلیس نشان می دهد یکی از بازیگران در حالت عادی نبوده است.

این حادثه حدود ساعت 3صبح دوشنبه گذشته رخ داد. آن روز کارگران شهرداری با استفاده از تانکر مجهز به چراغ گردان در حال آبیاری فضای سبز اطراف اتوبان حکیم بودند. یکی از کارگران چند متر دورتر از تانکر درحالی که چراغ راهنما در دست و لباس شب نما به تن داشت به رانندگان عبوری علامت می داد که مراقب باشند و بقیه کارگران نیز در حال آبیاری بودند اما در همین هنگام بود که حادثه هولناکی رخ داد.

کارگر شهرداری

تصادف یازیگر زن با کارگر شهرداری

یک دستگاه خودروی 206درحالی که با سرعت سرسام آوری در مسیر شرق به غرب اتوبان و در لاین وسط در حرکت بود، پس از عبور از خروجی آزادگان ناگهان از مسیر خارج شد و به سمت کارگران شهرداری رفت. این حادثه آنقدر سریع رخ داد که 2نفر از کارگران فرصت پیدا نکردند خود را نجات دهند و در نهایت خودروی 206پس از تصادف با 2کارگر افغان با شدت به گاردریل کنار اتوبان برخورد کرد و پس از تخریب گاردریل متوقف شد. در آن لحظه کسی خبر نداشت که سرنشینان 206زن و مردی هستند که هر دو از بازیگران معروف تلویزیون بشمار می روند. کارگران دیگر با دیدن این صحنه به کمک همکارانش شتافتند اما یکی از آنها به نام ذبیح الله بیهوش شده بود و دیگری از درد به خود می پیچید. لحظاتی بعد تیم های اورژانس و پلیس راهور که در جریان حادثه قرار گرفته بودند راهی محل حادثه شدند. 2کارگر افغان به همراه بازیگران جوان به بیمارستان منتقل شدند اما 2ساعت تلاش پزشکان برای نجات ذبیح الله و احیای قلبی او بی فایده بود و در نهایت این جوان افغان جانش را از دست داد.

این در حالی بود که همکار او به دلیل شکسته شدن مهره های کمر و آسیب دیدن ریه به اتاق عمل منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. ماجرای این تصادف اما زمانی عجیب تر شد که مأموران پلیس پس از گرفتن تست الکل از هر دو سرنشین خودروی 206اعلام کردند که زن جوان به نام «غ. ح» در حالت عادی نبوده و مشروبات الکلی مصرف کرده است. این در حالی بود که طبق بررسی های پلیس خودروی 206متعلق به بازیگر مرد به نام «م.ح» بود، اما طبق گفته شاهدان و کارگرانی که از نزدیک صحنه تصادف را دیده بودند، راننده خودرو در لحظه تصادف زن جوان بوده است.

با مرگ کارگر افغان، شهرداری منطقه 6نیز وارد ماجرا شد و نماینده حقوقی شهرداری به طرح شکایت از مسببان این حادثه پرداخت. به گفته مجید رسولی، شهردار ناحیه 6منطقه 6تهران، گزارش پلیس از صحنه حادثه نشان می دهد که کارگران شهرداری تمامی نکات و دستورالعمل های ایمنی ازجمله استفاده از چراغ گردان، چراغ راهنما، لباس شب نما و... را رعایت کرده بودند و به همین دلیل بخش حقوقی شهرداری به شدت پیگیر ماجراست و به مرجع قضایی نیز شکایت کرده است. به گفته وی، متأسفانه در این حادثه یکی از کارگران زحمتکش شهرداری جانش را از دست داد و دیگری نیز تحت درمان است که شهرداری پیگیر مراحل درمان اوست و رسیدگی این پرونده ادامه دارد.

تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد - ...

jalebnak.com/تصادف-بازیگر-زن-در-حال-مستی-کارگر-جوان-ر/
۲۲ دقیقه پیش - تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد. ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ... به خواستگاری برادر شوهرم جواب رد دادم، روی صورتم اسید پاشید.

تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد - ...

baztab24.com/.../تصادف+بازیگر+زن+در+حال+مستی+کارگر+جوان+را+ب...
تصادف بازیگر زن باعث مرگ کارگر شهرداری شد دو بازیگر زن با سرعتی سرسام آور حادثه ای مرگبار را رقم زدند و کارگر جوان را به کام مرگ کشاندند. این.

بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت (عکس) | دمادم

damadam.ir › اخبار › رویداد ۲۴ › دسته‌بندی نشده
۷ ساعت پیش - بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت (عکس) ... را نجات دهند و در نهایت خودروی 206پس از تصادف با 2كارگر افغان با شدت به گاردریل كنار ... ذبیح الله و احیای قلبی او بی فایده بود و در نهایت این جوان افغان جانش را از دست داد. ... ۱۷ ۷ مصدوم و ۴ کشته در حادثه کیانشهر · ۱۸ اولین دریافت کننده پیوند صورت در جهان ...
تصادف شدید بازیگر زن در حال مستی باعث کشته شدن کارگر شهرداری در اتوبان حکیم شد.
۶ ساعت پیش - رانندگی بازیگر زن در حال مستی در بزرگراه حکیم جان یک نفر را گرفت +عکس ... آن روز کارگران شهرداری با استفاده از تانکر مجهز به چراغ گردان در حال آبیاری ... دهند و در نهایت خودروی ۲۰۶پس از تصادف با ۲کارگر افغان با شدت به گاردریل کنار ... و احیای قلبی او بی‌فایده بود و در نهایت این جوان افغان جانش را از دست داد.
۸ ساعت پیش - بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت / عکس ... دهند و در نهايت خودروي 206پس از تصادف با 2كارگر افغان با شدت به گاردريل كنار اتوبان برخورد كرد و پس از تخريب گاردريل متوقف شد. ... و احياي قلبي او بي‌فايده بود و در نهايت اين جوان افغان جانش را از دست داد. ... تصادف سوناتا و پراید ۴ کشته برجای گذاشت.
۳۱ دقیقه پیش - آذر نیوز آنلاین - تصادف شدید بازیگر زن در حال مستی باعث کشته شدن کارگر شهرداری در اتوبان حکیم شد. ...
۳۴ دقیقه پیش - در بازار آخرین شنبه از شهریور ماه 95 بهای سکه یک بهار قدیم به 1 میلیون و 110 هزار ... تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد.
۱۹ دقیقه پیش - به گزارش صبحانه، به نقل از میزان، عباس کاظمی، اظهار کرد: میزان تولید بنزین کشور در ... تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد.

خبرگزاری آریا - جنايت هولناک در يافت آباد براي ازدواج ...

www.aryanews.com/.../جنايت-هولناک-در-يافت-آباد-براي-ازدواج-بادختر-م...
رتبه: ۵ - ‏ نقد
۱۲ دقیقه پیش - ص" ( 24 ساله ) به انگیزه اختلاف خانوادگی اقدام به ریختن بنزین بر روی یک دستگاه .... تصادف بازیگر زن در حال مستی کارگر جوان را به کشتن داد.

عصر خودرو - مرگ کارگر شهرداری در تصادف با خودروی بازیگر ...

www.asrekhodro.com/.../مرگ-کارگر-شهرداری-در-تصادف-با-خودروی-باز...
۹ ساعت پیش - آن روز کارگران شهرداری با استفاده از تانکر مجهز به چراغ گردان در حال آبیاری ... بقیه کارگران نیز در حال آبیاری بودند اما در همین هنگام بود که حادثه هولناکی رخ داد. ... که از نزدیک صحنه تصادف را دیده بودند، راننده خودرو در لحظه تصادف زن جوان بوده است. ... خراسان جنوبی رخ داد · حادثه رانندگی در ایلام یک کشته برجای گذاشت ...

مجله خبری - جذاب

www.jazzaab.ir/news_cats_5.html
برهنه کردن یک زن جوان به جرم مستی توسط پلیس +تصاویر · عکس های جذاب و ... پردرآمدترین بازیگر زن تلویزیون آمریکا کیست؟+عکس ... خودرو خودکار، راننده‌اش را به کشتن داد+تصاویر ..... تصادف وحشتناک با 3 کشته در بزرگراه بابایی/عکس ... کارگران اخراجی رستوران کارگر زن را کشتند/تصاویر .... جوک های با حال و خنده دار (10).
پسر جوان وقتی پدرش با ازدواجش مخالفت کرده و خودرو او را گرفته بود، هنگام آتش زدن ... تصادف یک دستگاه هیوندا با سواری پراید در محور کوهدشت - خرم آباد هفت کشته و زخمی بر جای ... یک زن آمریکایی با حمله به دو زن مسلمان در نیویورک که در حال حمل کالسکه ... یک دستگاه مینی بوس خبر داد و گفت: در این حادثه ۶ تن کشته و مجروح شدند.

تجاوز هولناک به 17 زن در کرج با روش انرژی درمانی – جديدترين ...

www.momtaznews.com/تجاوز-هولناک-بە-17-زن-با-روش-انرژی-درمانی/
ممتازنیوز به نقل از اعتماد: مردی که با برگزاری کلاس‌های عرفانی در شهرستان ... در حال حاضر از سوی دادستانی کرج برای متهمان این پرونده قرار بازداشت موقت بە ... در پنسیلوانیا به زنان و دختران جوان پس ده‌ها تجاوز مرگبار و وحشیانه دستگیر . ..... داداش خو هرخری هم باشه نباید اطمینان میکرد واقعا من به این حرفی که میگن دخترا روخداتو مستی ...

دانلود کلیپ قتل مردی با تبر در شیراز | فیلم +18 کشتن ...

photokade95.blogsky.com/.../دانلود-کلیپ-قتل-مردی-با-تبر-در-شیراز...
۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مردی به همراه همسر باردارش و برادرش با پراید در حال حرکت بودن ناگهان ماشینی با آنها تصادف میکند ماشین پارس سفید رنگ که 4 جوان داخلش بودن. مرد پراید سوار پیاده .... کلیپ / قتل کارگر هندی توسط مرد عربستانی در کمال ... - دانلود آخرین ... تصاویر (18+) غیراخلاقی سران داعش با زنان و در حال مستی … .... + فیلم (18+) ...
۵ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت ... فرمانده پلیس راه اردبیل به خلخال از کشته و مصدوم شدن سه نفر در تصادف خونین تفرجگاه اندبیل خلخال خبر داد. ... علت تصادف خونین تفرجگاه اندبیل خلخال اعلام کرد و گفت: براثر بی احتیاطی راننده جوان دو نفر از سرنشینان خودروی ال 90 به علت شدت حادثه، جان‌باختند ...
درگیری شدیدی میان هواداران استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی رخ داد. ... بازیگر زن ایرانی به خاطر کشتن یک افغانی در حادثه رانندگی دستگیر شد + .... نه، چون سیاه مست بودم! ... مرگ تلخ هنرپیشه جوان در تصادف +عکس ... این حادثه زمانی رخ داد که نجفی به خانه در حال ساختش در شیراز رفته بود که از سوی چند تبعه افغان که کارگران ...

مردی که به جسد دختر عموی خود تجاوز کرده بود در بوشهر ...

sook.ir/.../مردی-که-به-جسد-دختر-عموی-خود-تجاوز-کرده-بود-در-بوشهر-دس...
پسری که در بچگی شاهد تعرض عمویش به مادرش بود ، بزرگتر که شد دست به جنایت هولناکی زد. ... مردی که به جسد دختر عموی خود تجاوز کرده بود در بوشهر دستگیر شد ... بستگان متوفيان همگی در حال گريه وزاری بودند. ... همگی آنها بيان داشتند که فقط صدای تيراندازی را شنيده و با داد و فرياد صاحب خانه، به کوچه ..... 1- قتل در حالت مستی
شاهدان عینی از صحنه دلخراش کشته شدن دختر و پسری جوان با گلوله اسلحه شکاری که ... میان آنها رخ داد وی با یک قبضه اسلحه شکاری ابتدا دختر جوان را کشته و سپس به زندگی خود نیز پایان داده است. .... جزئیات تصادف غزل حشمت در حال مستی با کارگران شهرداری + عکس ... جزئیات فوت نیلوفر خرم نیک بازیگر زن ایرانی معمای شاه + عکس.
رتبه: ۳٫۸ - ‏۴۹ رأی
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تجاوز جنسی به ستایش قریشی دختر بچه 6 ساله دختر بچه مهاجر افغان توسط پسر ... به امامزاده طاهر و مطهر خیر آباد و به مزار دخترش آمده است، او که کارگر مغنی و سر و ... است، آهی می‌کشد و می‌گوید، مسئولان در حال رسیدگی به پرونده قتل دخترم هستند، .... صد البته که اگر عکس این اتفاق هم رخ می داد مرد و زن و پیر و جوان مهاجرین ...

تعرض مرگبار پسر 17 ساله به دختر بچه در ورامین / متهم صحنه ...

www.rokna.ir/.../تعرض-مرگبار-پسر-17-ساله-به-دختر-بچه-در-ورامین-م...
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وی ادامه داد: صبح روز بعد پلیس در جست و چوی خانه این همسایه جسد بی جان و سوخته ... ستایش شش ساله، فرزند چهارم یک کارگر مغنی در اطراف ورامین بود که 6 روز پیش ... آهی می‌کشد و می‌گوید، مسئولان در حال رسیدگی به پرونده قتل دخترم هستند، این جرم ..... بازیگر زن تلویزیون بر اثر یک حادثه تلخ به زندان رفت +عکس ...

جزئیات حادثه جانباختن 13 سرباز و واکنش مقامات و مسئولان | ...

www.rajanews.com/.../جزئیات-حادثه-جانباختن-13-سرباز-و-واکنش-مقاما...
۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نیروی زمینی ارتش با توجه به اینکه سربازان جانباخته در حادثه مزبور، دوره ... لازم برای کاهش آلام خانواده‌های جانباختگان،کمیته‌ای را تشکیل داد. ... مورد حمایت آمریکاست · بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت ..... ستاد کل نیروهای مسلح نیز در پیامی حادثه تصادف در منطقه نی‌ریز استان فارس که منجر به کشته و ...

تصادف - - بایگانی محتوا - حرف راست

www.harferast.ir/archive?title=تصادف
اختصاصی شبکه نیوز » پدری که فرزند شش ساله خود را به قتل رساند / در پی ... تصادف یک پژو در اتوبان یاسینی رخ داد که فوتی نداشت اما یک ساعت بعد زن ... کارگر شهرداری ساری در هنگام کار بر اثر تصادف کشته شد .... سفیر سابق آمریکا در افغانستان به اتهام رانندگی در حال مستی و ترک محل تصادف در منطقه واشنگتن دستگیر شد.

بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را ک شت - 4 - دبلیوخبر

wwwkhabar.ir/key/4/بازیگر-زن-در-حال-مستی-کارگر-شهرداری-را-ک-شت
۸ ساعت پیش - بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را ک شت - 4. ... پایان دادگاه دوئل عشقی/جوان شرور22ساله به قتل رقیبش در حالت مستی اعتراف کرد - ... مست در تهران/ چه تعداد از رانندگان دنیا، در حالت مستی پشت فرمان می‌نشینند و کشته می‌شوند؟ ... دولت نرخ جرائم رانندگی را افزایش داد/ جریمه رانندگی در حال مستی ۴۰۰ هزارتومان و ...

خودكشي زن جوان پس ازانتشار فیلمش دراینترنت + عکس | فان ...

funnews.ir/خودكشي-زن-جوان-پس-ازانتشار-فیلمش-دراین/
۱۱ ساعت پیش - این زن بعد از انتشار عکس های اش به طرز بی رحمانه. ... اینترنت شوک شده بود به مرگ خودخواسته تن داد. ... را کشته است. ... بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت ! ... دستگیری و بازداشت غزل حشمت به دلیل تصادف در اتوبان حکیم 23 views; غزل حشمت بازیگر زن ایرانی به دلیل تصادف در اتوبان حکیم دستگیر و ...

بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت - آکا

www.akairan.com/havades-akhbar/.../news201691712272657496.html
۸ ساعت پیش - شبکه اطلاع رسانی راه دانا-بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت ... و در نهایت خودروی 206پس از تصادف با 2کارگر افغان با شدت به گاردریل کنار ... و احیای قلبی او بی‌فایده بود و در نهایت این جوان افغان جانش را از دست داد. ..... جزئیات تازه کشته شدن ۴ سرباز از زبان معاون امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد.
تجاوز به دختر,تجاوز حوادث روز,حوادث ایران,حوادث امروز,اخبار حوادث,اخبارحوادث,تجاوز ... یکی از مشهورترین بازیگران کشور برزیل در صحنه فیلمبرداری در رودخانه غرق شد. به ... خودرو گران قیمت خودکار، راننده‌اش را به کشتن داد+تصاویر .... تصادف شدید خودروی لوکس آلمانی در ایران (+عکس) ... انفجار تانکر، کارگر جوان را به کام مرگ کشاند‌ ...

پ ک ک از کشتن ۳۰ سرباز ت رک خبر داد - تفسیر نیوز

www.tafsir-news.ir/search/?q=پ+ک+ک+از+کشتن+۳۰...ت...داد
شاخۀ نظامی حزب کارگران کردستان، روز دوشنبه از کشته شدن 30 سرباز ترکیه در نزدیکی مرزهای عراق و ترکیه خبر داد. به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل. ... عمرانی استاندار البرز در تشریح جزییات تصادف اتوبوس که منجر به کشته شدن ... فرد مستی که در حال ویژاژ با قایق موتوری بود با کوبیدن قایقش به شناوری ...

سلمان خان به پنج سال زندان محکوم شد - فرادید

faradeed.ir/fa/news/905/سلمان-خان-به-پنج-سال-زندان-محکوم-شد
یکی از این پنج نفر در جریان این تصادف جان خود را از دست داد. در پی این سانحه سلمان خان به قتل متهم شد. ... اما قاضی گفته که خود سلمان خان در حالی که مست بوده، رانندگی می‌کرده است. ... زیادی بر فروش فیلم‌هایی که این بازیگر ۴۹ ساله در حال اکران و یا در حال ساخت دارد، خواهد گذاشت. ... تصاویر/ سیلی خوردن بازیگر زن جوان در برنامه زنده!

تصاویر مرگ دردناک یک زوج جوان در تصادف - صبح بخیر

sobbekheir.com/tag/تصاویر-مرگ-دردناک-یک-زوج-جوان-در-تصادف
واژگونی خونین MVM در بزرگراه آزادگان/ دو زن جوان و یک مرد مصدوم شدند(+ تصاویر) ... راننده جوان بعد از تصادف به طرز فجیعی از ماشین به بیرون پرت شده و. ... مدیر منطقه دو عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد ادامه داد: متاسفانه در پی این تصادف، ... بی احتیاطی کارگران در ساختمان در حال احداث، فرو ریختن سقف را بر روی کارگر جوان در پی داشت.

جام نیوز :: JamNews - چاه ۳۰ متری کارگر جوان را بلعید

www.jamnews.ir/detail/News/546673
۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بازی برندهای تجاری با زنان بازیگر کشور +عکس ... تصادف غم انگیز بازیکن فوتبال در حال مستی ... سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از نجات کارگر جوان از عمق ۳۰ متری یک چاه خبر داد. ... به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، سید جلال ملکی در گفتگو با مهر درباره جزئیات این عملیات امدادرسانی، گفت: وقوع حادثه ...

خبر پارسی جو

khabar.parsijoo.ir/?type=firstpage
عضو کمیسیون امنیت ملی: اجرایی شدن fatf منوط به نظر شورای عالی امنیت ملی است. عصرایران | ۱۳: ... ما مجبوریم استخوان های دشمنان را بشکنیم/ دشمن در حال عقب نشینی از جهان اسلام. سردار سلامی در .... مرگ کارگر شهرداری در تصادف با خودروی بازیگر معروف ... ۲۳۰ هزار موشک اسرائیل را نشانه گرفته است/ ۴۰۰ یهودی کشته خواهند شد. الگماینر،.
۲ ساعت پیش - حملات داعش به فرانسه با تیراندازی در دی ماه 93 در دفتر مجله هتاک شارلی‌ابدو آغاز شد. ... بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت +عکس ...

با تصادف رانندگی منجر به فوت چه باید کرد؟ - پارسینه

www.parsine.com/fa/.../با-تصادف-رانندگی-منجر-به-فوت-چه-باید-کرد
۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تصادفات منجر به فوت عموما دارای دو جنبه عمومی و خصوصی می باشند که ... بررسی آمار کشته های حوادث رانندگی طی سالهای اخیر نشان می دهد، ... همچنین رانندگی در حال مستی، نداشتن تصدیق رانندگی، داشتن سرعت غیر .... دادگاه هم رای بر یک فقره دیه کامل وهشت ماه زندان برای اینجانب داد. ..... بازیگر زن تلویزیون هم خواننده شد!

عصر جهان|حوادث

www.asrjahan.ir/page/15/n124/2
... دیار باقی شتافت. اخلالگران بدانند که پلیس هیچگاه اجازه برهم زدن نظم و آرامش را نخواهد داد. .... زن جوان هم پیاله مرا به خانه مجردیش دعوت کرد · ۳۸۰ مسافر در تصادفات جاده‌ای شهریور ماه جاری کشته شدند ... باران كوثری بهترين بازيگر نقش اول زن شد+عکس ... تعطیلی کارخانه سیمان کارون مسجدسلیمان از ابتدای شهریور/سرگردانی 450 کارگر.
كشف جسد كارگر 27 ساله توسط سگها در كانال فاضلاب +تصاویر ... به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مارکل هیلر 27 ... قایق سواری مستانه دختر 9 ساله را به کشتن داد +تصاویرفرد مستی که در حال ویژاژ با .... تخلیه انرژی با این روش ها برای جوانان ممنوع شد · همسر بازیگر زن سرشناس کشورمان بازداشت شد!

تصاوير دلخراش تصادف مرگبار سه دستگاه/23 زن و کودک ...

www.598.ir/.../تصاوير-دلخراش-تصادف-مرگبار-سه-دستگاه23-زن-و-کود...
۲۳ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - به گزارش 598 به نقل از خبرنگاران باشگاه جوان، مدیر حوادث و فوریتهای دانشگاه علوم ... بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت +عکس.
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رکنا: فرد مستی که در حال ویژاژ با قایق موتوری بود با کوبیدن قایقش به شناوری دیگر، باعث. ... فیلم لحظه رفتار زشت و وحشیانه یک مرد با زن جوان در خیابان + تصاویر ... قایق سواری مستانه دختر 9 ساله را به کشتن داد +تصاویر .... ارتباط هوس آلود خانم مهندس جوان با کارگر قنادی / پسر 22 ساله قصد زنده بگور کردن ...

همدست قاتل خواهر شهید لاجوردی لو رفت/ قاتل روانی پس از همسر ...

www.seratnews.ir/.../همدست-قاتل-خواهر-شهید-لاجوردی-لو-رفت-قاتل-روان...
۲۱ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری فردی که اقدام به آتش ... با کامیون در منطقه «سوکور» پاکستان 56 نفر را به کشتن داد. ... یک راننده اهل برزیل با سرعت جنون‌آمیز اتومبیل گرانقیمتش در حال مستی ناگهان با ... اواخر تیرماه كادر پزشكي بيمارستان شهيد مطهري مرودشت با فريادهاي بي‌رمق زني جوان روبه‌رو شدند ...

کشتن الاغ با پتك در سميرم!+ فیلم (18+) - فرارو

fararu.com/fa/news/111867/کشتن-الاغ-با-پتك-در-سميرم-فیلم-18
آخرين روزهاي تابستان گذشته بود كه انتشار تصاوير لحظه به لحظه كشتار دلخراش يك ماده ... کشتن الاغ با پتك در سميرم! ... سیلی خوردن "بازیگر زن جوان" در برنامه زنده!

مجازات رانندگی در حال مستی در قوانین و مقررات - پایگاه خبری ...

shooshan.ir/fa/news/.../مجازات-رانندگی-در-حال-مستی-در-قوانین-و-مقررات
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اعلام وجود نزدیک به 3 هزار فقره از آمار مربوط به پرونده‌های رانندگی در حال ... در این شرایط باید دید که رانندگی در حال مستی چه جایگاهی از نظر ... مرگ بازیگر جوان زن زیر عمل جراحی ... مرگ روزانه 55 نفر در تصادفات شهریور/ 22 هزار کشته در 10سال .... وی ادامه داد: فصل 28 قانون مجازات اسلامی قدیم تعزیرات و اختصاصا مواد 701 ...

پهره - شایعات اینستاگرامی دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین ...

pahreh.ir/detail/News/897/1
پسرم هفته آینده به کشور باز می‌گردد/احسان برای درمان به آلمان سفر کرده است .... تابعیت ایرانی - آمریکایی در گرگان توسط سپاه · بازیگر زن جوان کشورمان درگذشت! ... مطالبات کارگران کشتی های یدک کش دریایی بنادر و دریانوردی چابهار در هاله ای از اب. ..... نامزد جدید مادر کودک 5 ماهه را به کشتن داد+تصاویر · لحظه عجیب دست تکان دادن وال ...

عاقبت رابطه جنسی نامشروع سارا با برادر شوهر / شهوت و ...

funnos.com/15906/عاقبت-رابطه-جنسی-نامشروع-سارا-با-برادر
در بین تحقیقات پلیس، ماموران دریافتند که مرتضی با همسرش در عین حال که وضعیت ... قاتل در جزئیات این جنایت گفت: من و زن مرتضی از مدت‌ها پیش یعنی پس از به دنیا ... برادرم و جوان بودن سارا ما را به ایجاد عمل بی‌شرمانه بیشتر از پیش وسوسه می‌کرد. ... که سارا به من پیشنهاد داد تا با کشتن مرتضی زندگی جدیدی را با یکدیگر آغاز ...
عکس های بازیگران زن معروف هالیوود قبل و بعد آرایش ... به گزارش پارس ناز لاشاونا تریات همراه یک زن دیگر از طبقه دهم وست هتل آتلانتا به پایین پرتاب شدند. بر این اساس این دو نفر در حال جنگ در حالت شوخی وار بودند که این واقعه رخ داد. ... پلیس جسد زن کشته شده را روی سقف آفتابگیر محوطه هتل پیدا کرد و جسد نیمه جان زن زنده مانده را در ...

تصادف در سقز 2 کشته و 2 زخمی بر جای گذاشت

www.hodhodnews.ir/.../تصادف-در-سقز-2-کشته-و-2-زخمی-بر-جای-گذا...
۶ ساعت پیش - به گزارش ایرنا، سرگرد جواد کاظمی روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: شب گذشته یک ... از سرنشینان پراید که خانمی جوان بود به علت شدت جراحات در هنگام اعزام به سنندج فوت کرد. ... رخ داد، خانمی راننده که قصد داشت خودرو را به داخل پارکینگ هدایت کند به جای دنده عقب، به ... بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت.

قاتل کارگر فرحزاد: مست بودم، رفتارم دست خودم نبود - آفتاب

aftabnews.ir/fa/.../قاتل-کارگر-فرحزاد-مست-بودم-رفتارم-دست-خودم-نبود
۲۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بررسی‌های میدانی نشان داد ساعاتی پیش قاتل فراری که سیامک نام دارد به همراه ... به خاطر یک غرور کودکانه و لجبازی بچگانه رخ داد و سرنوشت این مرد جوان برای همیشه تغییر کرد. ... ورود ممنوع و یک طرفه می‌آمد و ناگهان تصادف کردیم و گلگیرم داغون شد. ... اینکه کارگر حسین آمد در گوشم گفت معین در رستوران در حال استراحت ...

دسته بندي: اخبار,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد